Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Kızlar magnezyum kullanan var mı aranızda önceki hamileliğimda hep kramplarla gecmisti sagdan sola dönemiyordum bu sefer cok erken başladı uyurken gerinme isteği bacaklarıma kramp giriyor
Benim de kramplarım çok çok erken başladı, doktor devletin karşılamadığı bir takviye yazdı. Çok rahatlattı beni.

Selamlar, şimdi doktordan çıktık oda kırmızı kan görmediğin müddetçe korkma dedi. Sat a göre 7 haftalığım ama doktor geç döllenmiş dedi. Bu hafta da göremedik bebişi. Galiba 5 haftalık şuan. Kesesi büyümüş Önümüzdeki hafta tekrar gidicem artık bebeği görmemiz gerekli dedi

Sıkma canını. Allahın izniyle görürsün canım. Bende 5+2 de gittim kesen güzel büyümüş dedi bebek için 2 hafta sonra gel dedi. Büyüsün iyice görürsün canım

Tekrar gitseydin hemen kötüyü cagırma

Kızlar progestan ı vajınal deılde ağızdan alan varmı ağızdan alınca etkı etmıyor mu acaba çünkü ben gündüzleri vajınal alamıyorum akınto cogalıypr rahatsız oluyorım

Kızlar progestan ı vajınal deılde ağızdan alan varmı ağızdan alınca etkı etmıyor mu acaba çünkü ben gündüzleri vajınal alamıyorum akınto cogalıypr rahatsız oluyorım
Ağızdan da olur vajinal de olur canım. Ben ilk gebeliğimde bir süre hem ağızdan hem vajinal almıştım sonra vajinali bırakıp ağızdan devam etmiştik.

Hanımlar merhaba benim tüp bebekle 4.5 yaşında ikizlerim var bu ay ilk defa korunmasız beraberlik oldu ve hamile olduğumu öğrendim rabbimşn bir mucizesi 4 hafta 4 günlüğüz sat a göre dün keseyi gördük karın ultrasonu ile baktılar kese güzel yerleşimi güzel kanama alanı yok dedi doktorum kan tahlili istedi birsürü bunlar çıksın tekrar konuşalım kalp atışı için gün vereyim sana dedi tahmini doğum 26 Ocak gibi görünüyor beni de listeye alır mısınız

Kızlar magnezyum kullanan var mı aranızda önceki hamileliğimda hep kramplarla gecmisti sagdan sola dönemiyordum bu sefer cok erken başladı uyurken gerinme isteği bacaklarıma kramp giriyor
Benimde bu hafta özellikle gece yatarken bacaklarıma kramp girmeye başladı kullandığım folik asitin içinde diğer vitaminlerle magnezyumda var ama yeterli gelmiyor sanırım.Doktorum ekstra takviyeleri 3. ayda vercem demişti bnde iki gündür yatmadan bi saat önce sade soda içiyorum bi tık faydası oldu gibi

Adı ne canım ? Gittin mi doktora ben daha bekliyorsun sanıyordum gördünüz mü keseyi ?
Beta ölçtürmeye gitmiştim, benim kramplarım çok erken başladı. Düzenli artışı kontrol ederken kadın doğuma gitmiştim. Kadın doğum doktorum quavit magnezyum+b6 önerdi. Keseye pazartesi gideceğiz.

Benim ilk gittigim doktor agızdan al demişti 2. Gittiğim ise vajinal al yan etkisi daha az olur demişti gerçekten ağızdan alınca baş dönmem oldu

Suan hangi takviyeyi kullanıyorsun canım ?

Ya benimfr bunda erken basladi ilkinde ocean kullanmistim haftaya gittiğimde sorcam unutmuşum
Hayırlı işler inşallah artmaz canım hafif atlatırsın umarım. Bende henüz yok birşey
Bende ilkinde 7 haftadan sonra baslamisti 16 haftaya kadar kustum prilam içmeme ragmen
Yaa gözünüz aydin gecen gün oyun grubunda bi kadinda ilkini tüp bebek yaptirmiş ikinisj bebegimle yaşit o kendiliginden olmuş bende dondurulmuş embriyoyu transfer ettirmeyi dusunuyordum çok şaşirmistim dedi

Kizlar dün doktor bana regenesis max verdi multivitamin ve coraspini birak sadece igne ile devam edelim dedi ilki riskli gebelikti cunku birde haftaya cuma kalp atişi icin geldiginde aç gel kan idrar tetkikleri yapacagiz dedi regenesis max çok iyi icinde iyot bile var belk ilk bebegimde de onu kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…