Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

beslenme listesi gibi değil ama ara öğünlerde bu bunlar yasak gibi bir listem var akşam eve gidince paylaşırım merak eden varsa
Cok guzel olur fakat bende soyle bi huy var canim o an ne isterse onu yapmak ya da yemek isterim bana bi liste dayatilinca o listedekileri yiyesim varsa da yeme istegim kaciyor, asla onu yapamiyorum koc burcu olmanin getirdigi huy sanirim

Cok guzel olur fakat bende soyle bi huy var canim o an ne isterse onu yapmak ya da yemek isterim bana bi liste dayatilinca o listedekileri yiyesim varsa da yeme istegim kaciyor, asla onu yapamiyorum koc burcu olmanin getirdigi huy sanirim
bende diyet listesi gibi liste sevmem ama bendeki güzel haftada iki kere balık diyor mesela hamsi sardalya somon fırında pişir diye yezıyor birgün mutlaka kuru bakliyat 2 günde bir bol yeşillikli salata mevsime uygun içine havuç çilek ara öğün mesela bana 3. trimetere kadar ahududu ananas yasak incir haftada 1 diyor sebze özellikle ıspanak önerdi haftada 1 ye dedi uyulabilecek şekilde ben haşlanmış yumurtadan tiksindim domatesli omlet verdi az tereyağıyla yada biberli kabızlık için zeytin yağıyla hazırladığım kahvaltı sosu var mesela içine kekik biraz pul biber limon sıkıyorum haftada 1 sarımsaklı cacık yoğurt verdi bağışıklık için bulgur pilavı makarna hafta 1 hamburger bile var evde yapılan o yüzden çok zorlanmıyorum.

Cok guzelmis listeniz uyabiliyorsaniz cok faydali

Şu an ben de aynı süreçten geçiyorum. Bir haftadır kanamalarım devam ediyor. Progestanla durdurmaya çalışıyor doktorum. 12+5 teyiz bugün. Pazartesi kontrole gitmiştim orada çok minik kanama alanları olduğunu söylemişti. Gece yeniden kanamam geldi ama her zamankinden çoktu. Bir saat kadar bekledim durdu sonra şu an kahverengi lekelenmeler şeklinde devam ediyor. Doktoruma gitmedim tekrar çünkü olabileceğini söylemişti. Ben yine de endişelenmekten kendimi alamıyorum. Yazdıklarınızı okumak iyi geldi. İnşallah bir an önce biter ben ve benim gibi olan arkadaşlarımın rahatsızlığı. Hastanede yatış yaptığınızda nasıl işlemler yapılıyor acaba benim doktorumun böyle bir söylemi olmadı hiç? Konuyla ilgili bilgisi olan başka arkadaşlar varsa, anlatabilirlerse sevinirim.

Gecmis olsun canim. Hastaneye yatirilincada farkli bisey yapilmiyor duzenli saatlerde ilacini getiriyorlar ve her sabah kanama durumunu soruyorlar birde muayene edip bebegin durumuna bakiyorlar. Ama hastanede olunca kendini daha guvende hissediyorsun. Yani en azindan ben oyleydim.
Benim tup bebekti. Zaten progestan kullaniyordum. Ilk kanamalarda da progestan kullandirdilar. Sonraki kanamamda ne yazik ki progestan durdurmadi. Kahverengi lekelenmeler devam edince duphaston kullandirdilar. O kesti.

Gecmis olsun canim, moralini yuksek tutmaya calis bolca dinlen insallah yakinda biter

Ben ilk oğlumda quinny travel bebek arabası ve maxi cosi ana kucağı kullandım. Quinny de maxi cosi'nin bir markası ama artık yeni modelleri yok

Kraft yerine maxi cosi yi öneririm kesinlikle bir de cybex tavsiye ederim ben de elimdekini satabilirsem Cybex set almayı planlıyorum

Aynı bizimde sizdeki gibi herşeyden 2şer 3şer tane herşeyi çok fazla fazla almışız
Ama tabi bir yandan iyi yapmışız şimdi ki güncel fiyatlara bakınca

Umarım benim de kız gelirse alışveriş için çok hevesleniyorum

alışverişe nasıl bekleyeceğiz benim de en çok heyecanlandığım o çıldırıyorum bebek kıyafeti görünce

Çok geçmiş olsun, bende ilk gebeliğimde yoğun kanamalar yaşamıştım ki 37.haftaya kadar düşük önleyici iğneler kullanmak zorunda kalmıştım ama şükür sağlıkla kucağıma aldım oğlumu

Şimdi de 9+6dayım 6. Haftadan beri kanama alanlarım var ama dışarı vurmuyor hep içeride, aslında dışarı kanaması daha iyiymiş vücuttan atılması, o yüzden hiç stres yapmayın güzel düşünün, sadece dinlenin, temel ihtiyaçlarının dışında başka birşey yapmayın. İnşallah sizinde benimde ve yaşayan tüm arkadaşların kanama alanları kaybolur bebişlerimiz sağlıkla gelişir

bu ultrasonda rakamlar ve harfler var ben onların ne anlama geldiğini bir yerde bulmuştum ama kaybettim bilen varsa yazabilir mi?

alışverişe nasıl bekleyeceğiz benim de en çok heyecanlandığım o çıldırıyorum bebek kıyafeti görünce
Yaa sorma canımm ben de çok hevesleniyorum herşeyi almak istiyorum o yüzden son zamanlarda bakmıyorum hiç bebek eşyalarına
Senin cinsiyetin belli oldu ama kuzum minik zıbınlar vs alabilirsin

Darısı bana inşallah bir de kızım olsun çok istiyorum

amin inşallah allah gönlüne göre versin aslında herşeyi almasamda doğum belli bir kaç parça birşeyler almak istiyorum annem ve kv durduruyor bebek eşya beklermiş eşya bebek beklemezmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…