Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

benimde kafam karıştı 19 temmuza göre hesapladığımda 3 haftam olacak ama ultrasonda görünüyor değilmi zaten

Aşağı yukarı fikir veriyor aslında beta ama benim yaş 39 ya bir sorun varsa erken öğrenmek için giderim sok sık sorun olmaz

Maşallah ne güzel gözünüz aydın son adet tarihiniz neydi acaba bi de keseyi ilk karından mı gördünüz vajinal mı

Kızlar adet tarihine göre 4 haftalık olup kese gören var mı, ben yarın doktora gidicem de sata göre 4 haftalık görünüyo ama beta 1500 ü geçmiştir en son verdiğim teste göre sanırım. Bu durumda keseyi 4 haftalıkken mi görmüş oluyoruz yoksa doktor adet tarihini mi değiştiriyor ultrasonda

Hoşgeldin öncelikle
Beta ile kese görme arasında ben bağlantı görmedim 400 ken kese gördü biri şaşırdık
Birisinin kesesi 25binde göründü onada şaşırdık
Burdaki mesele hafta ile ilgili 4-5-6 haftalar arasında kese görünüyor
Kişiden kişiye değişiyor
4 hafta henüz erken
Ama göredebilirsin tabi belki döllenme erken olmuştu

Yaa ben de tamamen betayla alakalı diye düşünüyodum hep bilgilendirme için teşekkür ediyorum hoşbuldum sağ olun kan sulandırıcı başlanacağı için geciktirmeden doktora görünmem gerekiyor yarın gidince bakalım inşallah iyi haberler alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…