Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Cok iui yapmissin. Cok tatli. Guzel gunlerde giydirin. Ama ben az alicm yenidogan esyasini boyle bir kac takim anca. Cok hizli buyuyoar zaten. Birazcik da buyuk giyiversin nolcak ayol🤣🤣
Ya bnm de erkek olursa oglumdan kalanlar var.kiz olursa da kardeşlerimin kızlarından kalanlar baya baya var.hatta kız olsun diyorum çünkü oğlumun çoğu giysisini vermiştim.kiz olursa vs diye.ama işte kız olursa da istemediğim kadar çok kardeslerimde çok temiz güzel giydirir.o yüzden bsy almam heralde

Günaydın cnm.Bel ağrısı oluyor bazen ama kalça henüz başlamadı.ama başlayınca da çok fena oluyor.sade maden suyu tavsiye ederim.magnezyum var içinde faydası olur diye düşünüyorum .

Ama bunlar çok tatlı ya bayıldımmm .güle güle sağlıklı günlerde giysin inşallah paşa 🤲 🤗

Aynen şehir hastaneleri devlet hastanelerinden çok çok güzel ben aşırı beğeniyorum.rahmetli annecim tedavi görürken devlette de yattı özel de de yattı.ikisinde de tek kişilik odalarda yattı.ozelde asla sevmedik bide şehrin en pahalı özel hastanesi yanı.ama şehir hastanesindeki Dr lar olsun temizliği olsun makinaları olsun yeme içmesi olsun çok güzel.allahtan bı mani engel olmazsa orda doğum istiyorum.ama işte tam okul zamanına geliyor ve ben çalışmıyor Olcam ama eşim nasıl yapar bilmiyorum gerçi oda babalık iznini kullanir artık.sehir hastanesi bizim ilçeye 2saat uzakta o yüzden biraz sıkıntı olur ama bakalım inşallah Allah bisekilde kolaylık verir inşallah 🤲
Onemli olan senin rahatin. Esin bir sekilde basinin caresine bakar artik. Dedigin gibi Allah bir molaylik verir. Hele ki boyle kutsal bir meselede. İcini ferah tut🌷🌷

Ya bnm de erkek olursa oglumdan kalanlar var.kiz olursa da kardeşlerimin kızlarından kalanlar baya baya var.hatta kız olsun diyorum çünkü oğlumun çoğu giysisini vermiştim.kiz olursa vs diye.ama işte kız olursa da istemediğim kadar çok kardeslerimde çok temiz güzel giydirir.o yüzden bsy almam heralde
Ben de oğluma kıyafet alırken genelde unisex almıştım, 2. bebeğe de kullanırım diye. Sadece 1 tane zıbın takımı almayı düşünüyorum, hastanede ilk gün için 😃

Cok iui yapmissin. Cok tatli. Guzel gunlerde giydirin. Ama ben az alicm yenidogan esyasini boyle bir kac takim anca. Cok hizli buyuyoar zaten. Birazcik da buyuk giyiversin nolcak ayol🤣🤣
Doğru diyorsun , bende çok bir şey almayı planlamıyorum. Bir tane daha böyle takım alırım yeter. Arkadaşımın bebeği tombiş doğdu bu yeni doğanları hiç giyemedi bile 😂

Benim kizimda ilk dogdugunda hastanede yogun bakimda yatmisti. O surecte kullandigim bebek deterjanlari hep alerji yapti cocugumu o yuzden kuvezde ciplak tutuyorlardi cocugumu. Bem surekli yeni deterjan denemesi yapiyordum yine olmuyordu vs. Neyse enfeksiyon da olunca daha once taburcu olma konusunda bi hayal kırıklığı yasamisligim vardi. Taburcu olacagi gun esimi aramislar puset ve battaniye getirin demisler. Baska bisey demediler mi dedim yok dedi. Biz hic kiyafet almadan bu ikisiyle gittik hastaneye. Kizim ciplak. Hemsireler bisey getirmedigimize sasirdi tabi. Biz zaten saskiniz. Oradan eski bi esrkek cocuk zibini giydirip taburcu etmişlerdi kizimi🤣🤣
Canım hangi marka deterjan kullanmıştın ?

Devlete giden arkadaslar sizin oralarda varsa sehir hastanesine gidin. Ben de simdiye dek devlete gidiyordum. Hic dogru duzgun bakilmiyordu. Hatta en son gittigimde doktor bak hareket ediyor kalkabilirsin dedi ben şok 🤣🤣. Neyse en son sehir hastanesine gittim bir guzel ilgilendiler ölçümler vs yani. Yapabilecekleri birsey yok ölçüp ölçüp birakiyoar ama insan bi bakilsin faln istiykr🤣🤣
Maalesef inşaat halinde daha bitmedi 😅 bana yetişmez 😂

Doğru diyorsun , bende çok bir şey almayı planlamıyorum. Bir tane daha böyle takım alırım yeter. Arkadaşımın bebeği tombiş doğdu bu yeni doğanları hiç giyemedi bile 😂
Benim oğlum 4.260 gram doğdu 😂 o zaman bile küçük geliyordu bana 😂

Arkadaslar fetal dana testini 12.haftayaptıran varmı,randevu tarihimde tam 12 haftalık oluyor bebek geç olmaz degilmi.10.hafta sonrası diyor bet bir tarih verilmemiş

Günaydın cnm.Bel ağrısı oluyor bazen ama kalça henüz başlamadı.ama başlayınca da çok fena oluyor.sade maden suyu tavsiye ederim.magnezyum var içinde faydası olur diye düşünüyorum .
Günaydın canım , geçen hafta bende de olmuştu hatta baya endişelenmiştim ama bu hafta geçti. Şimdi sadece bel ağrısı devam ediyor. Dün doktora sordum olabilir dedi 🩵
Oh be rahatladım teşekkürler 💫 Evet biraz bakınınca maden suyu iyi geliyormuş onu gördüm. Sadesinin içine limon sıkıp içtim diğer şekilde içemiyorum. Umarım aynı etkiyi gösterir.

Onemli olan senin rahatin. Esin bir sekilde basinin caresine bakar artik. Dedigin gibi Allah bir molaylik verir. Hele ki boyle kutsal bir meselede. İcini ferah tut🌷🌷
Canım başımda eşim kalır o açıdan.memlketteyim, hatta il merkezde 2kardesim var ama çocukları küçük ikisininde hem oğlum var .o yüzden oğlumu kardeşlerime bıraksam eşim kalır yanımda.baska kimsem yok kalacak.iste eşim de mecbur babalık iznini kullanacak .eğer oğlumda ki gibi rahat verilen tarihte doğum olursa sıkıntı yok ama Allah korusun erken doğum yada beklenmeyen tarihte bı doğum gerçekleşirse sıkıntı 2saat uzakta hastane nasıl olur onu düşünüyorum.bide yılbaşına denk gelme durumu da olur valla karmaşigim.

Oh be rahatladım teşekkürler 💫 Evet biraz bakınınca maden suyu iyi geliyormuş onu gördüm. Sadesinin içine limon sıkıp içtim diğer şekilde içemiyorum. Umarım aynı etkiyi gösterir.
Bende Kızılay veya diğer markaları icemiyordum.eltime Dr u akmina var ya turkuaz 1litrelik şişelerde onu tavsiye etmiş bana söylemişti oglumda.surekli ondan ictim.o çok hafif geldi bana.a 101 migros gibi marketlerde satılıyor .diğer bim şok onlarda yoktu.hatta eşim başladı yine almaya.kahvenin yanında fln içiyorum günde 1bardak.

X