Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım. Sanirim beklemiyordunuz

Zorlu bir süreç midem bulaniyor.aranizda ikiz gebelik yaşayan var mi?bu psikolojimi ne yapacağim.3 gündür de rahimden göğsüme kadar olan ara titriyor kalp hizim çok hizlı

benim hiç çocuğum yok hep derdim bir tane sağlıklı olsun.millet bana hep ikizlerin olsun derdi.rahmetli babaannem çift çift doğur derdi hep.bende geçiştirirdim.ama kabulle geçemedim henüz bebişlerşn suçu ne üzüldü onlarda

Oluyor cnm gece koyuyorum sabah kalkınca idrarimda çıkıyor.
Ay inşallah seninde geçer canım çeken bilir bunu çok zor allah yardımcın olsun
Amin cnm inşallah valla zor.
cinnabon canım kalp atışını duyduk şükür 7+1
Ay cnm gözün aydın olsun inşallah
Kuzum ben de 5+4te gittiğimde 12 mm dedi bebeği görmedi haftaya gel kontrole dedi.ben tam kontrole gidecekken kanamam oldu hafif özel bı hastaneye gittik orda 6+3tu çok az alabildi .2hafta sonra kontrole gelin bakalım bidaha dedi .cumaya randevu aldım bakalım son durum ne.bence haftayı bekle en azından.

Ben vajinawdan baktı da gördü ikizleri bir te tek yumurta

Biraz kendine zaman ver canım. Sürpriz olmuş. Onlar seni seçmiş sana tutunmuşlar eminim çok güzel bir anne olacaksın

Zorlu bir süreç midem bulaniyor.aranizda ikiz gebelik yaşayan var mi?bu psikolojimi ne yapacağim.3 gündür de rahimden göğsüme kadar olan ara titriyor kalp hizim çok hizlı
Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsinler inşallah inşallah kalp atışlarını da duyarsın sağ salim
Ben daha önce ikiz gebelik yaşadım ilk başta alışması zor insan şok oluyor ama sonra çok alışıyorsun ve çok güzel bir duygu. Etrafımda ikizleri olan arkadaşlarım var ilk 1 yaşına kadar evet daha zor ama sonrasında bir birleriyle oynuyorlar falan kolaylık oluyor. Benim gebeliğim olumsuz sonuçlandı ama ikiz fikrine Çok alıştığım için bu gebeliğimde de ikiz olsun istedim ama Allahım tek uygun gördü.
Eşinle aranızdaki sorunları çözmeniz lazım olmadı psikolojik destekde alın istersen. Bebeklerini düşünmen lazım.

Kesinlikle olacak olanın önüne geçilmiyor. Tevekkül etmek tek çare aslinda. Dusunce tarzınız cok hosuma gitti. Biraz da bana bulaşsa keşke.
Ben biraz pimpirikliyim, bazen en kotusunu dusunebiliyorum. Bu huyumu hic sevmiyorum. Bana hicbir faydasi yok.. Daha çok strese sokuyor

Belki kiziniz olur kim bilir
Olmasa bile illa ki bir sekilde yerini bulur alınan kıyafetler.
Ben de alışveriş konusunda hevesliyim. Esim şimdiden kız olursa yandık demeye basladi

Henuz doktora gitmedim, beta bile düşük. Ama alisveris sitelerine bakinmaya basladim bile Kiz olursa alisveris icin 20. Haftayı nasıl beklerim bilmiyorum.
Betam bugun 237 olmuş. Dusuk ama suan icin icimi rahatlatan sey istikrarlı bir şekilde 2 ye katlanması. Cuma doktor randevum var. Muhtemelen en fazla kese gözükür ondan bile şüpheliyim. 1500 uzerinde gozukuyormus sanirim.

Gecmis olsun.. Hayirlisiyla kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Ilk öğrendiğinizde betaniz kaçtı ve katlanma oranı nasıldı?
İkiz icin hep yüksek değer cikiyor ve hizli katlanıyor diye okuyorum. Doğruluğunu merak ettim.

Benim de 8+4

Benimde dün 5+6 gözükmedi doktorda erken daha dedi oğlumda beta çok yüksekti ona rağmen 7.haftada görmüştük, siz kaç haftadasınız
5+2 banada doktor daha erken dedi ama beta çok yükseldi ondan kafam karıştı kızımı erkenden görmüştüm kalbinide duymuştum erkenden

Haklısın kuzum beklemem lazım biraz ilk bebeğimde değil ama insan kaç olursa olsun sil baştan yaşıyormuş onu anladım

Canım hayırlı olsun tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…