Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Sen günün fazla gecmeden baska dontora git canim kafani karistirmiş doktor da madem o kadar yaşlandin git emekli ol genclerin önü acilsin bi tuhaflar ya
Ay bana da özel de burun kemiğinde sıkıntı görüyorum dedi hatta Acıbadem’e gittim yani perinatolog bide düşün sonra devlette de aynı güm perinatoloji randevum vardı oda hiç bi sıkıntı yok burun kemiğinde dedi bende şaşırdım hangisine güveneceğimi

Kizlar Dr a geldik şimdi çıktım.hersey gayet iyi dedi.ikili için de kan değerlerin ense değeri faln iyi sadece yaş riskin var dedi.karnindan su aldır desek aldırır misn dedi.bende hayır dedim .ozaman takip edicez dedi.birsuru ilaç yazdı kan, b 12.demir ,d vitamini vs.regenisis Max a devam et dedi.bu arada cinsiyet sordum daha erken ama ERKEK gibi sanki dedi

tamam canım haber ver bizede
Canım Dr a dedim kahve akıntıdan dolayı progestan kullaniyordum geçti mi dedi evet geçti ama sarı akıntı var dedim.o fitilden olur normal dedi.tahlil fln istemedi.bebekle ilgili hersey gayet iyi dedi.ilkten ultrasona dikkatli bakınca bı sorun mu var dedim hemn.dr da yok olsa söylerim dedi.yuregum ağzımda girdim valla ya

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin herşeyde bir hayır vardır bazen bir kapı kapanır ama sonra öyle güzel kapılar açılır ki hepsini unutursun Rabbim tekrar hayırlı sağlıklı ikiz ikiz gebelikler nasip etsin

Canım sen pipiyi görmeyene kadar inanma:⁠-⁠) diğer oğlumda 17 haftaya kadar kız dediler ama bacak arasıni görmedim bundada 11 haftada bastıra bastıra kız büyük ihtimalle dediler 13 haftada da çıkıntı gösterdi erkek dedi bakalım Perşembe günü kesinleşir inşallah

Canım canım canım nasıl bir mesajdır ki bu nasıl bir duâdır ki bu seni tanımadığım halde bana ikiz duası etmen. Biliyor musun herkes bana ikiz duası eder çevremde ailede tanıdık tanımadık herkes hatta gebeliğim oluştuğunda hemşirem ikiz olsun inşallah demişti tek embriyo olmasına rağmen kimin duasını alsam ikiz duası ettiler hep
bu tek embriyomdu kaybettiğimizde eşime aynen şunu söyledim Allah bize ikiz nasip edecek galiba herkesin duası ikiz dedim tabi önce sağlık
Ama burdan da ikiz duası almak garip geldi yinede çok sağol düşünmeniz dua etmeniz yeter Allah sizin de gönlünüze göre ne muradınız varsa versin

Yaa canım gördün mü herşeyin güzel çıkmış boşuna strese soktun kendini hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bir şekilde rabbim kucağına almayı da nasip etsin

Yaaa çok özür dilerim üzülmenizi istemem ama mesajını dolu gözlerle okudum ben profildeki yazınızdan sizin ikizleriniz olduğunu sanmıştım sonradan aslında ikiz istediğinizi anladım Sonra ilk ve transfer olduğunuzu okudum sizi görmeden sarıldım inşallah en kısa zamanda sizi tekrar buralarda sağlıklı gebeliklerle görmek nasip olur inşallah

Canım bilseydim böyle şeyler de olabiliyor inan hiç bir ayı beklemezdim ki bundan sonra rabbim nasip ederse 3. Aya kadar kesinlikle aylık kontrol yaptırmam gerekirse haftalık 15 günlük giderim ama aylık beklemem.
İnsan yaşadıkça araştırdıkça öğreniyor işte ne bileyim ilk olunca.
Ama senin sonucunun güzel gelmesine sevindim daha da stres yapma artık kendine herşey güzel gelişsin Allah’ın izniyle

Rabbim gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı kılsın inşallah yapısı kız gibi geldi kaç haftalık
Amin canım çok teşekkür ederiz. Cümlemizin inşallah. Kızım var eşim erkeğide tatmak istiyor bi yanım erkek istiyor ama kızcıyım ben Fotoğraf dünden dün 12+0 dık

aslında 16.haftada net belli oluyor cinsiyet daha öncesinde söynelilen tahminlerde hata payı olabiliyor Allah gönlünüze göre versin
İkizlerimi 16. Haftada söylemişti doktorum bu defaki doktorum başka ağustosun ilk haftası kontrol var ama devlette ikili test vereceğim 22 si bakalım ne diyecekler merak ta ediyorum erkekse öyle aman aman bi alışveriş yapmayacağım zaten abilerden dünya kıyafetimiz var biraz zıbın ağız mendili vs ama kız olursa kendimi nasıl zapt ederim bilmiyorum

Peki Sebeplerini nerden biliyorsunuz canım genetiğe mi gönderdiniz.
Sebeplerini bilmiyorum ilki evde düştü 3-4 haftalıktı kese oluşmadan düşmüş dedi doktor kimyasal diyoruz dedi. İkincisinde 12 haftalıktı 2'li tarama ve genel kontrole gittim perinatoloji söyledi hatta gösterdi beyni kafasından dışarı çıkmıştı. Anensefali deniyormuş. Folik asit eksikliği dedi doktor ama ben folbiol 5 mg kullanıyordum dedim. O zaman dozu fazla olabilir dedi şok oldum. Patoloji de bakacaklar.

Hadi hayırlı olsun oğlan anneleri çoğalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…