Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Cok iui yapmissin. Cok tatli. Guzel gunlerde giydirin. Ama ben az alicm yenidogan esyasini boyle bir kac takim anca. Cok hizli buyuyoar zaten. Birazcik da buyuk giyiversin nolcak ayol
Ya bnm de erkek olursa oglumdan kalanlar var.kiz olursa da kardeşlerimin kızlarından kalanlar baya baya var.hatta kız olsun diyorum çünkü oğlumun çoğu giysisini vermiştim.kiz olursa vs diye.ama işte kız olursa da istemediğim kadar çok kardeslerimde çok temiz güzel giydirir.o yüzden bsy almam heralde

Onemli olan senin rahatin. Esin bir sekilde basinin caresine bakar artik. Dedigin gibi Allah bir molaylik verir. Hele ki boyle kutsal bir meselede. İcini ferah tut

Ben de oğluma kıyafet alırken genelde unisex almıştım, 2. bebeğe de kullanırım diye. Sadece 1 tane zıbın takımı almayı düşünüyorum, hastanede ilk gün için

Cok iui yapmissin. Cok tatli. Guzel gunlerde giydirin. Ama ben az alicm yenidogan esyasini boyle bir kac takim anca. Cok hizli buyuyoar zaten. Birazcik da buyuk giyiversin nolcak ayol
Doğru diyorsun , bende çok bir şey almayı planlamıyorum. Bir tane daha böyle takım alırım yeter. Arkadaşımın bebeği tombiş doğdu bu yeni doğanları hiç giyemedi bile

Canım hangi marka deterjan kullanmıştın ?

Maalesef inşaat halinde daha bitmedi bana yetişmez

Doğru diyorsun , bende çok bir şey almayı planlamıyorum. Bir tane daha böyle takım alırım yeter. Arkadaşımın bebeği tombiş doğdu bu yeni doğanları hiç giyemedi bile
Benim oğlum 4.260 gram doğdu o zaman bile küçük geliyordu bana

Arkadaslar fetal dana testini 12.haftayaptıran varmı,randevu tarihimde tam 12 haftalık oluyor bebek geç olmaz degilmi.10.hafta sonrası diyor bet bir tarih verilmemiş

Günaydın cnm.Bel ağrısı oluyor bazen ama kalça henüz başlamadı.ama başlayınca da çok fena oluyor.sade maden suyu tavsiye ederim.magnezyum var içinde faydası olur diye düşünüyorum .
Günaydın canım , geçen hafta bende de olmuştu hatta baya endişelenmiştim ama bu hafta geçti. Şimdi sadece bel ağrısı devam ediyor. Dün doktora sordum olabilir dedi
Oh be rahatladım teşekkürler Evet biraz bakınınca maden suyu iyi geliyormuş onu gördüm. Sadesinin içine limon sıkıp içtim diğer şekilde içemiyorum. Umarım aynı etkiyi gösterir.

Onemli olan senin rahatin. Esin bir sekilde basinin caresine bakar artik. Dedigin gibi Allah bir molaylik verir. Hele ki boyle kutsal bir meselede. İcini ferah tut
Canım başımda eşim kalır o açıdan.memlketteyim, hatta il merkezde 2kardesim var ama çocukları küçük ikisininde hem oğlum var .o yüzden oğlumu kardeşlerime bıraksam eşim kalır yanımda.baska kimsem yok kalacak.iste eşim de mecbur babalık iznini kullanacak .eğer oğlumda ki gibi rahat verilen tarihte doğum olursa sıkıntı yok ama Allah korusun erken doğum yada beklenmeyen tarihte bı doğum gerçekleşirse sıkıntı 2saat uzakta hastane nasıl olur onu düşünüyorum.bide yılbaşına denk gelme durumu da olur valla karmaşigim.

Oh be rahatladım teşekkürler Evet biraz bakınınca maden suyu iyi geliyormuş onu gördüm. Sadesinin içine limon sıkıp içtim diğer şekilde içemiyorum. Umarım aynı etkiyi gösterir.
Bende Kızılay veya diğer markaları icemiyordum.eltime Dr u akmina var ya turkuaz 1litrelik şişelerde onu tavsiye etmiş bana söylemişti oglumda.surekli ondan ictim.o çok hafif geldi bana.a 101 migros gibi marketlerde satılıyor .diğer bim şok onlarda yoktu.hatta eşim başladı yine almaya.kahvenin yanında fln içiyorum günde 1bardak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…