Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    39
Bende senin gibiyim canım 70 kiloyla hamile kaldm şuan 74 üm boyum uzun Allah'tan 8. Haftaya giricem bakalım bu iştah nereye kadar devam edecek bilmiyorum
aman sukret istfran bulantın yoksa cok guzel . 10 . haftadayım . kilo almak ne veriyorum ıstfradan

Bunlar sıkabilir, deri de terletiyor. En iyisi crocs bence.

Ya bence çok çirkinler ama Skechers’ın sandaletleri var turistlerin giydiği gibi, cırt cırtlı ama inanılmaz rahat ben ayak görmeyi hiç sevmem kendi ayağıma dahi tahammül edemiyorum ama sizin takıntınız yoksa mutlaka bakın gerçekten rahattı.

Crocs da terletiyor ya. Ben birkenciyim hem terlik hem sandalet birken giyiyorum sadece çok rahat
Aaa crocs beni hiç terletmiyor ama benim kullandığım modelin yanları delik o yüzden belki de, klasik model terletiyor olabilir. Bir de ben ayak görmekten nefret ediyorum birkenstock benim için imkansız, küçücük ince ayaklarım var kendi ayağım bile iğrenç geliyor bana millet o toynaklarına sandalet falan giyiyor gözümü alamıyorum iğrenç

Benim erkek kardeşim de ayak görmekten nefret ediyor evde çorapsız gezemiyoruz. Ben de bir o öyle sanıyordum Benim de uzun tırnak ve takma tırnak görmeye tahammülüm yok. Öğretmenin tahtaya tırnağını sürüldüğündeki o tiz ses aklıma geliyor

Hahaahahahaha gerçekten mi, erkek kardeşinizi çok iyi anlıyorum ve çorapsız gezememenize sesli güldüm uzun tırnak hiç sormayın gerçekten iğrenç ötesi bir şey, insan nasıl o şekilde gezebilir aklım hiç almıyor. Ben de kalıcı oje yaptırdım 2 sene ama asla uzatmadım, ısrar ediyordu yaptırdığım kişiler yine de asla diyordum. İnsanların zevklerine akıl sır ermiyor gerçekten ben de iki sene öğretmenlik yaptım, belki bebişi büyüttükten sonra devam ederim diyorum

6 yaşında kızım var :) Hatta 2018 mayıs annelerindeydim burada hala görüşüyoruz whatsap grubumuz vardı hiç kopmadık şimdi çoğumuzun 2. hamileliği yine denk geldik :))
Merhaba bende 2018 mayıs annelerindenim bizde hala görüşüyoruz farklı gruplar mı kurulmuş acaba

Aşerneleriniz başladı mı hanımlar? İlk gebeliğimde hiç aşermemiştim herşeyden tiksinmiştim. Bu gebeliğimde bişeyler isteyecek sanki canım

Bende pedikürsüz hayatta sandalet terlik giyemem evde de çorapsız gezmem önceden senin gibiydim sonra alıştım giymeye
Ay bende bu resimdeki var çok terletiyor bahar ayında çorapla giyiyorum sadece çorapsız giyemiyorum

Eklentiler

• IMG_7563.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 19
Uzun tırnak bencede nooo ya kullanımı da rahat değil ve pis geliyor. Ben sürekli kalıcı oje yaptırırım ama tırnaklar hep kısa

Ben bu modelden almıştım 3 senedir giyiyorum. Başka bir model alayım dedim ama iyi ki söyledin bunun gibi yanlardan hava alan alayım kesinlikle, ayaklarım bir bununla gün yüzü görüyor yazın

Eklentiler

• IMG_3518.png
    118 KB · Görüntüleme: 18
Ben bu modelden almıştım 3 senedir giyiyorum. Başka bir model alayım dedim ama iyi ki söyledin bunun gibi yanlardan hava alan alayım kesinlikle, ayaklarım bir bununla gün yüzü görüyor yazın
Hmm evet bu terletmez yanları açık olduğu için. Benimki terletiyor baya , Bilmiyorum millet nasıl giyiyor bende mi sorun var anlamadım

Hmm evet bu terletmez yanları açık olduğu için. Benimki terletiyor baya , Bilmiyorum millet nasıl giyiyor bende mi sorun var anlamadım
Tam gösterdiğin modeli beğeniyordum ya iyi ki söyledin. Bence tamamen modelden, benimkini denemelisin bir dahakine, ben İsmail Türüt gibi terleyen bir tipim ben terlemezsem kimse terlemez

Aşerneleriniz başladı mı hanımlar? İlk gebeliğimde hiç aşermemiştim herşeyden tiksinmiştim. Bu gebeliğimde bişeyler isteyecek sanki canım
Canım bir şeyler çekiyor hep başından beri ama geçenlerde elma istedim aşerme buymuş demekki dedim böyle oturduğum yerde burnuma elma kokusu geliyor ağzımda elma tadı falan. Eşimi markete gönderdim çabuk bana yeşil elma bul diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…