Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Dikkat edin, ben de bir gece aşırı aşırı üşüdüm duştan sonraydı. O gece o anda nasıl üşüdüysem, ertesi gün ağzımda yaralar çıktı, sonra baş ağrısı, sonra kulak vs derken... dün acildeydim kulak enfeksiyonu olmuşum. Antibiyotik yazdı doktor. Çok fena bir şey, umarım kimsede olmaz. Dikkat etmemiz gereken hava geçiş günlerine hoş gelmiş bulunmaktayız maalesef

ben de bunu soracaktım ya. benim lekenmem vs olmadı ama karnım ağrıyor. normal mi değil mi hiç bilemedim. başka karnı/beli ağrıyan var mı? havalar soğumaya başladı, üşüttük mü acaba?

Ay çok geçmiş olsun hasta olmayayım diye üstün çaba harcayacağım

Evet benim oldu hatta lekelenme değil kanama oldu adet ağrısı eşliğinde belim de çok ağrıyordu. kanama alanı da yoktu .
Kanamadan dolayı yatıyorum hala sadece tuvalete giderken ayağa kalkıyorum .

ben de bunu soracaktım ya. benim lekenmem vs olmadı ama karnım ağrıyor. normal mi değil mi hiç bilemedim. başka karnı/beli ağrıyan var mı? havalar soğumaya başladı, üşüttük mü acaba?
Bel ve kasik agrisi normal. Bebek buyudugu icin oluyor. Durulmicak gibiyse sadece doktorunuzu arayin onun disinda bi sorun yoktur. Benim doktoruma da sordugumda hepsi normal demisti. Bende de oluyor sanci gibi agri sonra geciyor sonra geliyor. Kanama lekelenme olmadigi surece sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…