Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Kızlar yarın 6+1 im eşim şehir dışın çıkacak yarın doktora gitsek kalp atışı duyulur mu
Sayfadaki listeye bakınca 5+5 te duyanları bile gördüm. Benim de cuma 6+0 olacak muayene var duyabilir miyim diye merak içindeyim. Doktor kesenin gelişimine bakarız kalp için erken demişti ama bi umut inşallah duyulur sizinki de ama genel olarak erken deniyor

Zorlu bir süreç midem bulaniyor.aranizda ikiz gebelik yaşayan var mi?bu psikolojimi ne yapacağim.3 gündür de rahimden göğsüme kadar olan ara titriyor kalp hizim çok hizlı
Benimde çok hızlı hızlı derken şöyle sola yattığımda veya biraz heyecanlandığımda gğm güm hissediyorum ağzımda atıyor resmen

Umarım kabule geçerim canım.benim 220 idi canım beta ayın 3 ve 5 inde randevum var.acile gittiğimde kan almadılar.ultrasonda gözüktü.ikiz olduğu hala yazarken moralim bozuk.umarım alişirim

Sorma canım,benim için sıkıntıli bir süreç!bakalım insallah kabule geçerim..allahım isteyene versin.eşimle dün oturup konuştuk.ona hala kızgınım ama yapıcam bir şey de yok!insanın karakteri,huyu değişmiyor!boşanmada yapamadım.oturuyorum işte bende çalişan bir insanım öle canım

Umarım kabule geçerim canım.benim 220 idi canım beta ayın 3 ve 5 inde randevum var.acile gittiğimde kan almadılar.ultrasonda gözüktü.ikiz olduğu hala yazarken moralim bozuk.umarım alişirim
Arkadasim lütfen böyle düşünme. Evet bu dusunceye alismasi kolay degil. Ama bence ileride iyi ki ikiz olmuş demen cok olası. Ilk zamanlar zor olsa da sonra birbirlerine oyun arkadasi olacaklar.
Hem zaten daha net degil. Bazen ikinci eş kayboluyor. Ilk etapta ikiz başlayıp tek olarak devam eden çok hamilelik okudum forumlarda. Kaybolan ikiz sendromu diye bir şey var.

Kızlar benim yok toxoplazma sonuçları çıkmış da anlayan var mEki Görüntüle 3434341
Toksoplazma gecirmemissin. Bağışıklığın da yok. Digeri kızamıkçık.. Yanlış hatırlamıyorsam igm olunca aktif bir enfeksiyona bakıyorlar. Negatif olmasi guzel. Suan aktif bir enfeksiyon gecirmiyorsun demek ama neden referans disi yazmışlar anlamadım.

Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltebilir

Teşekkür ederim

Kızlar günaydın sabah bulantıları olanlar neler yapıyor yataktan kalkmadan mı bir şey yiyorsunuz ? Bu sabah en ağır bulantımı yaşadım ve çok kasıldım.

Kızlar günaydın sabah bulantıları olanlar neler yapıyor yataktan kalkmadan mı bir şey yiyorsunuz ? Bu sabah en ağır bulantımı yaşadım ve çok kasıldım.
Günaydın canım , benim başucumda çubuk kraker ve leblebi var. Bulantım olunca daha kalkmadan hemen onlardan ağzıma atıyorum biraz daha yatıyorum öyle kalkıyorum.

Hanimlar dr kontrolünden geldim.SAT a gore 7+5 im.dr karindan bebisi goremedi.vajinal bakti zayif bir kalp atışı duyuluyor.5+6 haftaliksin geç döllenme olabilir haftaya karar vericez kalp atisini haftaya rahat duymaliyiz dedi.Anlayan varsa yorumlayabilir mi fotoğrafı?

Eklentiler

• 1000026009.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 60
Gözün aydın canım , benimde öyle olmuştu ilk başta çok az duyuluyordu kalp atışı 4 gün sonra gittiğimizde baya güm güm atıyordu. Vajinal bakmıştı bana da. Merak etme haftaya duyulur
0.28 cm miş bebeğin dediğin gibi ultrasona göre 5+6 haftalık. Muhtemelen geç döllenme olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…