Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Patikliler çok pratik oluyor, ben hep patikli tulum alırdım, çünkü tek çorap yetmiyor ayakları hep buz gibi oluyor, tulum patikli olunca üstüne bi de çorap giydiriyordum. Alt üst takımların da alt kısmı patikli olanları almıştım hep

Fetal doppler alıp evde kullanan var mı acaba? Fiyatları da çok uygun. Bebeğe bir zararı yoksa almak istiyorum. Her kontrole kadar yüreğim ağzımda. Anne psikolojisi için mükemmel olur bence

Fetal doppler alıp evde kullanan var mı acaba? Fiyatları da çok uygun. Bebeğe bir zararı yoksa almak istiyorum. Her kontrole kadar yüreğim ağzımda. Anne psikolojisi için mükemmel olur bence
Her seyi kontrol etme istegi bende de var fakat insani bi yerden sonra cok yoruyor bence biraz akisina birakmak lazim zaten doktor ayda 1 cagiriyor. O ani beklemekte ayri bir heyecanli oluyor bence

Merhaba Reyhan has hanımdan Memnun musunuz
Çok memnunum hem kadın doğum hem de periantoloji uzmanı olduğu için ve sürekli çok gerçekçi olduğu için basta tarzı değişikti ama ilk baştan beri güvendim ve herkese tavsiye ediyorum eşi de Türkiye’de periantoloji derneği başkası ve istanbulda iki çok güvenilen periantologdan biri bir sorun olursa ondan randevu bulmak zor ama eşi ayarlıyor tabi ki. Ben sormadan numarasını vermesi benim riskli durumda bişi söylemeyi unuttu diye gece mesaj atması mesai dışında da ulaşılır olması çok iyi

Her seyi kontrol etme istegi bende de var fakat insani bi yerden sonra cok yoruyor bence biraz akisina birakmak lazim zaten doktor ayda 1 cagiriyor. O ani beklemekte ayri bir heyecanli oluyor bence

Muhakkak heyecanlı, çok duygulu anlar. Kalp atışını 3 kez dinledim bu vakte kadar, üçünde de ağladım bu kadar duygulanmamın sebebi de bu kaygılar işte. Her defasında şükrederek çıkıyorum muayeneden. Allah yavrularımızı bize bağışlasın.

Muz ve soda iyi geliyor magnezyum bakımından zengin oldukları için. Benimde 20. Haftalarda sonra şiddetli bacak kramplarim oluyor bunları bol tükettim birde magnezyum takviyesi almistim.

İyi akşamlar hanımlar, doktor kontrolünden çıktık az önce çok şükür herşey yolunda.. Kanama odağım temizlenmiş ama ilaçları kullanmaya bir süre daha devam edeceğim . 11 hafta ile uyumlu ilerliyoruz.
Haftaya ikili test için tekrar gideceğim.
Ben doktoruma gidince heyecanlanıyorum baya baya. Soracağım varsa da unutuyorum. Sorularını cevaplıyorum ve önerileriniz nelerdir diyorum :) ya yalnız hocam bana psikolojik olarak da çok iyi geliyorsunuz dedim.. Ki çoğu hastası aynı şeyi söylüyor
Karşı koltukta bir hanım oturuyordu maşallah ne güzel bir hamilelikti öyle. Bacak bacak üzerine atmasına imrendim :) ben basamakları bile tutunamadan çıkamıyorum sonra dedim ki kızım sen neler yaşadın ne ağrılar çektin.. Daha iyi olacaksın dedim kendime moral verdim

Ben henüz bir şey almıyorum pek hevesli de değilim bilmiyorum belki fiziksel olarak sağlıklı hissetmediğimden o heyecanım yok belki de karakter olarak böyle şeyleri ihtiyaç oldukça alan biriyim o yüzden bana kalsa hastane çıkış seti alıp kalanları ihtiyaç oldukça alırım gibi bakalım nasıl olacak evlenip eşimle yaşamaya başlayınca da çoğu eşyayı ihtiyaç oldukça aldım hala daha olmayan şeyler var ihtiyaç duydukça alıyorum sanki bebek eşyaları da öyle olacak gibi

Şu yazdığınız bana ilaç oldu gerçekten gebelikte travazol sorun değilmiş demi

Kızlar benim cmv igg değerim yüksek çıkmış. Pozitif zaten ama yüksek diye not düşülmüş. Yarın doktor kontrolüm var ama içim içimi yedi. Bilen var mı ne olduğunu… internette baktığım şeyler hiç hayırlı değil, hamileliğin sonlandırılması bile diyor. Bilen varsa bilgi verebilir mi?

İnternette okuyup çok kafayı yediğim ama doktora sorunca rahatladığım çok konu oldu acil önemli vs olsa doktor sana hemen ulaşırdı

Merhabalar kızlar, bugünlerimi paylaşmak istiyorum.

Geçen hafta kendimi çok kötü hissettiğim için doktora gittim. Iş yerinde çalışmayı geçtim gözü açık ayakta durmak bile zulüm olmuştu. KDD, 37 yaş hamilelik, 20'lerdeki gibi olmaz, çok normal, dedi. Folik asiti decavit ve ferrum die folik asit li bir demir ilacına çevirdi. Tamam, dedim.

Cumartesi çok fena oldum, dayanamadım, kulak ağrım vardı. Acile gittim, KDD yi aradı bana parol ve Agumentin 1000 mgx2 yazdılar. Antibiyotikli damla vs gebelikte yasak mış, bebeğin kemik kıkırdak Gelişimine çok olumsuzmuş. Ağır antibiyotik hap yazabilio ama antibiyotik kulak damlası yazamıolar, ilginç dimi. Ben saati saatine içtim.

Kadın Doğum Doktoruma gittim pazartesi kan ve idrar testi istedi KDD, verdim. Sonuç çıktı, ilaçlarına devam et, dedi.

Öğretmenim ben, salı işe gittim ama çok kötüydüm. Dayanayım, çocukların dersi boş geçmesin diyerek, ama sürünüyorum. Bu kulak ağrısı sonra boğazı etkiledi..çarşamba yutkunamamaya başladım ve perşembe de konuşamamaya başlayınca tekrar doktora gittim.

Kulak Burun Boğaz a gittim bu kez perşembe, ultrasonla baktılar. Kulak enfeksiyonu boğaza yayılmış, boğazdan bademciğe yayılmış, oradan dilime kadar yaralar çıkmış.. Lenf bezlerine de yayılmış, lenf bezi enfeksiyonu da olmuşum. Antibiyotiği değiştirdi, Aksef 500mgx2 ve parol yazdılar bu kez.

Ağrı gözüme kadar geldi bugün. Ayağa kalkamıyorum, iğne yapmıolar acilde serum taksalar bir işe yaramıo. 5.5 yaşında oğlum var. Bir şey yiyemiyorum içemiyorum.

Bu bana olan bir kaç velimin de başına gelmiş bu arada bu günlerde. Zor geçen bir hastalık. Lütfen bence kalabalığa gidecekseniz maske takın, dikkat edin kendinize. Hayatımda ben böyle bir ağrı yahut hastalık yaşamadım, boğaz ağrısı faranjit falan hiç olmayan biriydim. Maske önemli dikkat edin sizler de diye paylaşmak istedim.

Bu arada 11+4`üm. Iyi akşamlar

Çok geçmiş olsun

Icinizi ferah tutun ve internette yazan her seyi okumamaya calisin bilgi kirliligi cok fazla. Zaten kontrolunuz yarinmis insallah doktorunuzdan guzel haberler alirsiniz

Çok çok geçmiş olsun. Bende iş başı yaptım bu pazartesi günü ve aynı günün öğleden sonrası grip oldum akşamına sizin antibiyotiğinizden başladım .
Acil şifalar diliyorum

Değeriniz kaç çıkmış?
Benim değerimde 116 ve doktorum değerlerimi kontrol ettiğinde herşeyin normal olduğunu söylemişti, bu değerin pozitif olması daha önce kızamıkçık virüsüne karşı bağışıklığınızın olduğunu gösteriyor. İnternette böyle şeylere hiç bakmamak lazım akıl almayacak şekilde kötü şeyler yazıyor.

Igg yuksek olmasi sadece hastaligi geçmişte geçirdiğinizi ve vucutta antikor olduğunu gösteriyor önemli olan igm pozitif olmaması, igm değeri o anda hasta olup olmadığınızı gösteriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…