Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün ilk kez ultrasonda da baktırdım 4 haftalıkmış keseyi Allaha şükür gördük ama beta değeri yeni çıktı doktoru arayıp soramadım 🙂
Benim daha önceki gebeligim ikizdi ikinci bebegi bir hafta sonra gördük. Tabi beta yüksek diye kesin ikizdirde diyemeyiz mesela benim beta hcg normaldi o zamanlar

büşra ben de 3 gün kala negatif idi bir gün kalan pozitif idi ama kan testi değil

Oğlum da kan testi adete 3 gün kala negatif idi tatile gidicez diye bakmıştım sonra üç gün geçince pozitif oldu hem de beta 13 ile geç döllenme idi
Sagolsın cnm bilgi verdiğin ićin😊 bende şüpheleniyorum çünkü 30 günde gören biriyim peki adetine kaç gün kala kaldın biliyormusun?

Ay ablamda olmadı erkek kardeşimde olmadı annemler de sana denk gelir belki diyorlardı kimbilir nasip 🤩
Benimde anneannem ikiz ve ikiz çocukları olmuş ama yasamamislar. Ben iki kez ikiz gebelik geçirdim ama klomen catlatma ignesinden sonra. Hangisinden kaynaklı olduğunu bilmiyorum. İkizlerimi erken doğumla kaybettim şuan sadece tek oğlum var canı sağ olsun. O yüzden diyorum sağlıklı olsunlarda tek olsun 😊

Kızlar merhabalar öncelikle hepinize hayırlı olsun inşallah, sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi 💜🌸
Hepinize çok kısa bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Hamile olduğunuzu öğrenmeden önce (yumurtlamadan hemen sonra mesela) daha önceki aylarda olmayan farklılıklar gördünüz mü kendinizde?
Kasım ayında 11 haftalık ikiz bebeklerimi kaybettim belki bu ay belki olur ümidiyle danışmak istedim. Genel olarak konuyu da okudum fakat net olarak bir belirti göremedim

Öyleymiş
Bizimde eşimin de ailesi ikizkaynıyor
Çok şükür bize daha denk gelmedi 😁
Benim de babaannemin ikizi varmış vefat etmiş. Anneannemle babaannem kızkardeşler ama ne anne tarafımda var ne de baba tarafımda var başka ikiz. Eşimin dayıları ikiz bir de ama sanmıyorum etkileyeceğini 😊

Tahminim 7 gün kala falan geç döllenme dediği için çünkü ben daha önceki ilişkilerden şüphelenmiştim ama
Benimde 13 gün kala tek korunmasız oldu. Bakalım adetim geçerse şüphelinirim çünkü adetim gecikmez inşallah çıkar 2 çıktı değerim bakalım 😊

X