Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada ben yine sabahin 3 unde uyandim don dolas sonra uykuya daldim, inanilmaz acikarak uyandim ama yine midem ac bogazim tika basa dolu gibiydi, tuzlu peynir yedim sadece ve su ictim kizlar. Simdi de biraz icim geciyo gibi hissediyorum hafif bi araba tutmasi hissi var yine ama emin olamiyorum aslinda ac miyim yoksa bulanti mi diye ay hic bilmiyorum :KK43: Siz nasilsiniz bugun?
Geçmiş olsun canım vitamin demir ilacı kullanmaya başladınız mı? Ben daha başlamadım gerçi daha doktora görünmedim 5 Eylül'de randevum var sabırsızlıkla bekliyorum kalp atışını duymaya😊

Kizlar gunaydin :KK200: ben tabloyu guncelliyorum elimden geldikce ama rica etsem tabloya eklenmek isteyenler once tabloda hangi bilgiler istendigine bakip sonra onlari beni etiketleyerek listeyebilir mi burada? ben de ona gore eklerim, sadece kese tarihi ya da regl son gunu bilgileriyle eksik oluyor:anneadayı:
Ben yeni üye oldum nasıl etiketleniyor bilmiyorum🤷

Bu arada ben yine sabahin 3 unde uyandim don dolas sonra uykuya daldim, inanilmaz acikarak uyandim ama yine midem ac bogazim tika basa dolu gibiydi, tuzlu peynir yedim sadece ve su ictim kizlar. Simdi de biraz icim geciyo gibi hissediyorum hafif bi araba tutmasi hissi var yine ama emin olamiyorum aslinda ac miyim yoksa bulanti mi diye ay hic bilmiyorum :KK43: Siz nasilsiniz bugun?
Bende birkaç gündür bulantı ve iştahsızlık başladı. Bugün daha iyiyim ama arada bi yokluyor. 2 gündür sürekli kusucak gibi oldum afedersiniz ama kusmadım. Sabahları dediğiniz gibi böyle midem boş gibi kazınıyor gibi uyanıyorum cidden ama yiyesim de gelmiyor 😅

Aynen korkuyorum çatlamaktan da 😂 krem sonralarda kullanılıyor galiba
Ben bir balm alicam bir de yag alicam onlar 3 aydan sonra idare eder insallah ben de korkuyoruum
Geçmiş olsun canım vitamin demir ilacı kullanmaya başladınız mı? Ben daha başlamadım gerçi daha doktora görünmedim 5 Eylül'de randevum var sabırsızlıkla bekliyorum kalp atışını duymaya😊
vitamin ya da demir hapini burada onermediler. Sadece folik asit almami soylediler o yuzden bir tek onu kullaniyorum. Insallah guzel haberler gelir ben de pazartesi gidicem ilk kez hem kese hem kalp atisi duymaya insallah🙏🏻
Bu arada beni @ isareti yapip etiketleyebilirsiniz tablodaki bilgileri yazarak @ in onune nickimi yazmaniz lazim buradan yazarken

Bende birkaç gündür bulantı ve iştahsızlık başladı. Bugün daha iyiyim ama arada bi yokluyor. 2 gündür sürekli kusucak gibi oldum afedersiniz ama kusmadım. Sabahları dediğiniz gibi böyle midem boş gibi kazınıyor gibi uyanıyorum cidden ama yiyesim de gelmiyor 😅
Ben daha o kusacak gibi olma evresine gelmedim ama evet ayni, bakalim😑 Su bile icmek istemiyorum bazen.

Kizlar gunaydin :KK200: ben tabloyu guncelliyorum elimden geldikce ama rica etsem tabloya eklenmek isteyenler once tabloda hangi bilgiler istendigine bakip sonra onlari beni etiketleyerek listeyebilir mi burada? ben de ona gore eklerim, sadece kese tarihi ya da regl son gunu bilgileriyle eksik oluyor:anneadayı:
Dün bana etiketlendiniz diye bildirim geldi ama listede kendimi göremiyorum hala😊 tahmini doğum tarihini de yazmamışım 04.04.2025

Ay kızlar buarada hepinizin midesi bulanıyor bir benim mi deli gibi yiyesim var 5+1 deyim sabah resmen aç uyanıyorum midem kazınıyor.gün içinde se gayet iyiyim hatta instagramda dolanırken tarifler çıkıyor kafayı yiyorum hepsini kalkıp yapasım geliyor birkaç tane yaptım bile gördüğüm yemek ve tatlıları.yani bir benim mi iştahım açık acaba Zaten kilolu hamile kaldım ne yazıkki 🥲keşle biraz tiksinsem kokulardan felan bari az yesem 😀
O haftalarda ben öyleydim her yemeğe saldırıyordum çok feci iştahım vardı.. taa kii 7. Haftaya kadar…. Mahvolmuş durumdayım kusmaktan tuvaletlerden çıkamıyorum her şeyden iğreniyorum kendimden bile iğrendim artık çok kötü hissediyorum

2020 Nisan annelerinde hep tuttu neredeyse ama tabi belli olmaz bende kız istiyorum kesem fasulyeye benziyor
Aaa kese fasulye gibi olunca kız mıı..sizce benm kese de kız gibi mi? Oğlumdan kese yusyuvarlaktı, ailece çok istiyoruz kız.. Bir oğlum var. Oğluma 4 ay boyu kız dediler, 5.ayda erkek olduğu görüldü. Eşim in ilk çocuğu (ilk elinden) erkek, tüm sülalesi, yeğenleri, kuzeni, kuzeni çocuğu herkes erkek.. Bir annesi kadın hahaha.. Yine de sağlıklı olsun demek ten başka çare de yok. Baktınız mı Çin takvimi, rus takvimi.. Hurafe gibi ama insan medet umuo..

Eklentiler

• IMG_20240822_154802.jpg
    IMG_20240822_154802.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 48
Bende de durum aynı, hatta bugün oğluma yemeği zor hazırladım, midem yemek hazırladıkça bulandı.. Çok kötü. Ilk hamileler şanslılar.

Kizlar bi kaciniz haftanizi yaziyosunuz onun yerine kese ve kalp atisi haftalarinizi yazmaniz gerekiyor💕 Tabloya bakip hangi bilgiler isteniyor bakarsaniz cok sevinirim yazmadan🙏🏻 Eklemeleri yapicam birazdan

Aaa kese fasulye gibi olunca kız mıı..sizce benm kese de kız gibi mi? Oğlumdan kese yusyuvarlaktı, ailece çok istiyoruz kız.. Bir oğlum var. Oğluma 4 ay boyu kız dediler, 5.ayda erkek olduğu görüldü. Eşim in ilk çocuğu (ilk elinden) erkek, tüm sülalesi, yeğenleri, kuzeni, kuzeni çocuğu herkes erkek.. Bir annesi kadın hahaha.. Yine de sağlıklı olsun demek ten başka çare de yok. Baktınız mı Çin takvimi, rus takvimi.. Hurafe gibi ama insan medet umuo..
Kese fasulye gibiyse erkek yuvarlaksa kız derler.
Tutan var tutmayan da var tabi ama çoğunluk hep tutuyormuş tahminleri.
Benim Bi oğlum var bu defa kız ıstiyorum ama sağlıklı olsun hiç fark etmez

X