Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

amin inşallah allah gönlüne göre versin aslında herşeyi almasamda doğum belli bir kaç parça birşeyler almak istiyorum annem ve kv durduruyor bebek eşya beklermiş eşya bebek beklemezmiş
Yani canım o konuda bir şey diyemeyeceğim belki hakları vardır ama insan ister istemez hevesleniyor
Biz ilk oğluma hamileyken, indirimde bulduk diye lazımlık bile almıştık

Sen de o zaman biraz daha ilerleyene kadar şimdilik kendi ihtiyaçlarını al, göğüs ucu kremi, çatlak kremi vs

Rabbim yardımcın olsun ins moralini yüksek tut hastanede hersey saatli ve hiç birsey yapmadan yapabiliyorsun... serum ve progestan tedavisi yapılıyor sürekli kanama durumun kontrol ediliyor... eve gelince benim oğlumda olduğu için sürekli hareketsiz kalamıyorum istesemde... gözüme batani yaptıracak birini bulamayınca kalkıyorum rahat duramıyorum hastanenin iyiliği hiç birsey umrumda olmuyor ... ama moral çok önemli iyi düşün sonun iyi olacağını kendine telkin et benim doktorum dediki bu süreci evhamla gecirirsen olmayacak şeyde stresten olur kafanda herseyin iyi olacağını umut et... Allah yardımcın olsun ins gececek sağlıkla kucağına alacaksin yavaş hareket et ani hareketler yapma canım

oğlun kaç yaşında bende ikinciyi düşünüyorum ama araları ne kadar olsun karar veremedim.

merhabalar bebeğim 11 haftalık bugun kontrole gittik çok hareketli resmen sabah sporu yapıyor doktor dedi ters dönüyor ful hareketliydi 4 cm haftasıyla uyumlu herşey yolunda dedi fotoğraflardan cinsiyet tahmin edebilirmisiniz

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-10-09 at 10.37.25.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 16
  • WhatsApp Image 2024-10-09 at 10.37.21.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 16
  • WhatsApp Image 2024-10-09 at 10.37.16.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 16
  • WhatsApp Image 2024-10-09 at 10.37.03.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 17
Kemik yapısını kıza benzettim ama emin de olamadım

ya ben kız diyorum benim kızımda aynı böyle duruyordu.

Çok teşekkür ederim. Ya evet sanırım o güven hissini alabilmek istiyorum ben de şu an. Çünkü her kanama geldiğinde bebeğimi görmek, iyi olduğunu bilmek istiyorum. Ben de Progestanı hamileliğimi öğrendiğimden beri kullanıyorum daha önce kimyasal olmuştu. Sizin kanamanız sürekli mi olmuştu yoksa aralıklarla mı?

Bime çok eğitici oyuncaklar ve mama sandalyesi gelmis eğitici şeyleri ve sandalyeyi kaptım hemen hepsinin markası fishr price tavsiye ederim yorumlari iyiydiii

Kızlar kiz icin Dora ismi nasil sizce. Aslinda dumduz isimlerden istiyordum ama listede görünce bu isim hosuma gitti

Size de çok geçmiş olsun, teşekkür ederim. Her şeyi eşim yapıyor aslında ama kanama olmadığı gün kendimi rahat hissedip biraz ev işleriyle ilgileniyorum. Gecesine kanama geliyor. Allah ım herkese şifa versin inşallah çabucak bitsin bu süreç.

İnşallah canım, Allah ım hepimizin yardımcısı olsun. Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah

İnşallah canım, Allah ım hepimizin yardımcısı olsun. Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah
Canim dualarimdasin insallah guzelce devam edicek merak etme dinlen guzelce az kaldi zor sureclerin bitmesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…