Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    29
Kizlar son beta degerlerim su sekilde
5 haziran 2317
8 haziran 3941

Bakinca yavas artiyor. Ilk gebeligimde 2 katina yakindi hep.
Ama internetteki bilgilere gore sinirda.
Carsamba randevum var.
Ne dusunuyorsunuz bu konuda?

canim neden yanlis anlayayim. Tecrubeni paylasiyorsun sagol
Beta artis oranlarin nasildi?
Benim asagidaki gibi.
22 May: 29
24 May: 57
28 May: 236
30 May: 602
3 Jun :1518
5 Jun :2317
8 Jun 3941
Doktor yolk kesesi saglikli ve boyle dusuk ilerleyip saglikli gebeligi olan hastalarim oldu dedi. Suan bekleme surecindeyiz

Matofın kullanıyorum bende kürtajdan sonra yenıden baslıcam duzene sokarım inşallah umarım sende düzenli artısa döner en az yuzde 60 artıyorsa yeterlı dıyorlar ama benım bel agrım da basındam bero çoktu

Bugün den keşke verseydın canısı

Sadece 5 ve 8 hazirandaki bi tık yavaş ilerlemiş diğerleri olması gerektiği gibi 2 günde bir 2 katı canım. Endişelenme bence. Hayırlısıyla herşey güzel olur

Kızlar selam. Ya size birşey danışmak istiyorum. Şimdi gebelikte paketli gıdalar falan yasak ya hazır kutu meyve sularıda mı yasak? Ben genelde avşarın şu mor sodasından içerdim hep ama meyveli soda da yasak diye biliyorum. Malum yaz ayındayız ve canım sürekli soğuk içecekler istiyor önerileriniz var mı yada kutu meyve sularından güvenilir olan markalar vs?

Benimde canım meyveli soda çok istiyor ama eşim zararlı diye duymus meyveli olanları icirmiyor bana geçen gün yolculuk için hazır aldım kaprisan vardı eskiden onlardan güzeldi zararıni bilmiyorum sürekli icmedigim için

Birde karadut özü satılıyor onu soğuk soyla meyve suyu da yapabilirsiniz belki yada evde limonata benim aklıma gelmişti ama üşendim limonataya

Anladim canim.Ben ilk hamileligimde en az 2 aylik olana kadar kullandim.. Bunda synjardi kullaniyordum metformin ile baska bir etken madde karisimi. O etken madde hamilelikte kullanilmiyor diye iliskiden 11 gun sonra hamilelik kesinlesince hemen biraktim.. Simdi diyorum metformin alsaydim belki de boyle olmayacakti. Keske tamamen birakmak yerine metformine donseydim. Aklimda hep bir soru isareti kalacak.

Bugün den keşke verseydın canısı
Beta 1200 e ulastiktan sonra katlanma suresi 72-96 saate cikabiliyormus. Oyuzden yine 3 gun olsun dedim yarin verecegim kan. Bir sonrakini de yarinki sonuctan 2 gun sonra vermeyi planliyorum canim. Gerci doktor randevum da carsamba gunu. O gun bakalim kalp atisi olacakmi.

Kese vs görünmesi lazım şuan zaten

Amin inşallah hepimiz tez vakitte kalalım
Canım geçmiş olsun. Kızımdan önce benimde bir kaybım oldu. Üzülme diyeceğim ama olmuyor haklısın. Ama inan geçiyor. Doğsa belkide çok hasta doğacaktı daha çok üzülecektin. Böylesi hayırlısıdır belkide. Rabbimt tez zamanda sağlıkla kucağına bebeğini almayı nasip etsin inşallah

Acaba diyorum

Bazen hastanede yuksek cikabiliyor neden bilmiyorum. Evdeki mi hastanedeki mi dogrudur hic bir fikrim yok. Benim de basima geldi bu. Belki stresstendir. Surekli cikmiyorsa sikinti olmaz sanirim.
Tansiypn aleti alıcam aslında çünkü o hamileliğimden kalan bi korku var ister istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…