Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Gebelik başlangıcında bağışıklık düşebiliyor, ilaç kullanmayarak atlatmaya çalışın. Bende hapşuruyorum, burun akıntım falan var. Ama bağışıklığın düşmesi de Rabbimin rahmeti, içiniz rahat olsun

Arkadaşlar aranızda grip olan var mı ? Ben çok fena grip oldum.

Bende aynı durumdayım hapsurma burun akıntısı tıkanması alerji diye düşünüyorum hatta doğal tedavi var mı diye arastıracagım

Kizlar dogum paketi bakan var mi Ankara da benim dr 44bin hastane 17bin anestezi doktoru 5bin 66bin ediyor toplam😬

Arkadaşlar aranızda grip olan var mı ? Ben çok fena grip oldum.
Ben 3 4gün önce olur gibi oldum boğaz acısıyla uyandım. Ihlamur demledim c vitamininden zengin hangi meyve varsa aldım tükettim hemen ertesi güne toplamıştım. Hamileliğin başlangıcında bağışıklık düşermiş benim kızımda da öyle olmuştu şimdi bu gebeliğimde de öyle. Dikkat et geçmiş olsun 🌸

Bende aynı durumdayım hapsurma burun akıntısı tıkanması alerji diye düşünüyorum hatta doğal tedavi var mı diye arastıracagım
Bitki çayları tehlikeli olabiliyor bu dönemde, bana nane limon bile içme dediler, sonra eşimin kuzeni doktor bir bardaktan birşey olmaz içebilir falan dedi ama yinede içmedim, doğal olsa bile dikkatli olmak gerek. Çok geçmiş olsun sizede 🙂

Benide ekleyin benideeee🐣 son adet 01.05.2024

Eklentiler

• 1000007646.jpg
    1000007646.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 39
Kizlar dogum paketi bakan var mi Ankara da benim dr 44bin hastane 17bin anestezi doktoru 5bin 66bin ediyor toplam😬
İstanbul - bana normal 68500, normal epidural 78500, sezaryen epidural 89000, sezaryen genel 83500. Dediler. Bir de üstüne eklediler. Bunlar şuanın fiyatları siz doğurana kadar ne olur bilinmez dediler. 🤦🏻‍♀️

Kızlar sanırım ben düşük yaptım bugün kanmam oldu şehir hastanesi yakındı gittim ultrasonda kalp atışını gördük vajinal baktı eve geldim kanamam dahada çoğaldı düşük tehlikemin devam ettiğini söyledi evde 1 saat karın ağrısı bel ağrım oldu daha sonra tuvalette büyük parçalar şeklinde pıhtı geldi😭 çok üzgünüm

Kızlar sanırım ben düşük yaptım bugün kanmam oldu şehir hastanesi yakındı gittim ultrasonda kalp atışını gördük vajinal baktı eve geldim kanamam dahada çoğaldı düşük tehlikemin devam ettiğini söyledi evde 1 saat karın ağrısı bel ağrım oldu daha sonra tuvalette büyük parçalar şeklinde pıhtı geldi😭 çok üzgünüm
Yada canım ne desem bilmiyorum. Ama inşallah düşündüğümüz gibi değildir demekten başka bir şey gelmiyor aklıma😐

Bu sadece doğum mu 😬😬 yandık yaaa
Ay valla malesef ya bide 17bin olan şuanin fiyatiymiş ocakta zam gelirmiş😬
Tansiyonlarım gidiyor efendim demeyin böyle şeyler 😂
Valla bende bi göz segirmesi geçirdim🤣
İstanbul - bana normal 68500, normal epidural 78500, sezaryen epidural 89000, sezaryen genel 83500. Dediler. Bir de üstüne eklediler. Bunlar şuanın fiyatları siz doğurana kadar ne olur bilinmez dediler. 🤦🏻‍♀️
Sezaryen fiyati bu canim ben ilkini sezaryen dogurdum aman istanbul zaten kafayi yemiş terkedin orayi😬
Çok geçmiş olsun umarim oyle degildir bir doktora git istersen igne vs yapmadilar mi yatirmalari gerek degilmiydi ya

Progestan ignesi fln yapmadilar mi? Eve git yat mi dediler? İnsallah dusuk degil de sadece kanama alanidir 🙏🏻

X