Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben sabah beni anlamıyosun dedim eşim biliyorum hormonlardan oluyo diyo dün de yemek istediğim gibi olmadı diye ağlamıştım

Benim satla uymuyor mesela geç döllenme olmuş o yüzden ultrasonu baz alıyor

Benimde aynı 6 gün 3 gün geri çıkardı bugun haftamında önüne geçti. İleride yakalıyor yakalamasa bile 3-7 gün geriden gelmesi normal kabul ediliyor sıkma canınj

Haber ver bize mutlaka inşallah yolundadır her şey cnm
Kızlar her şey yolunda çok şükür. O kadar büyümüş ki inanamadım. Hatta cinsiyetimiz belli oldu %90 apaçık net ortadaydı iki bacağını açmıştı oğlum oluyor tabi çok erken diye belli olmaz diye uyardı doktor ama bariz herkes gördü zaten. Onun dışında bulantılarım için başka bir ilaca geçtik. 10+2 idim 10+3 çıktı normalde hep 2-3 gün geriden çıkardı ilk defa haftamdan ileri çıktı. Kasık ağrılarının ara sıra artmasıda normalmiş

Ekranda bebeğin poposu ve başı arasını işaretliyor ve çıkan cm e göre makina otomatik gün veriyor. Ama sizin satınıza göre uyumlu olmayabilir geç döllenmiş olabilir. Veya geç döllenme yoktur ama yinede küçük çıkabilir ileride haftası düzeliyor. Mesela benim geç döllenme değildi ilk gittim 6 gün gerideydi ikinci gittim 3 gün gerideydi şimdi gittim 1 gün ileri gitmiş. Aslında doktorun eliyle bile alakası var artı işaretini nereye koysa o kadar haftalık diyecek. Milimsel bir şey yani 1-2 güne takılınmaz burada.

Valla bende anlamadım cm'e göre haftayi düzeltmiş oluyorsa benimki 3 gün önde olmuş çabuk mu büyümüş oluyor o zaman acaba bunu doktora gidince bi soracağım

B

Kizlar sizin de hormonlar tavan yapti mi? Ben en ufak seye aliniyorum ve insanlarin da beni anlamasini bekliyorum. Sizde de oyle mi Bir de en ufak seye aglicak gibi oluyorum gozum sulaniyor hemen.
Duygusallık bende de oluştu. Cuma akşamı kızılcık şerbetinde alev ölünce annesinden çok ben ağladım

Ultrason cm sine göre ölçüm yapıp hafta belirliyor sata göre değil

Kızlar benden açık kahverengi su gibi bir şey geliyor kokulu. Korkuyorum

Kızlar benden açık kahverengi su gibi bir şey geliyor kokulu. Korkuyorum
Benim gittiğim doktorum direkt yüksek riskli gebelik uzmanı ve kahverengi akıntılar gebelikte olabilir korkma, kırmızı pıhtılı kan şeklinde olursa hemen gel kontrol edelim demişti. O nedenle bence içinizi ferah tutmaya çalışın ama doktorunuza da mutlaka haber verin tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…