Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
İyi akşamlar kızlar bende bugün doktora gittim kalp atışını duyduk benimde kese şu şekilde anlayan arkadaşlar yorumlar mısınız

Eklentiler

• 17181359308511161299220296961747.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 73
Düşünme canım zaten boşver
Ya evet haklısın bazı bebekler sevmiyormuş. Doğduktan sonraki duruma göre bakarım. Babybjörn ile devam ederiz belki otomatiğe hiç gerek kalmaz
Canım benim doktorum ilk 3 ay ilaç vermek istemiyorum eczaneden gynobiotic alırsan yardımcı olur demişti gerçekten etkili oldu bende. Bu gynobiotic bir probiyotik. İçinde 10 tane var sabah akşam 5 tane kullanıyorsun iyi geliyor. Ben hamile kalmadan öncede kullanmıştım o zamanda iyi gelmişti. Hamilelikte kullanılabildiğini bilmiyordum doktor söyleyince sevindim baya

Yaa yarın onuda sorayım eczaneye kuzum ozaman olmadı ondan alırım teşekkür ederim

İlk gebeliğimin kaybının verdiği etkiyle de duygusal patlama yaşadım kızlar oturdum hüngür hüngür ağladım, çok fenayım. Bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilecek miyim acaba bu defa? Benim gibi olanlar benim gibi hissedenler var mı? Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın.

İyi geceler arkadaşlar sat 17 Mayıs dün gece test yaptık ve silik çizgi çıktı,ama inanılmaz değil sancım var her an olmuş gibi tuvalete koşuyorum.bide sabah çamurumda bir akıntı geldi ümidim kırıldı varmı aynı durumu yaşayan varmı acaba hamilelik

Eklentiler

• IMG_1918.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_1919.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba kaybın için üzüldüm geçmiş olsun benim de ilk gebeliğim malesef düşükle sonuçlandı şimdi tekrar hamileyim korkuyorum bazen tedirgin oluyorum ama olumlu düşünmeye çalışıyorum her zaman her şey başımıza gelebilir ama bu olayların kaygısıyla yaşamak çok zor ve stresli.Anın tadını çıkarmaya çalışıyorum güzel şeyler düşünüyorum kötüyü düşünmenin bize faydası yok ama güzel şeyler düşünürsek güzel şeyler bizi bulurBazen keyifsiz olabiliriz her an mutlu olamayabiliriz sadece bu süreci kendine eziyet haline getirme anda kal

sabah acile gidin isterseniz ultrasonla kontrol ederler.Sancınız çok mu hafif mi?Bazen gebelikte lekelenme olabiliyor ama en iyisini doktor bilir umarım sağlıklı güzel haberler alırsınız

sabah acile gidin isterseniz ultrasonla kontrol ederler.Sancınız çok mu hafif mi?Bazen gebelikte lekelenme olabiliyor ama en iyisini doktor bilir umarım sağlıklı güzel haberler alırsınız
Hafif yani her zamanki regl sancım,kimyasal mı diye düşündüm açıkçası reglimede 2gün var en mantıklısı beklemek sanırım kimyasalda zaten gelir regl

Lütfen dua edin olur mu
Var gebelik yerleşme kanamasıdir o

Merhaba, hayırlı olsun, bende öyleydim elimde pedle dolaşıyordum ha oldum ha olacam bekliyordum sancımda vardı ama olmadım 10 gün gecikti ben zaten emzirdiğim için düzensiz olduğunu düşünmüştüm meğer hamileymişim. Sizde bi kan verin isterseniz orda kesinleşir

Umarım odur reglime 2gün var,2 3 gün daha bekleyip kan vereceğim.ama bayram tatiline denk geliyor aksi şekilde doktor bulmak zor
Kan vermeden emin olamazsınız. Ben reglime daha 1 hafta varken baya lekelendim hatta erken regl oldum sandım ama tek seferlikti kesildi. Sonra 1-2 gün kala tekrar. Ağrım da vardı. Ben regl olamayacağım galiba bu ay söktürücü mü içsem diyordum. Meğer bebiş yerleşmeye çalışıyormuş onun lekesi akıntısıymış Reglim 2 gün geçince kan verdim beta 880lerde çıktı. Sen de bekle bakalım ama gebelik gibi anlattığın

İnan bana seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bende yaşıyorum aynı şeyleri , ağlama krizleri geliyor hep bir korku var. Sürekli kendimi telkin etmeye çalışıyorum bebeğimi üzmek ona haksızlık yapmak istemiyorum. Çok normal hissettiklerin ve yaşadıkların.
Ama Her şey güzel olacak , sağlıkla kucağımıza alacağız inşallah bebeklerimizi böyle düşün , kendini motive et. Kötüyü düşünme

Benim ilk hamileliğim de düşükle sonuçlandı . Sonra oğluma hamileyken de hep aynı korku vardı . Güzel düşünmek istedim her zaman. Özellikle ilk 3 ay bi geçse düşük tehlikesi kalksa diyordum hep Bu çok normal. Ama bir kayıp var diye diğeride aynı şekilde olcak diye bir şey yok. Şuanın tadını çıkarmaya çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…