Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
İnşallah bizimdr ailede genetik hastalıklar olduğu için doktora danıştım oda nipt önerdi muhtemelen onu yaptircaz ama daha fiyat araştırması yapmadım

Teşekkür ederim inşallah o zaman haftaya kadar bekliyim çok kararsız kalmıstım cuma gitsem mi yada kan versem mi birkaç kez diye
Doktor bana 6000 beta olunca karından onun altında olursa vajinal ultrason dan görünüyor demişti içim rahat etmez derseniz gidersiniz ama erken gidince bişey görünmüyor özele gidiceksin masraf olur

Kızlar beklenen adet gunumde kan verdim. Birliktelikten tam 12 gun sonra..
Ilk betam 29 du.
2 gün sonra 57
4 gün sonra 237
2 kat artsa da bana dusuk geliyor. Yarin yine verecegim. Cuma zaten doktor randevum var.
Böyle dusuk rakam ile öğrenen var mı? Umarım saglikli bir gebeliktir.
Ilk bebegimde 1700 ile ogrendim.
İcimi rahat tutmaya çalışıyorum ama tedirgin oluyorum ister istemez. Bakıyorum 3 kat - 4 kat falan artanlar var.

ben 97 yle öğrendim benim de iki kat artmıyor ama normalmiş sıkıntı yapma stres olma lütfen
17 mayıs 97
23 mayıs 567
27 mayıs 1736
28 mayıs 2125

Kızlar günaydın sabah bulantıları olanlar neler yapıyor yataktan kalkmadan mı bir şey yiyorsunuz ? Bu sabah en ağır bulantımı yaşadım ve çok kasıldım.
Daha bulantılarım başlamadı ama ilk gebeliğimde ne yapsam fayda etmiyordu. Sadece gece yatmadan 2 tane prilam içersem sabah daha iyi oluyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…