Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Anladım çok geçmiş olsun sizede. Bende genetiğe gönderdim bakalım sebebini öğrenmek için neymiş. Herşeyin eksiği de fazlası da zarar ben hamileliği hiç böyle düşünmemiştim mesela bu kadar ayrıntı olduğunu dikkat edilmesi gerektiğini hiç bilmiyordum eskilere bakınca ne doktor görmüşler ne dinlenme görmüşler bende öyle güzel geçer sanıyordum ama yaşadıkça sınavıma şükrediyorum Allah büyük

ay hadi gözün aydın çok şükür benimki de ulturasonda çok iyidi maşallah baya hareketliydi de. Enfeksiyonda oluyormuş çoğu arkadaşım hamileliğinde olmuş geçicek inşallah.

Evet Allah büyük hem doktorum bana 2. Ayında gebe kalabilirsin demişti. Kan değerlerim fazla düşük bu ara çok kanamam oldu benim ilaçla düşürdüm ben. Değerlerim düzenlene, kendimi kuvvetli hissedene kadar düşünmüyorum.

Bu haftalarda pik yapıyormuş ondan olabilir

Aynen öyle valla ağladım bir ton şimdi özelden çıktım ense kalınlığı 1.5 mm imiş sorun yok dedi doktor
Aradaki farka bak körmüş öbürü herhalde
Canim o toz gecirir o daantibiyotikli toz ilk gebeligimde 2 kere oldum ben sana tavsiyem niouli yagi damlat disari çıkarken camasirina ben oyle yapiyorum enfeksiyon kapmayi önlüyor cik sukur birde surekli cantamda lysoll tasiyirum disarda wc dezenfekte edip giriyorum ev bile olsa
Sonuclardan anlamam ama bi doktora daha git kafan karistiysa

KIZLAR enfeksiyon kapmamak icin niouli yaği alin eczaneden camasiriniza 1 damla damlatin disari ciksrken ben evde kullanmiyorum esim diger wc yi kullaniyor zaten diye ama esinizle ayni wcyi kullaniyorsaniz evde de kullanabilirsiniz ki evde surekli yikiyorsunuzdur zaten

Teşekkür ederim bilgi için dezenfektan alıcam iş yerinde ortak tuvalet sıkıntı.
nioli yağı ne için ?

Kızlaaar bizim bebişi tahmin edecek yok mu?

Valla ben bakmadım yani gormedim Dr da daha erken ama bı tahmin yapmak gerekirse errr--keek diye tereddütlu konuştu.bende hissettim aslında ama kız istiyorduk dedim daha değişebilir net değil zaten dedi.
Yaa canım gördün mü herşeyin güzel çıkmış boşuna strese soktun kendini hayırlısı olsun inşallah sağlıklı bir şekilde rabbim kucağına almayı da nasip etsin
Amin kuzum inşallah Allah'ım sana da ikiz istiyorsun sanırım ikiz versin inşallah
Amin inşallah canım bnm Allah razı olsun aynen bı ayı asla bekleme.
Canım devletin ödediğini asla önermiyorlar.bidaha kullanma bence.
Hadi hayırlı olsun oğlan anneleri çoğalıyor
Saol cnm ama hala kızdan umitliyim
Kızlar ben bugün sabah serklaj oldum. İyi geçti çok şükür şimdi biraz ağrım ve kanamam var bir süre yatacağım. Bebiş de iyi çok şükür
Geçmiş olsun kuzum iyi olmanıza sevindim.
ay hadi gözün aydın çok şükür benimki de ulturasonda çok iyidi maşallah baya hareketliydi de. Enfeksiyonda oluyormuş çoğu arkadaşım hamileliğinde olmuş geçicek inşallah.
Maşallah cnmOğlumda da şükür olmadim inşallah bu bebegimde de olmam.oglumda yanımdaydı bebeğe baktı anne bak kardeşim uyanmış bana bakıyor yaw dio
maşallah benim oğlanda doktora çok güzel poz verdi bugün al dedi sana erkek doktor da güldü çok :)))
Ayyy kız bu bildiğin yiğidin mali meydanda der gibi açmış maşallah

Haftaya kontrole gidecem işte bakalım herşey yolundadır inşallah. Bende istemedim folidoce kullanıyordum ilki düşük oldu diye mecbur yüksek dozlu alacan dedi folbiol verdi. Sanırım o da fazla geldi bebeğimi kaybettim.

Bende yine var ama bana ilaç fayda etmediği için kullanmamıştım.hala daha kullanmıyorum ilaç ya çıkarıyorum yada çekiyorum o bulantıyı.
benim bulantılarım çok ağır geçiyor bir ara günde 20den fazla kustuğun ve acile kaldırıldığım olmuştu 48saat su bile içememezlikten ama hamd olsun prilam baya iyi geliyordu ta ki bugune kadar acaba bagisiklik mı kazandım ilaca karşı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…