Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Patiklileri hiç kullanmayın değil de 0-3 ay olarak az alınmasını tavsiye ediyorlar hani bebek hızla büyüyor bu seferde kasıyormuş vs deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim bu şekilde içimize sinen en doğru alış verişi yapabilicez.

selamlar kızlar ya ben en erken kaçıncı haftada doktorunuz tahminde bulundu çok merak ediyorum hani kesin demiyorlar biliyorum ama 12. haftada fetal dna testi vericem o en az 10 gün sonra çıksa önümde 3 haftadan fazla bi zaman olucak. ben biraz sabırsızım

Şu an 10+5teyim. Doktor 12. haftada gel demişti. Ben 11de gitsem bana da tahminen de olsa bi cinsiyet söyler mi sizce?

Selam kızlar bugün 12+3 doktor randevumuz vardı.fetal dna verdik genoksu önerdi dr umuz şimdi araştırınca şikayet çok var tedirgin oldum ankaradayım genoksta yaptıranlar var mı birde cinsiyet tahminim %80 kız dedi 12 haftada yanılma payı nedir acaba

Cmv igg değerim 250 çıkmış, yarın sabah kontrolüm vardı zaten. Bakalım ne diyecek. İnternette yazanlar korkunç. 37 yaşındayım, zaten seneler sonra oldu bebeğim, dilerim her şey yolundadır. Bebeğim de ben de iyiyimdir.

Ben genoxda yaptıracaktım, ama hata ve test kapsamı sebebiyle doktorum başka bir laboratuvar önerdi, yarın laboratuvarın adını sorup size de yazarım.
Fetal DNA testlerinde de kapsamının değişimine göre fiyat değişiyormuş.

Ya kanı verdim zaten doktoruma güvenip hiç sormadım bile öncesindede araştırmamıştım fetal dna labaratuarlarını şimdi içime kurt düştü doktorumada güvenmiyomuş gibi bişeyde diyemem değiştirmekte olmaz bu saatten sonra inşaAllah sıkıntı yaşamam çok stresli bi bekleyiş

Korkmayın bebeğiniz sağlıklıdır herşey yolundadır inşallah Siz hiç nette araştırma yapmayın, yazanlara takılmayın.
Sağlıkla, kolaylıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim

İkili test yaptıracak mısınız anneler ?
11+2 deyim fetal dna testi de var kararsız kaldım?
Araştırdıkça aklım karışıyor
Siz ne yapmayı düşünüyorsunuz artısı eksisi ne ise yazar mısınız ?

Ben 12.haftamda ikili test yaptirdim. Doktorum once ikili test yapalim, risk cikarsa fetal dna yaptirirsiniz dedi cok sukur ikili testimde bir risk cikmadi o nedenle fetal dna yaptirmayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…