Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Aaaa doğrudur valla iki gündür az su içiyorum

Herşey senin için hayırlısı ile ilerlesin. Çok geçmiş olsun. Allah sana yeni sevinç kapıları açsın. Bu son kötü anın olsun inşallah

En guzel zamanda Rabbim sağlıklı Bi gebelik nasip etsin canim

Çok geçmiş olsun bir düşüğün arkasından yenisi çabuk gelir derler . İnşallah en hayırlı zamanda sağlıkla ulaşırsınız bebeğinize.

Çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşip güzel haberler al inşallah
Teşekkür ederim kızlar hepinizin güzel dilekLeri için inşallah sağlıklı doğumşarınız olur öpüyorum hepinizi çok çok

Kızlar peki bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırsak boğa burcu olacak ne düşünüosunuz ben hep bi başak burcu olsun istemiştim amaaaa nasip
Ay basak burcu olmasindan iyidir erkek basak hic cekilmiyor babamdan biliyorum. Ben de basagim ve cok pimpirikliyim, o yuzden cocugum rahat bir insan olsun isteriiiim. Boga burcu bogazina duskun olur onu da annemden biliyorum. Ama benim tahmini dogum 6 Nisan yaziyor uygulamalarda o da Koc burcu demeek onu hic bilmiyorum

benim yeğenim boğa burcu kız hatta benim bebişte 22 nisan gözüküyor aynı tarih
ama biraz zor benim yeğenim bir cevapları var teyze teyze diye diyorum dövecek bizi
hayır bir de mantıklı konuşuyor cevapta veremiyoruz.

12. haftadan sonra dedi banada o da kışa gelir seneye artık
Buna üzüldüm ya dibimde deniz var giremeyecegim son günlerimdi bide neyse sağlık olsun napalim ama ben daha hamile olduğumu öğrenmeden hamileyken yani girmiştim denize bişey olmamıştı daha 4 haftalıkti sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…