Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin

Bugun kan vermeye gidemedim ama evde test yaptim beyaz olanlar ayin 5inde yaptiklarim maviyi az once yaptim artis var gibi yarin sabah kan verecegin insallah

Eklentiler

• Screenshot_20240807_161438_Gallery.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20240807_161433_Gallery.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 46
Evet baya koyu çıkmış en son yapılan yani artiş güzel gibi son adet tarihiniz neydi?
8 temmuzdu adetin ilk gunu yumurtlamayi akintimdan 26 si diye tahmin ediyorum 1 bucuk yasinda bir kizim var aslinda erken gibi ama pco oldugu icin baslayalim hemen olmuyo nasilsa demistik 1 defa denedik tuttu sanirim

8 temmuzdu adetin ilk gunu yumurtlamayi akintimdan 26 si diye tahmin ediyorum 1 bucuk yasinda bir kizim var aslinda erken gibi ama pco oldugu icin baslayalim hemen olmuyo nasilsa demistik 1 defa denedik tuttu sanirim
Hayırlı olsun bebiş
İsteyermi oldu yani kızın emiyormu

Hayırlı olsun bebiş
İsteyermi oldu yani kızın emiyormu
Cok tesekkur ederim malesef kizim emmiyor 5 ay zar zor emzirdim mamayla beraber sonra birakti, zaten sutum cok azdi. Ya benim adetlerim hep duzensizdi ilk bebegim 1 yilin sonunda ilacli tedaviyle oldu. Son zamanlar adetim duzenli olunca bi denesek mi dedik 1 defa denedik tuttu sanirim bakalim hayirlisi istiyoruz tabiki sadece korkuyorum daha kizim ufak diye

Bende 25 inde catlatma ignesi oldum sizin testiniz benimkinden daha koyu bugün yaptiginiz. Daha erkende yumurtlama olmuş olabilir

belki de catlama olabilir 26 si yumurta akina benzer akinti oluyor ya ben onu yumurtlama diye sayiyorum yani ne kadar dogru bilmem ama
Catlayincada geliyor akıntı. Hayırlısı olsun doğuma kadar bebisin biraz daha büyür her zorlukla beraber Bi kolaylık mutlaka vardır

Benimde küçük bir bebeğim var onun için çok üzülüyorum kendimi toparlayamıyorum

Hayir benim Allah nasip ederse 5. Gebeligim olacak bir de kimyasal gebeligim var.
5 Gebelik ama yaşayan tek evladım var düşük ve erken dogumlarim var. Riskliyim ne yazık ki
Evladiniza hayirli omurler versin rabbim, Insallah bu gebeligin cok saglikli gecer hayirlisiyla kucagina alirsin kimyasal ben de yasadim cok az yukselip dusmustu degerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…