Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben 4.haftada öğrendim keseyi göremediler 15ine randevum var betahcg 488çıktı sizce bi sıkıntı olur mu
4te kese görülmeyebilir zaten vajinal ultrasonla bile kese görünmesi için en az 1500 olması gerekiyormuş 488le gözükmez. 488 çıktıktan yaklaşık 4 gün sonra gözükebilir diye hesapladım kabaca 2000lere gelir çünkü . inşallah sağlıkla ilerler

İnşallah 15 ağustosta randevum var o zaman görünebilir diye düşünüyorum bugün tam 5haftalık oldu

günaydınnn kızlar
bebişi gören ya da kalp atışını duyan var mı ? benim sat 30 haziran göremedim henüz

31 Temmuz 71
2 Ağustos 162
6 Ağustos 735
10 Ağustos cumartesi için randevu alsam kabaca 4 kat keseyi görürüm değil mi 12 si pazartesine mi bırakayım
Değerler kese bilgisi vermiyor
Hafta bazlı düşünebilirsin 5-6 arası inşallah görürsün haftanı hesaplayarak git istersen
Ha bana sorarsan biraz daha bekle derim çünkü gidince kalp atışı için ve bebeği görmek için birkaç hafta içinde tekrar çağıracaklar

günaydınnn kızlar
bebişi gören ya da kalp atışını duyan var mı ? benim sat 30 haziran göremedim henüz
Ben iki hafta önce keseyi görmüştüm bu haftada kalp atışı için gitmem gerekiyor du gitmeyecwğim inşallah cinsiyet zamanı gitmeyi düşünüyorum

Ben iki hafta önce keseyi görmüştüm bu haftada kalp atışı için gitmem gerekiyor du gitmeyecwğim inşallah cinsiyet zamanı gitmeyi düşünüyorum
ayy hadi inşallah ee peki keseyi gördükten sonra o kadar uzun süre bekleyebilecek misiniz? ben şuan bile bebek oluştu mu oluşmadı mı kalp atışı var mı yok mu düşünmeden duramıyorum helal olsun 13 haftaya kadar bekleyecekseniz :)

Doğal karşılıyorum bu ikinci benm

bence bi sorun yoktur canım. ben de korktum ama dün dr rahatlattı beni de. senin ağrın sızın var mı?
bugün 5.5mm bi kese göründü , henüz saglık demek için erken ama gebesiniz dedi dr, çokk hafif kahverengi lekelenmem ve çok hafif agrım var, gögüslerim patlayacak başka da belirtim yok valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…