Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Biz de Mete ya da Metehan arasında kaldık doğuma kadar netleşir
Oğlumun adı Metehan maşallah çok akıllıdır
Mete ismi benim de listemde var
Aa ne güzel tesadüf , sizde de oluyor mu bazı isimlere karşı aman aman koymam asla diye travmalar
Bnm öyle çok olmadı ama sadece Yiğit ismini koymam dedim.oda ogrenciyle alakalı değil.yigit isimleri biraz daha yaramaz ve hasta olma konusunda yatkınlık daha fazla diye aklımda kalmış.

Günaydın gençler, umarım iyi gidiyordur herkes için hamilelik. Ben daha yeni 12. haftaya girdim. Ama dünden beri belim ve sol kalçam ağrıyor. Bu ağrıların başlaması için erken değil mi? Korkmalı mıyım sizce?

Oglumun ismi goktuğ aybars ve goktug arasinda kalmistim bi kqc ogretmen olan arkadasim goktuglar cok akıllı zeki ve iyi huylu okuyor dedimleri icin goktuğ koyduk digumdan 10 gun sonra koyduk bunda da heo aklima erkek ismi geliyor
Maşallah göktuğ da Türkçe karakterler olduğu için düşünmedim hiç ama aybars ismini düşünüyordum ancak kuzenim oğluna aybars koydu bizden önce o yüzden o da elendi
Araban hazır desene. Cybes eezy s twisti çok duydum ama bir araştırma yapmadım. O yüzden fikir olması açısından tecrübeleri annelere bir sorayım dedim
Aynen arabamız hazır arkadaşım kullanıyor eezy s twist i memnun. Yolda da bir çok insanda görüyorum. Ama bana inglesina nın arabaları nedense daha kaliteli gibi geliyor. Bi onun da modellerine bak istersen. Ben electa modelini alacaktım sonra doona alınca quid2 yi aldık.
Merhaba, Teşekkür ederim iyiyim 3 ay sonunda çok şükür mide bulantım yok, pazartesi kontrole gideceğim bakalım belli olur mu cinsiyeti:)
Siz nasılsınız?
Çok sevindim ikinizinde iyi olmanıza ne zamandır sesin çıkmayınca merak ettim yazayım dedim bence belli olur 14. Haftadasın artık. Güzel haberlerini bekliyoruz
Maşallah benimde tanıdığım bir Mete var o da çok akıllı. Demekki Meteler genelde akıllı oluyor

Günaydın canım , geçen hafta bende de olmuştu hatta baya endişelenmiştim ama bu hafta geçti. Şimdi sadece bel ağrısı devam ediyor. Dün doktora sordum olabilir dedi

Hangi modelini ve memnun kaldınız mı acaba
Litetrax 4 almistim ben travel sistem sevmiyorum çok kullanişsiz aslinda en pratik araba doona onu alacaktim ama disarda vs poşet koyacak biyeri asla yok o yuzden iyi ki almamişim ben çok gezen bi insanim o kriterlere gore aldim tek elle bebek kucaktayken kapanip aciliyor hafif bunlari göz önüne alarak aldim tek eksisi bebek sana bakmiyor baston mantigi var puset kalkinca oto koltugunu da joieden aldim adav testlerinde dünyada 2. Olmuş aklinizda olsun zaten ingiliz mali ingilizler güvenlik konusunda garanticidir
Evet türkce karakter konusunu hic dusunmemistik bizde ilerde yurt disina vs gider ise biraz zorlanir bizim apartmandaki yasli teyzelerde göksu diyor zaten

Göksu da güzel ya bizim yurtdışı planımız var o yüzden zorlanacağı bi isim olsun istemiyorum. Benim ismimde Ö var eşimin isminde Ğ , ne zaman yurtdışına çıksak ismimizi söyleyemiyorlar. İş yerinde yurtdışıyla çalışıyoruz , onların da hiç biri söyleyemiyor ismimi çok muzdaripim ben bu konudan yani , o yüzden ben çektim oğlum çekmesin diye düşünüyorum

Devlete giden arkadaslar sizin oralarda varsa sehir hastanesine gidin. Ben de simdiye dek devlete gidiyordum. Hic dogru duzgun bakilmiyordu. Hatta en son gittigimde doktor bak hareket ediyor kalkabilirsin dedi ben şok . Neyse en son sehir hastanesine gittim bir guzel ilgilendiler ölçümler vs yani. Yapabilecekleri birsey yok ölçüp ölçüp birakiyoar ama insan bi bakilsin faln istiykr

Bir de ben ilk kızımda hamileligim cok zor geciyordu zaten yatiyordum. Bir hafta internetten arastirma yaptim. En sonunda Pierre cardin e karar vermistim almaya gidince satici beni Chicco we ye ikna etti. Ama cok dua ettim adama. Şöyle ki hafif olmasi cok onemli. Bes bucuk kilo. Tek elle acilip kapaniyor. Tekerlekleri yağ gibi kayiyor inanilmaz memnunum. Saticinin beni ikna rtme sebebi ise arka tekerlerinin arasinda demir yok benimkinin. Yoksa yururken ya ayagimi carpip dururdum ya da sirekli dikkat etmek zorunda kalirdim. Kusuru ise kapaninca otomatik kilitlenmesi yok hatta hic kilitlenmesi yok yani oyle kalip gibi durmuyor bazi yerleri sallaniyor ama onun da tutus seklini çözdüm tek basima rahatlikla kullaniyorum ama cozene kadar bir sure zorlandim. Tavsiye ederim alacaklara. Bu kadar anlatmamin diger sebebi de baska marka bile alsanız kullanirken rahat etme iz acisindan bazi ozelliklere dikkat etmeniz icin

cinnabon cok cici bisey almissin ben de hevesleniyorum biseyler almak istiyorum. Ama cinsiyetini ogrenmedigim icin alamiyorum. Ustelik hersey cok pahali oldugu icin parca parca biryerden baslamak lazim. Doktor erkek gibi ama bazen boyle yaniltici olabiliyor kesin bisey soyle.ek icon erken deyince alamadim. Kizimda da ilk bir hafta erkek annesi olacagim sandim doktor oyle soylemisti sonra kiz oldugunu ogrendim. Annem mavi renkli orguye bile baslamisti

Chicco bebek ürünleri konusunda çok iyi bence de bir şey alacaksam ilk chicco ürünlerine bakıyorum

Ya valla bende bunu görünce çok hoşuma gitti , kıza da erkeğe de olur diye düşündüm aldım. Şimdi oğlum olacağını öğrendim ve ona da uygun olacağını düşünüyorum

Chicco bebek ürünleri konusunda çok iyi bence de bir şey alacaksam ilk chicco ürünlerine bakıyorum
Bencede. Kizima suluk alirken ucuz olsun diye wee baby almistim once hem de iki tane. İkisi de suyu akittilar cantam falan su oldu kaç kez. Hatta kizim fark etmis halinin ustune oturmus sallaya sallaya suyu haliya akitmisti. Sonra gidip chicco aldim cok memnunum

Ya valla bende bunu görünce çok hoşuma gitti , kıza da erkeğe de olur diye düşündüm aldım. Şimdi oğlum olacağını öğrendim ve ona da uygun olacağını düşünüyorum
Cok iui yapmissin. Cok tatli. Guzel gunlerde giydirin. Ama ben az alicm yenidogan esyasini boyle bir kac takim anca. Cok hizli buyuyoar zaten. Birazcik da buyuk giyiversin nolcak ayol

Benim kizimda ilk dogdugunda hastanede yogun bakimda yatmisti. O surecte kullandigim bebek deterjanlari hep alerji yapti cocugumu o yuzden kuvezde ciplak tutuyorlardi cocugumu. Bem surekli yeni deterjan denemesi yapiyordum yine olmuyordu vs. Neyse enfeksiyon da olunca daha once taburcu olma konusunda bi hayal kırıklığı yasamisligim vardi. Taburcu olacagi gun esimi aramislar puset ve battaniye getirin demisler. Baska bisey demediler mi dedim yok dedi. Biz hic kiyafet almadan bu ikisiyle gittik hastaneye. Kizim ciplak. Hemsireler bisey getirmedigimize sasirdi tabi. Biz zaten saskiniz. Oradan eski bi esrkek cocuk zibini giydirip taburcu etmişlerdi kizimi

Günaydın cnm.Bel ağrısı oluyor bazen ama kalça henüz başlamadı.ama başlayınca da çok fena oluyor.sade maden suyu tavsiye ederim.magnezyum var içinde faydası olur diye düşünüyorum .
Kızlar bebeğime niyetle daha cinsiyeti öğrenmeden aldığım ilk şey geldi yenidoğan hastane çıkışı
Eki Görüntüle 3451729 Eki Görüntüle 3451730
Ama bunlar çok tatlı ya bayıldımmm .güle güle sağlıklı günlerde giysin inşallah paşa
Aynen şehir hastaneleri devlet hastanelerinden çok çok güzel ben aşırı beğeniyorum.rahmetli annecim tedavi görürken devlette de yattı özel de de yattı.ikisinde de tek kişilik odalarda yattı.ozelde asla sevmedik bide şehrin en pahalı özel hastanesi yanı.ama şehir hastanesindeki Dr lar olsun temizliği olsun makinaları olsun yeme içmesi olsun çok güzel.allahtan bı mani engel olmazsa orda doğum istiyorum.ama işte tam okul zamanına geliyor ve ben çalışmıyor Olcam ama eşim nasıl yapar bilmiyorum gerçi oda babalık iznini kullanir artık.sehir hastanesi bizim ilçeye 2saat uzakta o yüzden biraz sıkıntı olur ama bakalım inşallah Allah bisekilde kolaylık verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…