Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Aa iyi o zaman onlardan alayım. Günde bir şişe çok olmaz dimi?

Oyyyy maşallah kuzucuğa
Arkadaşımın bebeği de 4,5 kg doğdu boyu 57 cm di. Yenidoğanların hiç biri olmadı. Enden olsa boydan olmadı
Ay maşallah boyu da uzunmuş zaten az çok ilerki haftalarda belli oluyor bebeğin gelişiminden zayıf mı tombik mi olacağı ama ultrason cihazları farklı ölçüler verebiliyor

Yaaa çok tatlı ne güzel alışverişlere başlamışsınız ben daha başlamadım
Ya benim önceki gebeliğimden bir çok şeyim var zaten , bu bebeğime niyetle de bir şey alayım dedim insan hevesleniyor almak istiyor bir yandan da korkuyorum almaya ama en azından bir parça bir şey alayım dedim

Oğlum olursa direk Can olacak erkeklerde klasikleşmiş isimleri seviyorum Ali, Ömer gibi
Kızım olursa da Lina, Pera, Deva bu üç isim kafamı kurcalıyor. İlk kızımın adı da Duru Liva
Evet can ismi de çok güzel bende beğeniyorum. İyi hatırlattın , listeye ekliyorum hemen

Kızlar selam. 12+2 den devam ediyoruz. Birşey sormak istiyorum sizlerin iştah durumu nasıl. 12. Haftaya kadar 1 kilo aldım henüz ama son bi kaç gündür inanılmaz bir iştah artışım var. Dün akşam yemeklerim bitti gece acıktım bişey bulamadım zeytin ekmek yedim löpür löpür nasıl geçicez bunun önüne yahu. Özeldeki doktorum şimdiden sonra kg alımına dikkat et yavaş yavaş yürüyüşlerede başlayabilirsiniz demişti. Akşamları yemeklerden sonra sahil beni beklesin artık napayım

Ben oğlum olursa Merih koyacağım kızım olursa da Duru yada İpek arasında gelip
Gidiyoruz bakalım

Benim oğlumun ismi de Göktuğ gerçekten çok akıllı çok zeki çok sakin ama bazen de aşırı zor bir çocuk çok severek koymuştuk ismini

Canım nasılsınız ? Cinsiyet belli oldu mu ?
merhaba cinnabon teyzosumuz bizim için oraya bi mavi kalp eklemeni rica ediiciiz fetal dna şükür temiz geldi cinsiyeti de öğrendik bu sayede hepimize kolay gebelikler diliyorum kızlar kontroller önemli bugün kan sulandırıcıya başladım

Mete ismi benim de listemde var
ben hep kız ismi düşünüyordum hep böyle kafede kızımla bi şeyler yerken ya da yürüyüş yaparken gibi hayaller kuruyordum.. bi de sülalede hiç kız torun olmaz mı? yok yani, asker taburu gibi aynı. benimki kız vs diyordum ama meğer tabura bi asker daha geliyormuş

Bende izmirin bi ilçesinde yaşıyorum izmir içi özel hastaneye ve ilçedeki devlet hastanesine takipçiyim şimdiki gittiğim özel hastanede 2024 yılında doğum olursa 50 bin lira istiyor doğuma ikizlerim sezeryan oldular Buda yüksek ihtimalle sezeryan olacak ama özellerin fiyatı aşırı fazla değil mi ilçe devlet hastanemiz güzel odaları tek kişilik doktorlar da iyiler bakalım iki yerde de takipliyim doğuma yakın karar vereceğim

Ay keşke benim de iştahım olsa 6 kilo verdim ben şu 3 aylık süreçte bundan sonra alırım artık ikizlerime 50 kilo ile hamile kaldım 47 kiloya düştüm 65 ile doğuma girdim bunda 57 kiloydum hamile kaldığımda şu an 51 kiloyum bakalım kaç ile kapatacağız serüveni

cinnabon canım Karataş hastanesine doğumu sordum 49 bin lira dediler 2024 için 2025 fiyatları daha belli değilmiş söylemediler egepol 35 bin lira diyormuş özel sağlık sigortası baktım 58 bin lira çıkıyor muayenesi herşeyi içinde kafam çok karıştı aşırı yüksek fiyatlar ben 2019 da ikizlerimi hastaneye doktor götürmeme rağmen 6500 e doğum yapmıştım

Kızlar selam size birşey danışmak istiyorum ben şubat anneleri grubundan geliyorum şu an 7 + 4 günlük gebeyim dört gün önceki muayenemde doktor bebek kalp atışını dinletti bana ama kesenin yakınında kanama alanı olduğunu söyledi prog Están fitil verdi on gün kullan sonra kontrole gel dedi bu sürede sadece yatacaksın deyip rapor verdi acaba aranızda bu süreci yaşayan var mı nasıl geçti gün içinde neler yaptınız bana yardımcı olabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…