Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Kızlar merhaba 11+2 deyim şiddetli devam eden bel ağrım sırt ağrım var 5.haftadan beri ara ara geçiyor ama gelince 3 gün çok ağrım oluyor ben gibi gebelikle bağlantılı bel ağrısı yaşayan var mı merak ediyorum

Kızlar merhaba 11+2 deyim şiddetli devam eden bel ağrım sırt ağrım var 5.haftadan beri ara ara geçiyor ama gelince 3 gün çok ağrım oluyor ben gibi gebelikle bağlantılı bel ağrısı yaşayan var mı merak ediyorum
Çok şiddetli olmasa da bel çekişmeleri ağrılar olabiliyor canım kanaman olmadığı sürece hiçbir belirtiden korkma

Eklentiler

• IMG_4687.jpeg
    IMG_4687.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 39
Bel ağrısı hamilelikte çok oluyor ama sırt ağrısı
İçin bi doktora görünün derim safra kesesi problemleri genelde çok aşırı sırt ağrısı yapıyor

Benim belimde fıtık var ve rahmim ters baya ağrım olmuştu siyatil ağrısıyla birlikte şimdi ama yavaş yavaş azaldı siyatil ağrısı ama bel ağrısı dikkat etmezsem devam ediyo
Ama etrafımda gördüğüm üzere hamilelerde genellikle bel ağrısı oluyormuş
3 ay geçtikten sonra pilates vs yapmak gerekiyormuş daha sonra bebel büyüyünce dahada ağrılar artmasın diye

Benim belimde fıtık var ve rahmim ters baya ağrım olmuştu siyatil ağrısıyla birlikte şimdi ama yavaş yavaş azaldı siyatil ağrısı ama bel ağrısı dikkat etmezsem devam ediyo
3 ay geçtikten sonra pilates vs yapmak gerekiyormuş daha sonra bebel büyüyünce dahada ağrılar artmasın diye
Evet bel ağrısı genelde oluyor bende de var. Pilates konusunda benim doktorum normalde spor yapan birisi ve hareketli birisi değilsen hamilelikte spor yapacam , pilates yapacam deme demişti. Sizin de aklınızda olsun bi araştırın isterseniz ☺️

bence doktora görün arkadaşım şiddetli hiçbir ağrı yapmaz bence bebek. ihmal etme acile git

Kızlar bulunduğum ilde nipt testini Türk bir firma yapıyor. Pek güvenemedim. Ankara veya istanbul'da yurtdışıyla çalışan firma öneriniz var mı?

Belinde fıtık olup daha önce normal doğum yapan var mı? Bana doktor sende normal doğum olacak bir aksilik olmazsa dedi. Hatta normal doğumu her halükarda zorlayacağız dedi. Benim de fıtık değil fitiklarim var biraz tedirgin oldum.

693211AD-2CD7-42AE-9673-95E82CE6C1F6.jpeg
Kızlar 14. Haftamdayım benım benitomun cinsşyetini hala göremediler çok küçük dediler yaa. Bir de ben galiba grip oldum gözüm burnum akıyor beneğe zararı olur mu bununnn ne yapmalıyım

Hangi firmayla anlaşmalıydı doktorunuz? Bana da önerdi doktorum 15.900 fiyat verdi hastane. Belki sizin yaptırdığınız firmayla görüşebiliriz ?
Fotosunu attım buraya . Bende numara var onu atayım ama bu numara sanırım Maraş için siz bilgi alırsınız . 05357753332 İpek İrez diye biri o ilgileniyor. Doktorumuz verdi numarasını . Eşime sordum İstanbul’a gidiyormuş gönderdiğimiz kan . Siz bilgi alırsınız .
11,500 dedi bize.

Eklentiler

• E2659DF1-E18D-4911-A5E8-79A25F37A1BD.jpeg
    E2659DF1-E18D-4911-A5E8-79A25F37A1BD.jpeg
    29,6 KB · Görüntüleme: 26
Bende fıtık başlangıcı vardı acaba fıtığa mı döndü ondan mı bu kadar ağrım olıyor bilmiyorum. Hiç bir şekilde rahat edemiyorum ne yatarken ne yürürken ağrım hiç geçmiyor

In

İnsallah canım bı umut arıyorum hersey duzgun kalbı yavas dedı gosterdı de ama dınletmedi . 7+1 olmalıydı ıate 6 hafta gıbı dedı.bıyle olup fuzelen var mı merak ediyorum
Canım aynısı şeyi daha önceden ben yaşadım. Bebeğin kalp atış hızı çok düşüktü. Bir kaç doktora gttim onlarda kalp atışının hızının yavaş oldugunu söylediler. Sonra bir perinotoloji doktoruna gittim ultrasyondan baksr bakmaz bebek anomali dedi. Kalp atış hızı 86 dedi. 100un altı olduğu için bu bebek yaşamaz dedi. Sağlıklı gebelikte kalp atışları 100 un üzeri olması gerekiyormus dedi. Bir hafta süre verdi. Bir hafta sonra gitigimde bebeğimin kalbi durmustu. Yani sana diyeceğim kalp atış hızı önemli. 90 ve 100 arası ise doktorlar bekler düzelme ihtimali vardır diye . Çünkü 6 haftalıklsrda genelde kalp atış hızları düşük olur ilerleyen haftalarda hızı artar

In

İnsallah canım bı umut arıyorum hersey duzgun kalbı yavas dedı gosterdı de ama dınletmedi . 7+1 olmalıydı ıate 6 hafta gıbı dedı.bıyle olup fuzelen var mı merak ediyorum
Canım aynısı şeyi daha önceden ben yaşadım. Bebeğin kalp atış hızı çok düşüktü. Bir kaç doktora gttim onlarda kalp atışının hızının yavaş oldugunu söylediler. Sonra bir perinotoloji doktoruna gittim ultrasyondan baksr bakmaz bebek anomali dedi. Kalp atış hızı 86 dedi. 100un altı olduğu için bu bebek yaşamaz dedi. Sağlıklı gebelikte kalp atışları 100 un üzeri olması gerekiyormus dedi. Bir hafta süre verdi. Bir hafta sonra gitigimde bebeğimin kalbi durmustu. Yani sana diyeceğim kalp atış hızı önemli. 90 ve 100 arası ise doktorlar bekler düzelme ihtimali vardır diye . Çünkü 6 haftalıklsrda genelde kalp atış hızları düşük olur ilerleyen haftalarda hızı
Selam, aynı şey bende de var. Tansiyon 10-7 ama idrarda eser miktarda protein çıkmış. Siz ne yaptınız doktor ne dedi?
Geçen hafta bende de idrar da protein kaçağı çıktı. Tansiyonum normal idi. Doktorum yinede tuzu tamamen hayatından çıkar dedi. Birde nefrolojiye gorunmemi önerdi.

Canım aynısı şeyi daha önceden ben yaşadım. Bebeğin kalp atış hızı çok düşüktü. Bir kaç doktora gttim onlarda kalp atışının hızının yavaş oldugunu söylediler. Sonra bir perinotoloji doktoruna gittim ultrasyondan baksr bakmaz bebek anomali dedi. Kalp atış hızı 86 dedi. 100un altı olduğu için bu bebek yaşamaz dedi. Sağlıklı gebelikte kalp atışları 100 un üzeri olması gerekiyormus dedi. Bir hafta süre verdi. Bir hafta sonra gitigimde bebeğimin kalbi durmustu. Yani sana diyeceğim kalp atış hızı önemli. 90 ve 100 arası ise doktorlar bekler düzelme ihtimali vardır diye . Çünkü 6 haftalıklsrda genelde kalp atış hızları düşük olur ilerleyen haftalarda hızı artar
Hangi ildesiniz acaba

Ben Yalovada yaşıyorum. Ama bulunduğum ilde perinotoloji olmadığı için kontrollerimi Kocaeli İzmit'e yaptırıyorum

Ben Yalovada yaşıyorum. Ama bulunduğum ilde perinotoloji olmadığı için kontrollerimi Kocaeli İzmit'e yaptırıyorum
Anladım canım cok tesekkur edıyorum suan yenıden gebesiniz sanırım saglıkla kucahınıza alın ınsallah🤲🏻❤️ umarım bende duzenlendıgını gorebılırım😢🌸

Kızlar selam panorama testi sonucum çıkmış sağlıklı çok şükür akşam kendi aramızda ufak bir süpriz olacak bende bilmiyorum kuzenim organize etmiş çoook heyecanlıyım iş yerindeyim oturamıyorum :))))
Ayy harika bizide haberdar et 🥰

X