Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Canım hemen kötüyü düşünme. İğne yapmışlardır herhalde değil mi ?
Benim önceki hamileliğimde de çok yoğun ve elim kadar parçaların geldiği kanamalarım olmuştu ama bebeğe hiç bir şey olmamıştı.

Cnm korkma inş hiçbir şey yoktur bebeşin seninledir

Kızlar sabahları uyku tutmuyor, midem kazınarak uyanıyorum. Normal mi acaba. Bu sabah uyandığımda saat 7 bile değildi. Bir de daha 5. Haftadayım hafif hafif bulantılar kendini hissettirmeye başladı sanki.

Kızlar günaydın, dün lavaboda peçetede küçücük kan pıhtısı gördüm. Sabah uyanınca günlük pedde çok küçük ve açık pembe kan gördüm. Şimdide yine günlük pede ve peçetede koyu renk kahverengi kan görüyorum. İdrar yolu enfeksiyonu olmuşum gibi hafif yanma var. Bunlar normal mi? Doktor randevum yarındı, bugüne aldım hemen

ben 97 yle öğrendim benim de iki kat artmıyor ama normalmiş sıkıntı yapma stres olma lütfen
17 mayıs 97
23 mayıs 567
27 mayıs 1736
28 mayıs 2125
Merhaba, cevabın için teşekkür ederim. Keseyim gördün mu peki? İnternette birbiri ile çelişen cok bilgi var. Okudukca insan kayboluyor. Bugun kan vermeye gidecegim. Bakalim sonuc ne olacak.

Benim 63/130/420 böyleydi bir daha vermedim bir hafta sonrada keseyi gördük , oglumda 1500lü degerlerde ogrenmistim doktor onemli olan artış dedi icinizi rahat tutun
Tesekkur ederim.. İlkinde yüksek öğrenince bu da böyle dusuk olunca insan ister istemez tedirgin oluyor. Bugun yine kan verecegim insallah guzel bir artis olmustur.

Merhaba, cevabın için teşekkür ederim. Keseyim gördün mu peki? İnternette birbiri ile çelişen cok bilgi var. Okudukca insan kayboluyor. Bugun kan vermeye gidecegim. Bakalim sonuc ne olacak.
evet çok haklısın bende çok araştırdım neden iki kat değil diye ama her hamilelik farklı %60 ve üstünü sağlıklı kabul ediyorlar. evet keseyi 5+5 de gördüm bir hafta sonra kalp atışını duymaya gideceğim inşallah kan sonucunu haber ver inşallah sağlıklı yükseliş olur

Insallah hayirlisiyla duyarsın miniginin kalp atışlarını
Ozaman suan icin iyi gidiyorum zaten bugunu de iyi bir artisla atlatırsam yarın doktor randevum var. 5+1 oluyorum yarın.
Tekrar tesekkur ederim insallah yükseliş yuzumu guldurur. Haber vereceğim sonuclar cikinca.

inşallah

Kızlar sabahları uyku tutmuyor, midem kazınarak uyanıyorum. Normal mi acaba. Bu sabah uyandığımda saat 7 bile değildi. Bir de daha 5. Haftadayım hafif hafif bulantılar kendini hissettirmeye başladı sanki.
Ay allah çarpsın tekim sanıyordum. Bende sabahın çok saçma saatlerinde uyanıyorum. 6 7 değişik saatlerde her sabah. Sonra geri uyumak için zorlanıyorum. Bi kaç kişi daha öyleymiş demekki normal

Canım bazen olabiliyor böyle şeyler , doktor randevunu bugüne almakla çok iyi yapmışsın

Canım yeğenimde 4 aylık hamile onda da hep lekelenme oldu. Doktoru her seferinde muayene etti ve dediki kırmızı taze ve çok kan olmadığı sürece ve şiddetli kasık bel ağrın olmadığı sürece korkma dedi. Ama tabiiki bunlardan haberim olsun ve gözetim altında ol dedi. Hatta ilk üç ay progestan vermişti her ihtimale karşı. Korkma ama doktorun bilsin takipli ol

Yerleşme kanamasi olabilir fazla dolaşma uzan tüm gün canim progestan verir zaten doktor korkma

Kızlar magnezyum kullanan var mı aranızda önceki hamileliğimda hep kramplarla gecmisti sagdan sola dönemiyordum bu sefer cok erken başladı uyurken gerinme isteği bacaklarıma kramp giriyor

Ayy aynı benımkı de boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…