Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Tam gösterdiğin modeli beğeniyordum ya iyi ki söyledin. Bence tamamen modelden, benimkini denemelisin bir dahakine, ben İsmail Türüt gibi terleyen bir tipim ben terlemezsem kimse terlemez 😂
Evet modelden olabilir dediğin gibi 😅 ya benim ayaklarım terlemez normalde ama bu terliği giyince bi haller oluyor 😂😂 keşke önce çakmalarından alıp deneyip sonra bunu alsaydım diye düşündüm hatta 😂

Kızlar tansiyon konuşmuşsunuz burada. Bende hastanede kanamam olunca ölçtürdüm 14,7 çıktı. Dünde iğneye gitmiştim kötü hissettim ölçtürdüm yine 14,7 çıktı. Korkuyorum yüksek seyretmesinden. Doktoruma gidince söyleyeceğim. Ben genelde normal doz tuz kullanırım. Yani yemeğin içindeki neyse o. Sabah kahvaltıda öyle domatese salatalığa haşlanmış yumurtaya tuz dökmem. Ne yapacağım bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Canım benim de tansiyon sınırda seyrediyor ilk hamileliğimde de öyleydi aslına bakarsan normalde de öyle bence benim normalim bu ama doktorum çok tedirgin oluyor beni kardiyolojiye falan gönderdi bi ilaç verdiler ama gerek duyarsan kullan dediler su tüketimini arttırıp tuzu azaltmak gerek birde stresten gerginlikten uzak durmak

Hahaahahahaha gerçekten mi, erkek kardeşinizi çok iyi anlıyorum ve çorapsız gezememenize sesli güldüm 😂😂 uzun tırnak hiç sormayın gerçekten iğrenç ötesi bir şey, insan nasıl o şekilde gezebilir aklım hiç almıyor. Ben de kalıcı oje yaptırdım 2 sene ama asla uzatmadım, ısrar ediyordu yaptırdığım kişiler yine de asla diyordum. İnsanların zevklerine akıl sır ermiyor gerçekten 😂 ben de iki sene öğretmenlik yaptım, belki bebişi büyüttükten sonra devam ederim diyorum 🐣
Bana estetik de gelmiyor dediğiniz gibi. Ama seveni çok ne hikmetse. Ben gerekmedikçe makyaj bile yapmıyorum zaten rozam var. Yüzüm kırmızı kırmızı değil ama olmasın diye her şeye dikkat ediyorum. İnşallah bebekle çalışmak galiba zor olur. Bebek sağlıkla büyüsün de istediğiniz gibi devam etmenizi dilerim.

Uzun tırnak bencede nooo ✖️ ya kullanımı da rahat değil ve pis geliyor. Ben sürekli kalıcı oje yaptırırım ama tırnaklar hep kısa
Ya çok özel olmayacaksa özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Kalıcı oje falan ben de özeniyorum gördükçe ama abdest kısmını nasıl yapıyorsunuz? Çevremde evli olup yaptıran yok hiç o yüzden sizde konusu geçince sormak istedim. Özel olacaksa lütfen cevaplamayın hiç sorun değil 🌸

Kızlar merhaba bende yeni katıldım aranıza şuan 7 + 1 oldum çok şükür.
Herkese sorunsuz su gibi bir hamilelik dilerim :)
Kaçıncı çocuk: 2.ÇOCUK
Sat: 21.04.2024
Tahmini doğum tarihi: 28.01.2024
Kese görünümü (hafta olarak) : 5 HAFTA
Kalp atışı (hafta olarak) : 6. HAFTA
Varsa Cinsiyet tahmin : KIZ
Hayırlı olsun, çok benzeriz sizle yaş 33 ama benim doğum yerim İzmir 😂😍

Bebeğim oluşmuş ayakları kolları fln tomurcuk gibiydi gördüm ama kalp atışı yok işte yeni mi durdu kalp atışı yoksa cihaz mı algılamadı bilmiyorum alttan muayene de etmedi normal karından baktı yarın özele gideceğim bakalım 😭

X