Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bakayım ona hemen
antepli değilim iş nedeniyle buradayım
Evet bi bakın antepin sıcağında size güneş kremi şart her yerinize sürmelisiniz. Bende bundan aldım ama benim durumum riskli olduğu için sürekli evdeyim ve yatıyorum. Sadece doktora giderken sürerim diye düşündüm geçen gittiğimizde de unutmuşum bir dahakine artık sürüp deneyeceğim

Sıcak ötesi özellikle bu hafta kavrulduk gün içinde de tazeliyorum mecburen. İzmir’de epey sıcak dikkat edin
Yapısı yoğun mu mesela şu mavi kapaklı Nivea kıvamı var mı
Benim Salı günü belli olacak durumum bakalım geçen hafta embriyo görünmemişti herşeyin yolunda olduğuna inanıyorum

Ah evet çok sıcak ama ben hep evde olduğum için klima açık oturuyorum çok hissetmiyorum o yüzden sıcağı
Evet biraz yoğun bir krem. Niveayı bilmediğim için kıyaslayamıyorum maalesef. Bakın bu video da 1:30 dan sonra gösteriyor bi bakın isterseniz

Teşekkürler bakayım videoya

En iyisini yapıyorsun canım. Riskli bir durum yoksa sürekli yatmaya gerek yok zaten. Bu arada kalp atışını ne zaman duymuştunuz ? Tabloyu güncelleyelim

cok sevdim bu sözü arkadaşım. hareket hareketsizlikten iyidir

kızlar kese şekliniz nasıl yuvarlak mı?
Ay benim ki oval gibi bir şey.
Üstteki 3 boyutlu resim. Ok ile çizdiğim yer kese içindeki küre yolk sac mış yolkun altında da bebek varmış. Altta ki de normal ultrason görüntüsü. Ovale benziyor

Eklentiler

• IMG_7539.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 92
Ay benim ki oval gibi bir şey.
Üstteki 3 boyutlu resim. Ok ile çizdiğim yer kese içindeki küre yolk sac mış yolkun altında da bebek varmış. Altta ki de normal ultrason görüntüsü. Ovale benziyor
ya ben bu keseye aşııkkk oldum annesiiii maşallahhhh çok cool bi kese bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…