Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor kendisi diyor, alttan bakalım die. Ben baktırdım, 4.2 de keseyi gördü. Sıkıntı yapma, hamilelik süresince özellikle doğuracağın gün bakacak lar sık sık..

Kızlar benim pembe lekem oldu çok korkuyorum. Zaten bugün doktor kontrolüm vardı. İnşallah bebeğim sağlıklıdır
Canım hiç korkma benim de dün oldu. Bir korku bir telaş ağlamalarla acil kadın doğum doktoruna gittim. Gayet sakin karşıladı ultrasonla baktı bir sorun olmadığını, birkaç gün dinlenmemi kırmızı renkte aşırı bir kanama olmadıkça sorun olmadığını bir hafta sonra rutin kontrole gelmemi söyledi

Sanırım bir tek benim dehşet bir iştahım var. 55 kiloyum bugune kadar böyle bir iştahım hiç olmadı. Dünyaları yiyebilirim ama tabiki yemiyorum dikkat ediyorum. :)

Doktora gittim pazartesi gününden beri kese aynı kalmış. Beta hcg bakalım dedi

6+2 benim canım. Ama ultrasonla uyumlu değildi doktor bir yorum yapmadı 6 gün fark var arada. Çok moralimi bozuyor bu durum
Ben uygulamaya gore 6+6yim. Bende oyle bir bulanti yok bi tek midem kotu olmustu iki gun ama simdi iyi. Bu arada bazen 2 hafta geri bile ciktigi oluyor. Sonra haftasina yetisiyor zaten ilerleyen ultrasonlarda. Ya da o sekilde doktor guncelliyor. Neden moralinizi bozdunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…