Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Bende şimdilik devlete gidiyorum ama doğum için özelde düşünüyorum bakalım siz kaç haftaliksiniz bizim devletteki doktor cinsiyete yorum yapmadı

Canım merhaba , bebişin cinsiyeti belli oldu mu ? Nasılsınız ?

Canım gittin mi tekrar kontrole ? Belli oldu mu minik kuşun cinsiyeti ?

Kız olursa Berra veya mihra erkek olursa yiğit düşünüyorum
Mihrayı bu ara çok duyuyorum , anlamı da çok güzel hoşgörülü demekti galiba
Yiğit ismi de çok güzel ama ben Türkçe karakterler olan isim koymak istemiyorum. Yani koyacağım ismin içinde ç,ı,ş,ğ,ü, ö olsun istemiyorum. İleride yurtdışı planlarımız var isminde bu harfler olursa zorlanabilir

Son düzenleme:
Anladım canım hayırlısı olsun sizin için

8 cm olması mümkün değil zaten. Ölç ve bak ne kadar büyük. Allah sağlıkla kavuştursun.

Ben erkek olursa Ayberk koymayı çok istiyordum artık kız olduğu için farklı şeyler düşünüyoruz erkek annelerine fikir olsun
Barlas ismi ve anlamı da çok güzel bir de
Evet güzel isimler , yazdım seçenekler arasına ben kız isimlerinde Mila yı çok beğeniyorum bu ara , sana da fikir olsun
Of ben dee hep kız isimlerine odaklanmıştım erkek isimlerini beğenemedimKağan Yaman Doruk Rüzgar Poyraz bunları buldum ama içime tam sindiremedim
Aynen bende senin gibiyim benim evren de hoşuma gitmeye başladı. Bi arkadaşım Leo koydu çocuğun ismini ilk başta garip geliyordu ama sonra alıştık o da hoşuma gitmeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…