Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ah inşallah ya 🥹 Ben de iyiyim canım aşılama yaptırdım bu hafta evdeydim biraz dinlendim, test yapacağım günü bekliyorum aşırı heyecan var 😍
İnşallah bu seferde tutacak hemde en sağlıklısından 🥰 bende dün kan verdim 24 çıktı adet tarihim yarın düzenli artış olcak mı onu kontrol edeceğim

Sağol canım bugün 104 çıktı inşallah hep böyle ilerler ♥️ seninde Cuma günüydü değil mi güzel sonuçlarını bekliyorum ♥️
Hayırlı uğurlu olsun canım benimmm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤍
Evet kuzum haftaya cuma test günüm de nedense hiç umudum yok bir yandan umutlu olmaya çalışıyorum hayırlısı olsun bakalım

Kızlar bir gurup daha var 2025 nisan anneleri diye onlara yazdım ama bişey demediler gördünüz mü hangisini takip edeceğiz anlayamadım 🤷🏼‍♀️

Merhabalar ben daha yeni katıldımm buraya 🥺 Size bişey sormak istiyorum daha detaylı doktorla görüşmediğim için. Geçen perşembe beta 77 çıktı iki gün sonra 250 olmuştu ve doktor normal gebelik olduğunu söyledi sadece kaç haftalık hamile olmuş oluyorum betaya göre hsaplayabiliyor muyuz ?

Merhabalar ben daha yeni katıldımm buraya 🥺 Size bişey sormak istiyorum daha detaylı doktorla görüşmediğim için. Geçen perşembe beta 77 çıktı iki gün sonra 250 olmuştu ve doktor normal gebelik olduğunu söyledi sadece kaç haftalık hamile olmuş oluyorum betaya göre hsaplayabiliyor muyuz ?
Hayır sat a göre hesaplanıyor gebelik haftası betaya göre değil o doğru bilgi vermeyebilir

X