Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Valla olabilir cnm.

Ben 24haziran da vermiştim kanı.2hafta sonra çıkar demişti dr.e nabiza sürekli bakıp takip ettim düşmedi.aklima geldi ben hastanenin sitesinden bakardım hep sonuclarima girdim baktım 2gun önceydi sanırım.coktan çıkmış bile İstanbul'dayken 4gunde çıkmıştı.

Tüpten anlıyorlar kan alan hemşireler ben kan verirken ordaki hemşire gebelik mi var dedi.

Evet canım kucuk bi ilcedeyiz.burda devlete gidiyorum il de de şehir hastanesi ve Dr lari çok iyi orda da şehir hastanesine gidiyorum.
Bende şimdilik devlete gidiyorum☺️ ama doğum için özelde düşünüyorum bakalım☺️ siz kaç haftaliksiniz bizim devletteki doktor cinsiyete yorum yapmadı ☺️

Teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun bebişiniz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🧿
Bende daha bir yıllık evliyim ama henüz düşünmüyorduk bikaç ay öncesine kadar amh düşüklüğü nedir onu da bilmiyordum ve devlette gittiğim doktor elime direk tüp bebek kağıtlarını tutuşturunca çokta sakin kalmayı başaramadım
Canım merhaba , bebişin cinsiyeti belli oldu mu ? Nasılsınız ?

Kaçıncı çocuk: 1
Sat:05.04.2024
Tahmini doğum tarihi :06.01.2025
Kese görünümü :5+0
Kalp atışı : 6+1
Varsa Cinsiyet tahmini:
Tabloya eklerseniz sevinirim
2764.png
2764.png
Canım merhaba , nasılsınız ? Bebişin cinsiyeti belli oldu mu ?

Günaydın kızlar bugün doktor kontrolümüz vardı 11+5 dik usg de 12+2 çıktı. ikili tarama için kan verdik ense kalınlığıda 1 çıktı haftaya sonuç için gidicez. cinsiyet için doktorumla kız diye totem yaptık ama daha net olması için haftaya bakıcam dedi☺️Herşey yolunda daha şimdiden kıpır kıpır bacaklar hiç durmadığı için çok net görüntü çıkmadı ama cinsiyet tahminleriniz için ekliyorum🌸
Canım gittin mi tekrar kontrole ? Belli oldu mu minik kuşun cinsiyeti ?

Kız olursa Berra veya mihra erkek olursa yiğit düşünüyorum 🤗
Mihrayı bu ara çok duyuyorum , anlamı da çok güzel hoşgörülü demekti galiba 🌸
Yiğit ismi de çok güzel ama ben Türkçe karakterler olan isim koymak istemiyorum. Yani koyacağım ismin içinde ç,ı,ş,ğ,ü, ö olsun istemiyorum. İleride yurtdışı planlarımız var isminde bu harfler olursa zorlanabilir ☺️

Son düzenleme:
Mihrayı bu ara çok duyuyorum , anlamı da çok güzel hoşgörülü demekti galiba 🌸
Yiğit ismi de çok güzel ama ben Türkçe karakterler olan isim koymak istemiyorum. Yani koyacağım ismin içinde ç,ı,ş,ğ,ü, ö olsun istemiyorum. İleride yurtdışı planlarımız var bu isminde bu harfler olursa zorlanabilir ☺️
Anladım canım hayırlısı olsun sizin için 🙏

Ya benim doktor yaşlıydı nt 8 cm dedi sadece sonra asistanı hocam 8 cm olamaz 0.8 mm mi diyorsunuz dedi aynen yaptı sadece eve geldim kağıtta 8 yazıyor nt yazan yerin karşısında yarın özele gidecem kafaya takacam yoksa ultrason kağıdı bile simsiyah nasıl ölçtü doğrusu ne bilmiyorum şuan
8 cm olması mümkün değil zaten. Ölç ve bak ne kadar büyük. Allah sağlıkla kavuştursun.

Ben erkek olursa Ayberk koymayı çok istiyordum artık kız olduğu için farklı şeyler düşünüyoruz erkek annelerine fikir olsun 🥰
Barlas ismi ve anlamı da çok güzel bir de
Evet güzel isimler , yazdım seçenekler arasına 😍 ben kız isimlerinde Mila yı çok beğeniyorum bu ara , sana da fikir olsun 🌸
Of ben dee hep kız isimlerine odaklanmıştım erkek isimlerini beğenemedim😂😂Kağan Yaman Doruk Rüzgar Poyraz bunları buldum ama içime tam sindiremedim
Aynen bende senin gibiyim 😂 benim evren de hoşuma gitmeye başladı. Bi arkadaşım Leo koydu çocuğun ismini ilk başta garip geliyordu ama sonra alıştık o da hoşuma gitmeye başladı 😅

X