Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    32
Aklımda sadece acaba dıom acaba gelısır mı
Bilmiyorum ki canim ama kürtaj yerine dusuk hapi verseler ya ben 2 kere kurtaj okdum 1 kere dusuk yaptim bi hap veriyor dr suni sanci hapi ayni gunun akşami düsmüştü ama acili oluyor
kızlar günaydın sabah istemsiz kendimi kasarak hapşırdım
sağ kasığımda sanki bir şey tık etti ağrı girdi. zarar gelmiş olabilir mi hala kalp atışını duyamadım zaten çok tedirginim
Kiz ben astim krizi geciriyorum ilaç da icemiyorum kasiklarim zonkluyor öksurmekten bisey olmaz korkma

Parca kalırsa gene kürtaj dedi

9.haftadayim bazen gene ağrılar giriyor hassas iç çamaşırı takmak daha zor bende yüz üstü yataardim genelde ama şuan ne olur ne olmaz diye yatmıyorum

kızlar günaydın sabah istemsiz kendimi kasarak hapşırdım
sağ kasığımda sanki bir şey tık etti ağrı girdi. zarar gelmiş olabilir mi hala kalp atışını duyamadım zaten çok tedirginim
Alerjik rinitli sürekli hapşıran biri olarak söylüyorum hapşırığın bebeğe keseye hiçbir zararı yok ilk hamileliğimde 9 ay boyunca hapşırdım sadece dediğiniz gibi aniden olunca bıçak saplanması gibi bi ağrı oluyor kasıklarda ama kendinizi öne doğru eğip hapşırınca bişey olmuyor

9.haftadayim bazen gene ağrılar giriyor hassas iç çamaşırı takmak daha zor bende yüz üstü yataardim genelde ama şuan ne olur ne olmaz diye yatmıyorum
Ya ben yüzüstü yatıp bi bacağımı kafama kadar çekmeyince uyuyamıyorum geceleri benim için kabus oldu uyuyana kadar saatler geçiyor alışıcak inşallah bünyem

Elhandulillah cok sukur kanama alani yok sadece rahim buyudu icin olablr fitilden olablir kirmizi olmadigi surece korkma dedi benm lekelenme devam ediyor ara ara ama cok sukur korkmuyorm senin nasil gidiyor

Çok yoruldum, yorgunluktan 1'de uyudum ama 7'de uyandım şimdi de eve geri dönüyorum aşırı sıcak İzmit müthiş bunaldım. Ama şükür kanamam vs olmadı. İnşallah olmaz. Şu iki günü de bir atlatırsam inşallah rahatlayacağım. Sorduğun için teşekkür ederim.

Allahim büyük belediye otobüsleri insana taş düşürtür, düz yolda bile o kadar sarstı ki bebek için çok korktum.

Aynen aynen anlatamam diye yazmadım ama bende şimdi onu yapıyorum idare ediyoruz bi şekilde ay bugün 4 te randevum var akşamda özeldeki doktoruma randevum var aşırı heycanlıyım umarım herşey yolundadır
Gelişmelerden haberdar et canım bizi herşey yolundadır merak etme bende 2 haftadır görmedim çok merak ediyorum bebisi

8+6 dayız bebek ve kese çok güzel dedi bozukluk yok dedi ama kalp atışı göremedi ultrasonografiden de baktık yine göremedi.. karar sizin yatış yapın ilaçla düşürelim kürtajla temizleriz dedi bende biraz beklemek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…