Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar ev işleriyle aranız nasıl benim bugün 7+6 oldu bebeğim kendimi iyi hissediyorum genel olarak o yüzden genel ev işlerini de yapıyorum süpürgeyi genelde robotu çalıştırıyorum doğru düzgün yapmadım desem yeridir ama artık yavaştan rutin hayatıma dönmek istiyorum bir de kahveyle aranız nasıl ben filtre kahve bağımlısıyım her sabah uyanır uyanmaz içiyordum ilk haftalar içmedim zorladı sonra kafeinsiz aldım onunda tadı güzel gelmiyor bilemedim 🤷‍♀️
Ben ilk zamanlarda aşırıya kaçmadan her işimi yapıyordum sonra mide bulantılarım ve halsizliğim başlayınca pek bir şey yapamadım. Devamlı yatmanın herhangi bir faydası olduğunu da düşünmüyorum bilim de böyle söylüyor zaten. İnsanlar haberi olmadan 4-5 ay hamile geziyor yani abartmamak gerekiyor bence :) kahve 1-2 tane içebilirsin diyor bana doktorum ama ben tiksindiğim için içemiyorum. İçebilsem 2 tane içerdim.

Ben ilk zamanlarda aşırıya kaçmadan her işimi yapıyordum sonra mide bulantılarım ve halsizliğim başlayınca pek bir şey yapamadım. Devamlı yatmanın herhangi bir faydası olduğunu da düşünmüyorum bilim de böyle söylüyor zaten. İnsanlar haberi olmadan 4-5 ay hamile geziyor yani abartmamak gerekiyor bence :) kahve 1-2 tane içebilirsin diyor bana doktorum ama ben tiksindiğim için içemiyorum. İçebilsem 2 tane içerdim.
Kesinlikle öyle doğru söylüyorsun tüp bebekte her anı bildiğimiz için daha temkinli düşünüyoruz ama dediğin gibi 7 haftaya kadar gebeliğini fark etmeyenleri biliyorum 🥲

KIZLAR KANAMAMIM DEVAMI GELMEDI YARIN BETA VERSEM ERTESİ GÜN YENİDEN VERSEM DÜŞÜŞ OLUP OLMADIĞI BELLİ OLMAZMI YA BU ŞEKİLDE ANLAYAMAZ MİYİM ACABA

Merhaba arkadaşlar, dün doktora gittik. Sat a göre 6-2 üstten ultrasonla 6-5 bebeğim. Kalp sesini dinledik. Kafama takılan doktor haftaya cuma tekrar gel, kalp atışlarının güçlenmesini bekleriz biz dedi. Tekrar göreyim dedi. Sizce bir sorun mu gördü? Videoyu defalarca izledim ama öyle cılız bir atım değil. Korkuyorum çok. Daha önce 2 kere kalbi durdu bebeklerimin. Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum

Kesinlikle öyle doğru söylüyorsun tüp bebekte her anı bildiğimiz için daha temkinli düşünüyoruz ama dediğin gibi 7 haftaya kadar gebeliğini fark etmeyenleri biliyorum 🥲
Ben 5 aylık bilmeyen biliyorum 😂 kuzenimin arkadaşının eşi. Bir de tekneden kayalıklardan falan atlamış kız yaz boyunca. Ağır kaldırmak bile düşüğe sebep olmuyor aslında, sadece annenin sağlığı için öneriyorlar. Ama bizde her şey abartı maalesef, beni tebrik için arayanlar bile aman kendine dikkat et diyor, sanki biz düşünmüyoruz bebeklerimizi. Bir kere lekelenmem oldu bundan sonra dikkat edeceksin gibi abuk subuk laflar duydum. Çok biliyor herkes.

Bu da benim ilk karından ultrasonum 9+4. Cinsiyet tahmini bu haftalarda da yapılıyor mu? Yapılıyorsa tahminlerinizi öğrenebilir miyim?

Eklentiler

• 1000117251.jpg
    1000117251.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 58
KIZLAR KANAMAMIM DEVAMI GELMEDI YARIN BETA VERSEM ERTESİ GÜN YENİDEN VERSEM DÜŞÜŞ OLUP OLMADIĞI BELLİ OLMAZMI YA BU ŞEKİLDE ANLAYAMAZ MİYİM ACABA
direkt doktora randevu alınıyorsa türkiye’de, bence en güzeli direkt doktorun bakması hem en net sonucu söyler ve allah’ın izni ile bebeğin seninledir😇

X