Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Valla kuşum abdest geçirdiğini söylüyorlar. Kapalı bir arkadaşım var namazda kılıyor o da yaptırıyor kalıcı oje. Kırmızı falan yaptırmaz dikkat çekmeyen nude renkler yaptırıyor. Abdest geçirdiğini söylüyor , bilmiyorum Herkesin kendi inancı , yaşam tarzı. Ben açıkçası adetten sonra abdest alıyorum ama ilişkiden sonra abdest almıyorum. Adetin son günü çıkarttırıyorum zaten.

Sadece 5 ve 8 hazirandaki bi tık yavaş ilerlemiş diğerleri olması gerektiği gibi 2 günde bir 2 katı canım. Endişelenme bence. Hayırlısıyla herşey güzel olur
Arada 4 ve 3 gun olanlar da var. Bugun de kan verdim 6401 cikti. 3917 den yukselmis. 3 gunluk deger bu. Ve progesteron 6 cikti. Cok dusuk degil mi

4 ayrı kesem var. Hepsi ayrı ayrı. En sağlıklı görünen iki tanesi kalacak şekilde ayarlayacaklarmış. Bir doktor da ense kalınlığına göre seçiyoruz demişti. Hepsi çok sağlıklı ise ne yapılıyor hiç bilmiyorum düşünmek de istemiyorum.

Oo fiyat baya iyiymiş. Bende babybjörn ana kucağı var ama acaba otomatik olanlardan da alsam mı diye düşünüyordum. 4moms bakıyordum ben ama bagi ye de bi bakayım
Alma En azindan 4moms alma nacizane tavsiyem. Ilk bebemde aldim hic sevmedi. Hep yorumlarda bebegim sevmedi falan yazanlari okumustum abartiyolar diyip aldim pisman oldum. Bir de 6. Aydan sonra oglum agirlasinca tak tak ses cikartmaya basladi. Nasip olur da bu hamileligim devam ederse ya nuna leaf ya da babybjorn almayi dusunuyorum.

Arada 4 ve 3 gun olanlar da var. Bugun de kan verdim 6401 cikti. 3917 den yukselmis. 3 gunluk deger bu. Ve progesteron 6 cikti. Cok dusuk degil mi
Bunun en sağlıklı yorumunu doktorun yapar canım ama bence korkulacak birşey yok doktorun böyle düşük artışlarla sağlıklı gebelik geçirenler var demiş zaten. Sıkma canını

Kızlar selam. Akşam özeldeki doktoruma gittim. Bugün alınan idrarda enfeksiyon çıktı. Doktor toz yazıyorum dedi yarın alıcam. Kendim evde doğal yollarla geçirebilir miyim acaba? Kesemizde bu şekilde. Cinsiyet tahminlerini alırım

Eklentiler

• IMG-20240611-WA0040.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 35
Son 2 gündür akşam 10 buçuktan sonra karnım kıyılmaya başladı nedense 6.haftadan itibaren böyle olması mı gerekiyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…