Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende aynı sizin gibiyim mide bulantım yok inşallah sürecimiz böyle güzel devam eder

Herkese mutlu sabahlar, sanırım ben de katılıyorum aranızaa 3 4 gündür testlerde gölge görüyordum. Dedim sonunda hayal görmeye başladım heralde. Ama bugğn çizgi belirginleşmiş hala fotoğraflarda tam görünmese de hayal olmadığına eminim bu benim 5. Hamileliğim ama, hiç çocuğum yok. Hepsini çok erken haftalarda kaybettim. Hamilelerin duası kabul olurmuş, lütfen beni de dualarınıza ekler misiniz?

Ne kadar fazla artıyor. Benim önceki gebeligim ikizdi artış normaldi sonra ikiz olduğunu öğrendik.simdi artışım benimde fazla biraz korkuyorum ikiz olmasından. Tek kese göründü ama oncekinde de diğer kese bir hafta sonra görünmüştü.

Daha erken heran hersey olabilir benimde normaldi 3 gündür acayip midem bulanıyor çok kötüyüm. Mide bulanmamasida normal Bi durum bu arada. Herkesin hamileligi aynı değil. Benim ilk hamileligimde mide bulantısı nedir bilmezdim

Insallah sağlıklı ilerler bu gebeligin, vaktinde sağlıkla kucağına almak nasip olsun

Merhabalar,
Bende aranıza katıldım :)
Benimki biraz geç bir ilk gebelik. Dün hem evde yaptığım testte hem hastanede bebeğin varlığını onayladık :)
Kese görülmedi henüz ama rahim kalınlığı ve rahim gebelik başlangıcında belli dedi doktorum.
Dilerim sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.

Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah hoşgeldin

Beni en çok stres korkutuyor şuan. Sene başından beri uğraşmakta olduğum ortalama 22 dava 10a yakında savcılık soruşturmam var. Altından kalkabilirim değil mi? Duygusal olmamam gereken dönemde hormonlarım bana oyun oynuyor

Kizlar gunaydin ben tabloyu guncelliyorum elimden geldikce ama rica etsem tabloya eklenmek isteyenler once tabloda hangi bilgiler istendigine bakip sonra onlari beni etiketleyerek listeyebilir mi burada? ben de ona gore eklerim, sadece kese tarihi ya da regl son gunu bilgileriyle eksik oluyor

Bu arada ben yine sabahin 3 unde uyandim don dolas sonra uykuya daldim, inanilmaz acikarak uyandim ama yine midem ac bogazim tika basa dolu gibiydi, tuzlu peynir yedim sadece ve su ictim kizlar. Simdi de biraz icim geciyo gibi hissediyorum hafif bi araba tutmasi hissi var yine ama emin olamiyorum aslinda ac miyim yoksa bulanti mi diye ay hic bilmiyorum Siz nasilsiniz bugun?

Transfer sonrası 10. Gün hcg 326 idi.
2 gün sonra 942, yine 2 gün sonra 2998 idi. 2 katındandan fazla artmıştı yani

Hmmm ne güzelll benimde öyle ya heyecandan duramıyorum
16.08.2024 34.19
20.08.2024 309
22.08.2024 740

Artışlarım benimde böyle ama benimki doğal yolla takviyesiz vs yani ve ailemde hiç ikiz yok
Haftaya ilk kontrolüm var bakalım şuan 4+2’de gösteriyor banuçiftçi uygulaması

16.08.2024 34.19
20.08.2024 309 4 günde 9 kat arttı
22.08.2024 740 2 günde 2.5 kattan fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…