Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlarrr gebelik takibi icin hangi uygulamayi kullaniyorsunuz?

Ben Hamilelik+, Happy Mom kullaniyorum. Bir de Flo, Femometer ve Premom`i regl takibi icin kullanirdim simdi onlari da hamilelik donemine gore aktive ettim, belirtilerimi birine girsem mi diyorum takip icin ama emin olamadim.

Her Allahın günü hastanedeyiz kızlar şu maymun çiçeği sizi de korkutuyor mu bir de biz okul gibi hijyenik olmayan yerlerde çalışıyoruz. Geçende de pandemi çıkmıştı hamileliğimde pandemi başında doktorla görüşüp çok yayılmadan apar topar sezaryen olmuştum bir hafta daha bekleyebileceğim halde
Valla ben korkuyorum ama bi yandan da aşırı bilgi kirliliği var gibi geliyor bilmiyorum inşallah ciddi vakalar değildir çocuklar da zaten kışın sürekli hasta olup birbirlerine ve bize bulaştırıyorlar sırayla hasta olup duruyoruz

Kizlar bir de ben Youtube`da Kagan Kocatepe`yi actim dinliyorum ara ara, hafta hafta neler oldugunu anlatiyor. Icimi rahatlatiyor belirtilerin olup olmasi bebegin sagligina etki etmez demesi falan. Tavsiye ederim ne yenmeli, ne yapilmali vs. onlari da soyluyor. Cok hosuma gitti tavsiye ederiim :anneadayı:

Kizlarrr gebelik takibi icin hangi uygulamayi kullaniyorsunuz?

Ben Hamilelik+, Happy Mom kullaniyorum. Bir de Flo, Femometer ve Premom`i regl takibi icin kullanirdim simdi onlari da hamilelik donemine gore aktive ettim, belirtilerimi birine girsem mi diyorum takip icin ama emin olamadim.
Ben de femometer ve pepapp kullanıyordum yine onlardan devam ettim yeni bi uygulama bakmadım happy moms ve hamilelik+ güzel mi

Kızlar özele gittim, ilaç yasakmış , kürtaj dedi. Ama kanamam şiddetli ve ağrılı zaten bence düşer kanamayla . Kürtaj olmak istemiyorum kanamayla düşüren oldumu daha önce?
Öncelikle çok geçmiş olsun. Daha önce kese göründü demiştiniz o sebeple yazmamıştım ama belirtileriniz birebir dış gebeliğe uyuyor. Betanın yavaş yavaş artması, kahverengi akıntının daha sonra kızıla dönmesi, sırt ağrısı vs. Kanama olmasına rağmen betanın düşmeyip daha da artması.

Bu kadar düşük beta değeri ile kese görünmez diye biliyorum. Ben daha önce dış gebelik geçirdim, bahsettiğiniz şekilde kanama yaşadım. Günlerce kanama olmasına rağmen beta düşmüyordu. Önce kürtaj yaptılar, beta yine düşmeyince dış gebelik olduğu kesinleşti.

Kızlar özele gittim, ilaç yasakmış , kürtaj dedi. Ama kanamam şiddetli ve ağrılı zaten bence düşer kanamayla . Kürtaj olmak istemiyorum kanamayla düşüren oldumu daha önce?
İnşallah bu süreci en kolay şekilde atlatırsın . Doktorun ne önerirse uy bence. Kürtaj ben de et beni varken yapılmıştı. Uyuşturulmadığı halde dayanabilmiştim.

Kızlar bugün çok şükür keseyi gördük. 9 mm gözüktü sanırım hafta olarak beklediğimden gerideyim 5+5teyim sata göre. Sağlıklı olsun da önemli değil 🙏🏻
Cok sevindim caniim, evet saglikli olsun da onemli degil zaten bir bakarsin haftasina ulasmis onde bile gidiyor :KK200: Bir sonraki randevun ne zaman?

Kizlar benim bugun midem daha kotu, annemle konustum maalesef annem de hamileliklerini hep bulantili gecirmis, dogru duzgun bir sey yiyemezdim dedi 🥺 herkes annesine mi cekiyor ya 🥺
Yaa kuzum gercekten mi, nasil hissediyosun boyle bulanti mi yoksa miden mi almiyor gibi :KK43: genelde anneye cekiliyor deniyor ama farkli da olabilir tabi ki :KK43: kendini zorlama bisey yicem diye uzan uzanabildigin kadar, depodan beslenir bebis

X