Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

canim insallah guzel sonuc gelsin, ben de pazari beklicem test icin adetim1 hafta gecmis olucak insallah, sonra da buraya dahil oluruz umarim beraberr :)

benim de sarimsi gibi akintim geliyor buna lekelenme demiyoruz di miii hamile olanlar sizin olmus muydu? devamli soruyorum ama bi beyaz geliyor sonra sari oluyor acik ondankorktumm birsey varsa da bisey mi oluyor diye

Açık soluk bi sarı sorun olmaz diye biliyorum

İnşallah canm testlerde çıkmıyor mu kan verdin mi ? Bazı yerlerde okuduğum kadarıyla açık sarı beyazımsı akıntı olabiliyormuş hamilelik belirtisi sendede vardır yazarız beraber

İnşallah canm testlerde çıkmıyor mu kan verdin mi ? Bazı yerlerde okuduğum kadarıyla açık sarı beyazımsı akıntı olabiliyormuş hamilelik belirtisi sendede vardır yazarız beraber
canim kan vermedim burda kan verilmiyor 10.haftaya dek, test aldim yarin yapicaktim ama adetim 1 hafta geciksin tam diye bekliyorum yoksa 3.gun gecikmenin, varsa kesin cikar. ben de okudum ama emin de olamiyorum korkuyorum vallahi :)

belirtiler bol bol var :) insallah guzel haberlerle katilalim buraya pazar gunu birlikte

Yurt dışında evet geç bakıyorlar. O da sıkıntı kız yapsana kesin çıkar ya ben çatlarım burda ya

Yurt dışında evet geç bakıyorlar. O da sıkıntı kız yapsana kesin çıkar ya ben çatlarım burda ya
yaa cok istiyorum da iste esim ozellikle durduruyor, oncesinde 1 dusuk oldu gecen ay da kimyasal oldu erken ogrenip uzuldum diye tutuyolar beni, belki cuma icin ikna ederim onu ama pazar yerine :)

guzel haberlerle gelicez insallah, halsizlik vs. var mi sizde de kizlar?

Bugün kahverengi akıntım oldu yarın dr gitcem sağlıklı bi gebelik hala varsa katkı yapmak isterim ama yoksa sanırım gerek de kalmayacak dua edin
ilk 3 ayda bunlar normalmiş. dün akşam birden yoğun kahverengi lekelenmem geldi. ağla zırla acile gittik. bi sorun yok dediler, önlem amaçlı progestan verdi

Et kız zaten kimyasal olursa adetin zamanı oluyorsun ki ilk evlendiğimde yaşadım adetim geçmemişti bu kadar adet oluştum eşini ikna et at bana yarın sabah yap bence,

Herkese merhabaa ❤ kendim de nisan ayı doğumlu olduğum için çocuğumu da hep nisan ayında doğurmak isterdim Allahım dualarımı kabul etti inşallah buradaki herkes bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alır

Bugün reglim gecikeli 4 gün olmuştu ve kan verdim betam 829.20 çıktı. cuma gününe kadın doğuma randevu aldım acaba o zamana kadar kesem görünür mü kızlar

Hayırlı olsun hoşgeldin
5 haftalık gibi görünğyor genellikle

beezuus cnm bu arada yeni fark ettim normalde ben adete yakın hatta 2 hafta önceden çikolata abur cubur yerim hele de çikolata çok seven ben cnm çekmiyor yemiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…