Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Ben de 6 kilo verdim. Sabahları az bişey ekmek yiyorum o kadar

Ben oğlum olursa Merih koyacağım kızım olursa da Duru yada İpek arasında gelip
Gidiyoruz bakalım
Duru ve ipek çok güzel isimler Merih de güzel ama eşimin Merih eniştesi var hiç sevmeyiz o yüzden hiç düşünmedim onu ben
Yaaaa maşallah kuzucuğa. Valla bu sene erkek senesi kesin oğlan anneleri artıyor her gün
Bende senin gibiydim hep kız düşünüyordum , kaderde oğlan annesi olmak varmış
Ooo maşallah fiyatlar çok yüksek. Ben hamilelikten önce sigorta yaptırmıştım , o karşılayacak doğumu o yüzden kafamız rahat. Hangi ilçedesin ? Bende torbalıdayım. Medicanaya gidiyorum.
Aynen öyle hayırlısıyla inşallah. Senin belli olmuş muydu?
Evet canım biz fetal dna testi yaptırmıştık orada cinsiyeti de öğrendik. Erkek bizimkisi

Canım endişelenme , fitili kullan ve bol bol yat. Mümkünse sadece tuvalete ve yemek yemeye kalk. Bende de vardı kanama alanı , ben sürekli yattım ve dediğim gibi sadece tuvalete ve yemek yemeye kalktım. En kısa sürede geçer inşallah kanama alanı

İlk gebeliğimde kanamam olmuştu. 10 gün raporluydum yattım hep. Progestan kullandım geçti

İnşallah canım teşekkür ederim geçti değil mi sizinki bir de oturuyorum ara ara çok sıkıldım yatmaktan sorun olmaz dimi

Ya benim önceki gebeliğimden bir çok şeyim var zaten , bu bebeğime niyetle de bir şey alayım dedim insan hevesleniyor almak istiyor bir yandan da korkuyorum almaya ama en azından bir parça bir şey alayım dedim
Başlamak lazım ya o içimizdeki korku bitmeyecek doğuma kadar ama güzel görmek olumlu düşünmek lazım. Aldıklarınızı paylaşmanız güzel ya bize de fikir oluyor.

Merhaba kızlar, 12+4 hamileyim
Dünden beri sol kasıkta batma ve bacağa vuran yoğun bir ağrı var
Sizlerde de böyle ağrı yaşayan var mı

Kızlar 14+1 olduk biz ben folik asil çok kullanamadım bulantı yaptı 3 hafta falan ancak kullandım şuan kullandığım bi ilaç yok vitamin vs kullanmamız gerekiyormu doktor kontrolüme daha 2 hafta var

Benim de 8 haftalıkken vardı kanama alanım, progestan iğne kullandım 15 gün ve 3 tane de düşük iğnesi verdi dr 3 gün ara ile vuruldum
çoğu zaman yattım şuan 12+4 üm çok şükür kanama alanım geçti.
Endişelenmeyin, ilaçlarınızı kullanıp dinlenin geçecektir

Tiredeyim canım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…