Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

2-3 tane kuru kayısı ye üstüne bir bardak su iç o hallediyor geri kalanı
Geceden 2-3 tane kuru kayısıları bir bardak suyun içine doğra irice.. Sabah kalktığında o suyu kayısısıyla beraber
Kese fasulye gibi olunca erkekdi sanırım sizinki tıpkı Bi fasulye gibi
Hayırlı olsun bu arada
Erva siz de kabızlık için Geceden 2-3 tane kuru kayısıyı bir bardak suyun içine doğrayun irice.. Sabah kalktığınızda o suyu kayısısıyla beraber için. Ya da aç karnına iki bardak acılı şalgam suyu için
..deneyin mutlaka derim

Kızlar merhaba regl 5 gün gecikti erken gebelik testi aldım anında çift çizgi çıktı kan verdim beta hcg 1000 çıkmış 8.5 aylık bebeğim var hala emziriyorum şok oldum ne hissedeceğimi bilmiyorum 😭
Hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütsün. Benim sizin gibi bilmeden hamile kalıp 2.yi doğuran arkadaşlarım var ikisini birlikte büyütüyorlar gayet güzel oluyor aynı anda da okul vs derken.. Ikisi de iyi arkadaş oluolar.. Ben bile çok imrenirdim onlara.. Şimdi biri 6 Yaş olacak biri yeni doğacak.. Oynayamıcaklar.. Can sıkıcı gibi oluo.. Siz şanslısınız

Aaa hiç duymamıştım bunu. Çin ve Rus takvimine baktım her yerde erkek yazıyor. Sağlıkla gelsin inşallah. Sizler de en kısa zamanda minik atışları duyarsınız umarım 🥰😍
2020 Nisan annelerinde hep tuttu neredeyse ama tabi belli olmaz bende kız istiyorum kesem fasulyeye benziyor

Kızlar merhaba ben de 8511 hcg ile gebe olduğumu öğrendim dün .öncesinde test yapmıştım 2tane anında çift çizgi olmuştu ama kan sonucunu dün öğrendim bugünde hemen ilk kontrole gittim.ilk başta doktor biraz korkuttu çünkü sağ tarafımda devam eden ağrım var yaklaşık 6-7gündür alttan muayene sonucu 5cm kist var dedi içine doğru kanamış yatış yapabilirim ama ameliyatta olabilir durumu netleştirmek için ultrasonda istedi.radyoloji doktoru sağolsun bu olması gerekn bi durum ben hiç bir sorun görmüyorum dedi raporu da öyle yazıp doktora da bu şekilde iletti.ben biraz korktum çünkü ilk gebeliğim planlanan bir gebelik değildi bir an da hayatım başka yöne evrilmiş gibi oldu.tam bu düşüncelere alışmaya çalışırken kist ameliyat vs denmesi çok moralimi bozdu.sonuç olarak radyoloji doktoruyla görüştükten sonra sıkıntı yok 2hafta sonra kalp atışı için gel denildi progestan ve folik asit başladı ama .bu saat oldu uyuyamadım düşünmekten.umarım bi aksilik olmaz daha fazla

Hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütsün. Benim sizin gibi bilmeden hamile kalıp 2.yi doğuran arkadaşlarım var ikisini birlikte büyütüyorlar gayet güzel oluyor aynı anda da okul vs derken.. Ikisi de iyi arkadaş oluolar.. Ben bile çok imrenirdim onlara.. Şimdi biri 6 Yaş olacak biri yeni doğacak.. Oynayamıcaklar.. Can sıkıcı gibi oluo.. Siz şanslısınız
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Çok haklısınız böyle düşününce rahatladım baya 🙏🏻

Kızlar günaydın.. 6+4 hf ken sürpriz yaşayıp ikiz olduklarını öğrenip, kalp seslerini duyduk çok şükür. Tüp bebekle 2 embriyo transfer edilmişti. beezuus beezuus tabloya sen bakıyorsan ekler misin lütfen? Hepimiz için en iyisi olur inşallah 💖

Ay çok çok sevindimmmm inşallah ikiside sağlıkla ilerler ve sağlıcakla kucağına alırsınnnnn ❤️❤️❤️

Ben de bu ay tüp bebek denemeye karar vermiştim eylülde başlıcaktım ama hamile olduğumu öğrendim 🥰🥰

HcG artışların ve ilk öğrendiğinde kaçtı benimkide biraz hızlı artıyorda acaba mı dedim kıyaslamak için soruyorum 🙏🏻🥰

Kızlar günaydın.. 6+4 hf ken sürpriz yaşayıp ikiz olduklarını öğrenip, kalp seslerini duyduk çok şükür. Tüp bebekle 2 embriyo transfer edilmişti. beezuus beezuus tabloya sen bakıyorsan ekler misin lütfen? Hepimiz için en iyisi olur inşallah 💖
Hayırlı olsun çok sevindim adınıza sağlıklı bir sekilde alırsınız kucağınıza inşallah 🥰🌸

Kızlar çok merak ediyorum hanginiz Çin takvimi ya da Rus takvimi yaptınız ne çıktı size aceba doğru çıkacak mı çok merak ediyorum Ben de Çin takvimi kızı gösteriyor Rus takvimi de erkek sizde ne çıkıyor paylaşır mısınız benimle ❤️❤️❤️

Çin takvimi benim ilk gebeliğimde tutmuştu etrafımda birkaç kişi daha var onlarda da tuttu. İlk bebişim kız şimdi ikinci bebeğimi erkek gösteriyor inşallah tutar yine 🙏
Kızlar çok merak ediyorum hanginiz Çin takvimi ya da Rus takvimi yaptınız ne çıktı size aceba doğru çıkacak mı çok merak ediyorum Ben de Çin takvimi kızı gösteriyor Rus takvimi de erkek sizde ne çıkıyor paylaşır mısınız benimle ❤️❤️❤️

Ay çok çok sevindimmmm inşallah ikiside sağlıkla ilerler ve sağlıcakla kucağına alırsınnnnn ❤️❤️❤️

Ben de bu ay tüp bebek denemeye karar vermiştim eylülde başlıcaktım ama hamile olduğumu öğrendim 🥰🥰

HcG artışların ve ilk öğrendiğinde kaçtı benimkide biraz hızlı artıyorda acaba mı dedim kıyaslamak için soruyorum 🙏🏻🥰
Transfer sonrası 10. Gün hcg 326 idi.
2 gün sonra 942, yine 2 gün sonra 2998 idi. 2 katındandan fazla artmıştı yani

Ay kızlar buarada hepinizin midesi bulanıyor bir benim mi deli gibi yiyesim var 5+1 deyim sabah resmen aç uyanıyorum midem kazınıyor.gün içinde se gayet iyiyim hatta instagramda dolanırken tarifler çıkıyor kafayı yiyorum hepsini kalkıp yapasım geliyor birkaç tane yaptım bile gördüğüm yemek ve tatlıları.yani bir benim mi iştahım açık acaba Zaten kilolu hamile kaldım ne yazıkki 🥲keşle biraz tiksinsem kokulardan felan bari az yesem 😀

Ay kızlar buarada hepinizin midesi bulanıyor bir benim mi deli gibi yiyesim var 5+1 deyim sabah resmen aç uyanıyorum midem kazınıyor.gün içinde se gayet iyiyim hatta instagramda dolanırken tarifler çıkıyor kafayı yiyorum hepsini kalkıp yapasım geliyor birkaç tane yaptım bile gördüğüm yemek ve tatlıları.yani bir benim mi iştahım açık acaba Zaten kilolu hamile kaldım ne yazıkki 🥲keşle biraz tiksinsem kokulardan felan bari az yesem 😀
O haftalar bende öyleydim 7 de başladı iştahsızlık bulantı 😂 ama 12. Haftaya kadar çok kilo almamaya dikkat edin demişti doktorum 🥰

O haftalar bende öyleydim 7 de başladı iştahsızlık bulantı 😂 ama 12. Haftaya kadar çok kilo almamaya dikkat edin demişti doktorum 🥰
Ya öyle mi belki benim de öyle başlar yani enazından gün içinde arada bulantım olsa da az yesem iyi olur🙈 ya evet almamak lazım gerçekten kendimi tutmalıyım. zaten son 3 ay hızlıca ve okadar çok kilo alınıyor ki

X