Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Devlete mingidiyorsunuz bende bugün devlete gittim ikili için cinsiyet göremedim dedi zaten bebeki uyandırmak için çikolata falan yedik yarım saat falan yürüdüm

kızlar bulantılarınız ne alemde, benim gibi hala geçmeyen ve prilam kullanan var mı
Ben
Sabahları çok bulanıyor bazen öğürüyorum ama çok şükür kusmadım hiç. Geceleri2 sabah 1 demişti doktorum sabahı bıraktım sadece gece içiyorum oda bazı günler 2 bazı günler 1

cinnabon ben de bir mavi kalbini alırım canım bugün 12+4 kontrol vardı hem detaylı ultrasona girdim hem de fetal için kan verdim.. doktor %80 erkek dedi ama herşey çok netti fetal dna da hiç araştırmamıştım, doktorumun yıllardır çalıştığı ankaradaki bir laboratuara gidiyormuş kan. Yurtdışındakilerle aynı Amerikan firmasının cihazını kullanıyorlar bi farkları yok şimdiye kadar hata yapıldığını görmedik dedi. Fiyatı nispeten yurtdışına gidenlere göre ucuz sanırım, 10.500 verdik. Fiyat konusunda uygun yer arayan arkadaşlar için yazmak istedim

Valla olabilir cnm.
Ben bugün gittim kan verdim sonuç nezaman çıkar acaba
Ben 24haziran da vermiştim kanı.2hafta sonra çıkar demişti dr.e nabiza sürekli bakıp takip ettim düşmedi.aklima geldi ben hastanenin sitesinden bakardım hep sonuclarima girdim baktım 2gun önceydi sanırım.coktan çıkmış bile İstanbul'dayken 4gunde çıkmıştı.
Brn sordum salı dedi ama hemşire ikili test olduğunu bilmediği için öyle demiştir diye düşünüyorum bilemedim
Tüpten anlıyorlar kan alan hemşireler ben kan verirken ordaki hemşire gebelik mi var dedi.
Devlete mingidiyorsunuz bende bugün devlete gittim ikili için cinsiyet göremedim dedi zaten bebeki uyandırmak için çikolata falan yedik yarım saat falan yürüdüm
Evet canım kucuk bi ilcedeyiz.burda devlete gidiyorum il de de şehir hastanesi ve Dr lari çok iyi orda da şehir hastanesine gidiyorum.

Çok şükür canım atlatmana sevindim.
Çok teşekkür ederim arkadaşım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah bebeklerimizi
Oh oh maşallah oğlan anneleri çoğaldı iyice sağlıkla gelsin oğluşun canım benim , inşallah test sonucunuzda temiz çıkar

Canım merhaba , bebek ve sen nasılsınız ? Cinsiyet belli oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…