Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah çiçek kızınız bu yolculukta anneciğinin hep yanında olacak sağlıkla, kolaylıkla kucağınıza almak nasip olsun.

Hayırlı olsun.İçinizi ferah tutun herzaman iyi düşünün iyi olsun.Sağlıcakla alırsınız kızınızı kucağınıza inşallah

Geldim kızlar geldim ☺
Bu hafta ağır bir grip atlattığımı söylemiştim ya, o değer o gripten dolayı bu kadar yükselmiş.
Geçen hafta bebeğim 5 gün küçük görünmüştü, bugün tam olması gerektiği gibi 9+5, kalbi pıtır pıtır miniğimin. Çok şükür sonuçlarım da iyi. Şimdi 12+5 de fetal dna yapacağız. Bir de özellikli bir ultrasonla bakacak doktor. Çok şükür… hepimizin yavrucukları iyi olsun sağlıkla kucaklarımıza alalım

Aynı hayatları farklı yerlerde yaşamışız.
Bence bu kez olacak
Bir şey almayalım ama olumsuz düşünceleri de bir kenara bırakalım lütfen.
Bilgilerinizi paylaşırsanız sizi de bugün diğer hanımefendileri eklerken listeye ekleyebilirim.

Çok sevindimmm bu arada bebegin poposuyla kafasına bilgisayardan bir nokta koyarak arasını ölçerek haftayı söylüyor yani birazcık kaydırsa bebek 5 gün küçük gibi yorum yapabiliyor ona da hiiç takılmamak lazım zaten haftasındaymış şimdi ama yine de paylaşayım dedim Amin

Canım çiğ köfte çekiyor, doktora da sormadım ama zaten etsiz yapıyorlar yesem bişi olur mu sizce? Bir yandan midem bulanıyor bir yandan böyle çiğ köfte ile milkshake falan içmek istiyorum

Ben de orada yaptım ama nereden takip edeceğimi anlamadım siz de mi oradan yaptırdınız takip edebiliyor musunuz ısrarla US telefon numarası istiyor
Takip etmiyorum; zaten çıkınca temsilcisi haber verir diye düşünüyorum.
Siz Dhl takip numarasından mı bahsediyorsunuz? Ona da henüz bakmadım ama bakacağım. Benim US numaram var; eğer bakabilirsem sizinkine de bakabilirim dilerseniz.

Canım çiğ köfte çekiyor, doktora da sormadım ama zaten etsiz yapıyorlar yesem bişi olur mu sizce? Bir yandan midem bulanıyor bir yandan böyle çiğ köfte ile milkshake falan içmek istiyorum
Canım bence bu dönemde dışardan yeme. 2 çay bardağı bulguru kısır yapar gibi sıcak suyla ıslat eşin yoğursun 40 dk ya çiğ köfte olur zaten tarif istersen ayrıntılı yazabilirim

Ben hunharca çiğköfte yiyorum birkaç haftadır tam 1. trimester yiyeceği bol ekşili, acılı, hafif. Normalde düşkün değilimdir ama bu süreçte hem canım çekiyor hem mideme iyi geliyor. Zaten dışarıda satılanlar fabrikada üretiliyor ve denetleniyor diye benim pek kuşkum olmadı açıkçası. 1. trimester bitene kadar canım ne isterse yeme kararı aldım ben çünkü çoğu şeyi yiyemiyoruz zaten. Çiğköftede yeşillik yemiş oluyoruz en azından.

Gözün aydın canım bebişinin iyi haberlerini aldığına sevindim Ben de pazartesi günü kontrole gideceğim pazartesi günü tam sizin gibi 9+5 haftada olacağım aceba size cinsiyet tahmininde bulundu mu? Benimki de pazartesi o haftada olacak sorsam bir tahminde bulunur mu diye merak ediyorum

Canım bence bu dönemde dışardan yeme. 2 çay bardağı bulguru kısır yapar gibi sıcak suyla ıslat eşin yoğursun 40 dk ya çiğ köfte olur zaten tarif istersen ayrıntılı yazabilirim
Mutfaga girebilsem yapıcam da giremiyorum ki; valla 2 aydır komple dışardan yiyoruz Kapısını açamıyorum nerdeyse mutfağın

Çok çok teşekkür ederim. Ben sormadım o da bir şey söylemedi açıkça cinsiyetle ilgili

Bence de ya

Kızlar bir soru daha; dip boya yaptıracak olan veya yaptıran var mo? Benim beyazlar çıktı bile ve hoşlanmıyorum böyle hiç alışık değilim. Hangi marka boya kullanılmalı acaba hiç araştırdınız mı?

Bana da 11+2de kıza benziyor ama yüzde yirmi otuz yanılma payı var alışveriş yapmayın demişti. Fetal DNA sonucu erkek geldi . Kendinizi kıza alıştırmayın derim . Hayırlı sağlıklı olsun

Dua ederek dileyip istemekten başka çaremiz yok. İnşallah geçer bir gün bu korkularımız

Canım Cizi22 , inşallah bilgileri paylaşabileceğim günler gelir. İnan dört gözle ben de bekliyorum bu korkuları bir gün yenmeyi. Hayırlısı diyelim, hazır olduğumda yazacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…