Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende de biooil ve lierac var ama dediğiniz gibi anlık etkisi güzel fakat sanki kalıcı değil. incia marka çatlak yağı aldım (krem gibi vazelin gibi hatta) sabah sürsem akşama kadar duruyor. Akşam sürsem sabaha kadar. Yalnız biraz yoğun yapılı olduğu için sanki kıyafetlere geçiyor. Tam bir düzen tutturamadım. Yine de tavsiye ederim

Ben birkaç defa yedim burger kingten. Normal zamanda da zararlı ama canım çekince güzel gitti açıkçası

Evet sanirim oyle bi sey kullanmak gerekiyor, ben bir de bebe yagini dustayken kurulanmamisken suruyorum o zaman da suyla beraber nemlendirmesi artip uzun sure yagli kaliyor. Ama o bitince sanirim coconut yagini denicem, o da olmazsa inciayi duydum ben, cok memnun herkes ona da bakarim. Tesekkurler

Yasak değil ya yiyebilirsin bence, sadece mayonez pastorize olmayan yumurtadan olursa sıkıntı olur belki . Ama sürekli yenmediği için sorun olmaz gibi

Valla benim de çiğköfte canım çekiyordu yedim birkaç kere. bir şey olmaz bence ama evde yapsanız daha iyi olur sonuçta homemade diye geçen hamburgercilerden bir farkı olmuyor evde yaptıklarımızın.

Kizlar iyi aksamlar begendiginiz erkek isimleri varsa benimle paylaşir misiniz
Kiz için bir suru guzel secenek var ama erkek icin pek yok gibi
O yuzden fikir bekliyorum sizden

Ben sari kantaron yagi kullaniyorum gercekten kuru bi cildim vardir ama uzun sure nemli tutuyor. Onu da deneyebilirsin

Ben sari kantaron yagi kullaniyorum gercekten kuru bi cildim vardir ama uzun sure nemli tutuyor. Onu da deneyebilirsin
Canim gebelikte kantaron yagini pek tavsiye etmiyorlar.
Bende ozel yaptirip hazirlattim ama kullanmadim
Çünkü kaslari gevşetme ozelligi taşıdığı icin düşüğe sebep olabilirmis.

Canim gebelikte kantaron yagini pek tavsiye etmiyorlar.
Bende ozel yaptirip hazirlattim ama kullanmadim
Çünkü kaslari gevşetme ozelligi taşıdığı icin düşüğe sebep olabilirmis.
Aa oyle mi bilmiyordum tesekkur ederim bilgi verdiginiz icin hindistan cevizi yagi alayim bende

Bende aynısıyım pişmiş sucuk yiyorum haftada yada on günde bir kahvaltıda canım istiyor yiyorum bugün burger yedim mesela aklıma yasak olduğu gelmedi niye yasakki burgu felan tavuk nurger yedim valla . İnşallah birşey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…