Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende hasta oldum çok ağır üşüttüm. Enfeksiyon kapmışım o sırada. Öyle olunca gebelikte sıkıntı gördü doktor bende nisan başında kürtaj olmak zorunda kaldım bende Kasım anneleri grubundaydım. İnşallah bu süreç sağlıkla en güzel şekilde ilerler. Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah
Çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla gelir. Süreç çok güzel sorunsuz ilerler

Bildiğim kadarıyla havuç yenmesi tavsiye ediliyordu sakin ve huzur önemli bence o nun tutunup tutunmaması aslında anneyle ilgili bir durum değil çok ciddi birşey olmadıysa kaza ameliyat ağır ilaç vb gibi
İnşallah öyle olur ya bi kaybım oldu hayırlısı neyse o olsun inşallah

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADIYAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ🧸ŞEHİR
Merhaba bana özelden ulaşabilir misiniz size bir şey sormak istiyorum

kasımda olmayan herkes buraya toplandık desenize :)
bende kasım annelerinden hadi inşallah kısmet olur bu sefer sağlıkla kucağımıza alırızz kızlar

Aaa ben seni hatırlıyorum ♥️ Bende Kasım annelerinden bebeğimin kalbi durmuştu ve kalp pohtılaşması halkında muhabbet etmiştik
Aaa ben seni hatırlıyorum ♥️ Bende Kasım annelerinden bebeğimin kalbi durmuştu ve kalp pohtılaşması halkında muhabbet etmiştik
bende kasım annelerinden hadi inşallah kısmet olur bu sefer sağlıkla kucağımıza alırızz kızlar

Heralde bir ben yokmuşum kasım annelerinde ama bende 2023 aralık annelerindeydim aynı zamanda ☺️

Merhaba arkadaşlar, adetim iki gün gecikti sabah test yaptım silikte olsa pozitif kasıklarim çok ağrıyor, yarın kan vericem, kan verdikten sonra süreç nasıl ilerliyor ne zaman kadın doğuma gitmem gerekiyor ilk gebeliğim tecrübesizim🥹

Merhaba, burayı takip etmek kısmet olsun inşallah :) Oğlumda erken belirtilerim olmuştu 5günlük gebeydim öğrendiğimizde o nedenle fazla sabırsızım. İlişkimin 3.günü beta 1.9 çıktı ama değişik hafif bir bulantım var birde erkenden uyuyaklıyorum ara ara kasık batmam oluyor. Regl ye daha 14gün var ilçedeyim tekrar beta baktırıp artış kontrol edemiyorum. Erken gebelik testi aldım sabredemezsem Pazar bakacağım🫣 Rabbim herkesin gönlündekini hayırlısı nasip etsin🤗

Merhaba arkadaşlar, adetim iki gün gecikti sabah test yaptım silikte olsa pozitif kasıklarim çok ağrıyor, yarın kan vericem, kan verdikten sonra süreç nasıl ilerliyor ne zaman kadın doğuma gitmem gerekiyor ilk gebeliğim tecrübesizim🥹
Öncelikle hayırlı olsun. 2 günde bir beta baktırın, (2 kat artışı görün, bu neden önemli sağlıklı bir gebelik olduğuna dair ilk işaretleri buradan anlıyoruz) toplam 3 kere. 2 kat artışı gördükten sonra 6 haftalıkken doktora giderseniz daha iyi olur. Tabi kanama vs olursa hiç durmayın gidin.

Kan verdikten sonra istersen hemen istersen 2 hafta bekleyerek kadın doğuma gidebilirsin süreç bundan ibaret aerık dokto seni yönlendirecek tekrar tekrar kan vermene gerek yok
Hemen gidersen yine iki üç haftaya mutlaka çağıracak ☺️

Öncelikle hayırlı olsun. 2 günde bir beta baktırın, (2 kat artışı görün, bu neden önemli sağlıklı bir gebelik olduğuna dair ilk işaretleri buradan anlıyoruz) toplam 3 kere. 2 kat artışı gördükten sonra 6 haftalıkken doktora giderseniz daha iyi olur. Tabi kanama vs olursa hiç durmayın gidin.
Çok teşekkür ederim ☺️ yanıtınız için de çok teşekkür ederim 😊
Kan verdikten sonra istersen hemen istersen 2 hafta bekleyerek kadın doğuma gidebilirsin süreç bundan ibaret aerık dokto seni yönlendirecek tekrar tekrar kan vermene gerek yok
Hemen gidersen yine iki üç haftaya mutlaka çağıracak ☺️
Anladım çok teşekkür ederim yanıtınız için 😊☺️☺️

X