Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydin kızlar . Malesef iyi haberlerle gelemedim ben . 8. Haftada hala kalp sesi duyulmadı bir hafta daha bekledik bir umut ama olmadı. Bebek 6. Haftada kalmış. Dün tahliye edildi. Sizlere sağlıklı bir gebelik diliyorum inşallah sorunsuz, sıkıntısız. Kendinize iyi bakın 🌸
Canım üzülme, Rabbim sağlıkla sıhhatle nasip etsin yeniden inşallah. Erken haftalarda bunu yaşaman seni belki de ileride yaşayacaklarından korudu. Öyle düşün 🙏🏻

Kızlar günaydın. Şiddetli kusmalarım, ciddi tansiyon düşüklüğüm ve kasık ağrımda artma sebebiyle aylık kontrolümü 1 hafta geriye çektim. Bugun doktor kontrolüm var. Dua eder misiniz her şey yolunda olsun korkuyorum ♥️🙏🏻 10+2 yim şuan
Haber ver bize mutlaka inşallah yolundadır her şey cnm 🌸🧿

Kızlar benim şimdi 9+4 ama 9+1 dedi doktor ve 2.4cm bebiş…Bana biraz küçük geldi :KK43: Kızım hep bir hafta 10 gün önden gidiyordu ve çok çabuk büyüyordu o sebeple aklım karıştı biraz. Sizin nasıl boyutlar?

Bugün uzun zamandır ilk kez kahvaltı yapabildim, üstelik kendim hazırladım 🙈
Az da olsa öğürmeden yiyebildim.
Sanırım kabus günler geride kalıyor 😁 10+0
Bulantılarınız kaçıncı hafta başlamıştı acaba ben 5. Haftadayım bu sabah biraz kötü oldum acaba dedim benimde mi başlıyor bulantılar

Kızlar benim şimdi 9+4 ama 9+1 dedi doktor ve 2.4cm bebiş…Bana biraz küçük geldi :KK43: Kızım hep bir hafta 10 gün önden gidiyordu ve çok çabuk büyüyordu o sebeple aklım karıştı biraz. Sizin nasıl boyutlar?
Canım abdominal muayene ile vajinal muayene çok fark ediyor. Pazartesi kendi doktorum harici bir doktora muayene oldum 6+6 olması gerekirken 6+4 hesapladı, bende senin gibi endişe ettim. Perşembe kendi doktoruma muayene oldum vajinal 7+5 dedi😁 bebiş 3 günde 8 günlük mu büyüdü yani, bana ufak farklılıklar önemsiz geldi.

Bence sorun degil. Benim TRde gittigim doktor da Hollanda’daki doktorumdan 3 gun geride olctu, burada ilerde cikmisti 3 gun. Takilmadim hem ultrasondandir hem de olabilir ileri geri diye cok fark yoksa. Bir de cmlerine takilmayim bence doktor birsey demiyosa, ben bakmadim hic kac cm diye. Bisey olsa heralde doktorlar soylerdi diye dusundum hep, oyle dusun kiyas yapma digeriyle canim💕 insallah guzel guzel buyicek bebis bak hersey yolundaa💕🙏🏻

Bulantılarınız kaçıncı hafta başlamıştı acaba ben 5. Haftadayım bu sabah biraz kötü oldum acaba dedim benimde mi başlıyor bulantılar
Öğrendiğim günden beri hayat standartlarim düştü. Ne uykum gerçek uyku, ne yemek yiyebiliyorum . Yorgunluk bu hafta nirvanaydı. 6. Haftalık öğrendim ama öncesinde de hastayım sanıp kusuyordum sjsjsj

Günaydin kızlar . Malesef iyi haberlerle gelemedim ben . 8. Haftada hala kalp sesi duyulmadı bir hafta daha bekledik bir umut ama olmadı. Bebek 6. Haftada kalmış. Dün tahliye edildi. Sizlere sağlıklı bir gebelik diliyorum inşallah sorunsuz, sıkıntısız. Kendinize iyi bakın 🌸
Çok geçmiş olsun.Ben de tüp bebekle iki kere 6.haftada kalp atmadığı için bebeğimi kaybettim.Şimdi kendiliğinden hamile kaldım.Umudunu kaybetme sakın, gönlünü ferah tut.Hayat süprizlerle dolu.

Benim doktorumda verdi bende de lekelenme oldu hem igne hemde kapsül kullanıyorum kapsülü 30 haftaya kadar kullanacagımı söyledi günde 6 tane kullanıyorum bende doktorun verdiyse kullan tekbir amaclı hemde yerleşmesine iyi geliyormuş
Doktorunuz sizin durumunuza uygun kullanim sekli onermistir illaki. Siz doktorunuz dedigi gibi kullanin insallah iyi gelir😍🙏

Anladım canım doğru diyorsunuz ben zaten sordum emin olmak için tekrar söyledi kendisi sağolsun zaten 1 hafta kullan dedi kullanması da kolaymiş alttan vermesinin sebebi yan etkisinin az olması galiba. Ağızdan alındığında çok yan etki yapıyormuş diye duydum. Bi bildiği vardır illa ki doçent doktor sonuçta 😊

Anladım canım doğru diyorsunuz ben zaten sordum emin olmak için tekrar söyledi kendisi sağolsun zaten 1 hafta kullan dedi kullanması da kolaymiş alttan vermesinin sebebi yan etkisinin az olması galiba. Ağızdan alındığında çok yan etki yapıyormuş diye duydum. Bi bildiği vardır illa ki doçent doktor sonuçta 😊
Evet benim doktorumda agızdan alirsan sersemletir o nedenle fitil olarak kullan demisti 😊

Kızlar tetanoz aşısı oldunuz mu ya da olmayı düşünüyor musunuz ben çok kararsız kaldığım için sizlere de sormak istedim

Doktorum haftaya cumartesi çağırmıştı ama benim içim rahat etmedi bugün gittim. 11+3 olası gerekirken 12+4 çıkıyor maşallah diyim🧿🧿 ense kalınlığını ölçtü 1.4 mm çıktı, çok iyi dedi. Fetal dna testi için "haftaya gel, bebeğin dnası anne dnasına iyice karışmış olsun şimdi kan almayalım" dedi. Haftaya tekrar gidicem inşallah

9’da randevum vardı gittik gördük bebişi; minicik ayakları var 🥹 Ama 9+1’de yavrum oysa bugün 9+4. Doktor bir önemi yok dedi. Kafam bulandı biraz inşallah her şey yolundadır.
1 2 gunden ne olacak canim bir kac hafta geri olmasi sıkıntı diye biliyorum, benimde 9+4 tu 9+2 cikti ultrasonda hic sormadim bile doktora kafani bulandirma hic 🌼

2.7 idi dun gittigimde ama bence tam net degil bu olcumler 3 asagi 5 yukari cok cok bariz bi gerilik olmadikca ki olsa doktor uyarir birsey soyler kafana takip kendine zehir etme bu gunleri 🌼

Dilerim bir sonrakinde yüzünüz güler inşallah 🙏

Kızlar tetanoz aşısı oldunuz mu ya da olmayı düşünüyor musunuz ben çok kararsız kaldığım için sizlere de sormak istedim
Niçin kararsız kaldın ki? Elbette aşı takvimi neyse, doktor ne öneriyorsa yapmalıyız. Tetanoz çok ciddi bir aşı, lütfen hurafelerle kendinizi yormayın, aşınızı olun.

X