Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kesemde fasulye gibi erkek gibi yani

Kese fasulye gibiyse erkek yuvarlaksa kız derler.
Tutan var tutmayan da var tabi ama çoğunluk hep tutuyormuş tahminleri.
Benim Bi oğlum var bu defa kız ıstiyorum ama sağlıklı olsun hiç fark etmez
Hııı anladım. Oğlumda yuvarlaktı.. Belki bende ters oluodur jskksksklsls sağlıklısı hayırlısı olsun diyelim hepimize. Teşekkürler

Aynen korkuyorum çatlamaktan da krem sonralarda kullanılıyor galiba
Kreme ben 3.ayda başlamıştım, çok da çatlayan ÇatlamayA müsait vücudum var.. 3.aydan doğuma hatta doğumdan sonra ilk 2 ay kullandım.. Karnımda hiç çatlak yok çok şükür.. Ama memeler için 3.ayda başlamak geç oldu.. Memelere şimdiden başladım.. Bir de göbeğime ve yanlra bele doğru sürdüm oralar da çatlıo. Bir tek vajina üstüne sürmemişim, aklıma gelmedi orası.. Orası çatlak lar içinde sürmediğim tek yer.. Yani kimse de dememişti ilk hamileliğimde.. O çatlak ları da naaptıysam düzelmedi. Bir tek çatlağa ARC soğuk plazma tedavisi var o iyi gelio olduktan sonra.. Çok acılı da bir şey..

Benden tavsiye, memelerinize şimdiden başlayın derim, vücudunuza da 3.ayda BAŞLAYIN. Lierac ı kullanmıştım ilkinde. Çok iyiydi. Şimdi bakıcam. Herhangi iyi bir yağ da olur..

Buradan okuyunca baktım şimdi bende 2 takvim de erkek gösteriyor. Sağlıklı olsun da inşallah

Güzel haberlerini alırız inşallah yapmayı deneyeceğim etiketlemeyi bu arada benim de ismim listede görünmüyor neden acaba

Buradan okuyunca baktım şimdi bende 2 takvim de erkek gösteriyor. Sağlıklı olsun da inşallah
Hayırlısı olsun canım inşallah
Hakkınızda hangisi hayırlıysa o olsun Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah artık öğrendiğimizde burada açıklarız çin takvimlerini doğruluk payı var mı yok mu belli olur

Bende krem olarak mamaaura. Markasını araştırdım çişem çakır önermişti

Ben de aldım lierac ve bio oil ve bioderma atoderm cream bacak göbek kol ben çok müsaitim çatlamaya çünkü o yüzden ne kadar erken o kadar iyi benim için
bende aynı evlendikten sonra az kilo aldım kalçalarımda bi kaç tane oluştu hemen şimdi göğüs kalça bacak karın yanlar neredeyse her yerime sürüyorum birde avene sprey termal su var nemlendiren ondan da tavsiye ediyorum alın cildi nemlendiriyor krem daha güzel emiliyor.

lieracın jeli mi ben onu aldım çünkü

Güzel haberlerini alırız inşallah yapmayı deneyeceğim etiketlemeyi bu arada benim de ismim listede görünmüyor neden acaba
Bilgilerinizi yazar misiniz ilk sayfadaki tabloyu kontrol edip, daha once yazdiysaniz gormedim kusura bakmayiin cok bildirim geliyor :)

Bugun benim de midem kotulesti iyice kizlar Kendimi cok dinlememeye calisiyorum ama hicbisey yemedim yiyemiyorum yemedikce daha fena oluyor sanki

Bundan alakasiz bir sorum olacak size. Haftaya Turkiye`ye gidicem, sac kestiriyim demistim ama annemin hurafesiyle karsilastim. Sizce beklemeli miyim 3 ayin tamamlanmasini, ben de cok inanmam hurafelere ama bi korktum

Yok canım bişi olmaz :) Mesela Amerika’da yok böyle bir hurafe ama insanların ömrü daha uzun

Ay okadar mı Allah yardımcınız olsun inşallah. Evet çoğu kişi erken diyor benimde birkaç haftaya başlar belki. Gerçi ilk gebeliğimde de hiç mide bulantısı veya herhangi birşey yaşamamıştım belki yine hiç olmayabilir

Merhaba, 5+3 gebeyim, kese göründü ama beta bugüne kadar hep yüzde 55 gibi arttığı için doktor sağlıklı gebelik olmayabilir dedi. Betası iki kat artmayıp sağlıklı doğum yapan bar mı? Bunu duymaya çok ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…