Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Kızlar göğüsleriniz ne durumda? Ben bugün sata göre 7+2 yim ve bi kaç gündür inanılmaz acıyor göğüslerim dokununca. Hele uçları inanılmaz hassaslaştı. Umarım geçici bir dönemdir. Birde yüz üstü uyuyanlar kulubü başkanı olarak artık yüzüstü yattığımda rahatsızlık hissi duyuyorum sizde durumlar nasıl? Nasıl yatıyorsunuz?

kızlar günaydın sabah istemsiz kendimi kasarak hapşırdım
sağ kasığımda sanki bir şey tık etti ağrı girdi. zarar gelmiş olabilir mi hala kalp atışını duyamadım zaten çok tedirginim

benim de çok hassas göğüslerim çok şişti. ya sağa ya da sola dönüp yatıyorum sırt üstü de yatamıyorum artık

sağ kasığımda sanki bir şey tık etti ağrı girdi. zarar gelmiş olabilir mi hala kalp atışını duyamadım zaten çok tedirginim
Hapşırınca bi sızı giriyor, geçer birazdan inşallah merak etmeyin. Hapşırmakla bir şey olmaz diye düşünüyorum Hapşırığınız geldiğinde bacağınızı kendinize doğru çekin, o zaman etkilemiyor

evet o
onu da burada okumuştum yapmaya çalışıyorum normalde ama bir an yapamayacağım bir durumdu teşekkür ederim

Canım nasıl geçti yolculuk ? Bir şey olmaz inşallah bebeğin çok güçlü annesi sen kendini çok yorma , çok fazla ayakta durma her fırsatta otur bir yere. Geçecek hemen
Kizlar merhabaa beende 1 mayista transfrr olup suan 8 haftalik hamislerdenim benm lekelenmelerim devam ediyor doktorum rahim genisliyor ondan dedi muayenelerimde cok sukur her yolunda sizlerin nasil geciyor
Merhaba canım , bende 29 Nisanda transfer olmuştum yakınmış tarihlerimiz bende geçen haftalarda kanama olmuştu ardından lekelenme olmuştu ama şimdi geçti tamamen çok şükür. Cuma günü kontrolüm var umarım kanama alanı da kaybolmuştur artık sende kanama olmuşmuydu sadece lekelenme mi oldu ?
Günaydın canım , bir şey olmaz bence sonuçta hapşırmak vücudumuzun doğal ihtiyacı. Sen mutlaka ayağını karnına çekmeye çalış hapşırırken yada ayaktaysan otur mutlaka bir yere. Kendini de kasma hem hapşırırken
benim de çok hassas göğüslerim çok şişti. ya sağa ya da sola dönüp yatıyorum sırt üstü de yatamıyorum artık
Ben sırt üstü yatınca belim çok ağrıyor ya
Günaydın dün kalp atışını duydum ben de
Günaydın , gözün aydın canım kaç haftalık ?

Dün ultrasonda 6+6 dediler çok değişik bi duygu kulağıma yapıştı ses resmen kafamın içinde hep o var allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…