Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kzılar günaydın 5mm kese vardı bugğn kontrole geldim bitmiş gibi rahime eski inceliğine dönmüş ve şimdi beta vereceğim. Galiba düşürebilmişim Allaha şükür şimdilik kürtaja gerek kalmadı betayı değerlendireceğiz yine . Enson 1001 çıkmıştı
Herşey senin için hayırlısı ile ilerlesin. Çok geçmiş olsun. Allah sana yeni sevinç kapıları açsın. Bu son kötü anın olsun inşallah 🙏🏻

Canım ben de öyleyim genelde akşamüstleri ateşim varmış gibi oluyor sonra geçiyor. 5 gün filan yaşadım ama dünle bugün yok. Ben de enfeksiyon geçirmiştim ondan mı acaba diyip duruyordum kendime.
sizde bir problem oldu mu ? doktor son kontrolde bir enfeksiyonda görmedi ama bende merak ediyorum neden böyleyim ateşim var gibi

Kızlar, bugün ben de hafif sarımsı ama kokmayan bir akıntı başladı. Normal mi acaba?
Normal bence. Benim reglden 3-4 gun oncesinden beri sarimsi akintim var, hala da ozellikle cok hareket edersem geliyor kasinti ve koku yok. Bir sorun oldugunu dusunmuyorum. Bol su iciyo musunuz? Ben cok su ictigimde azaliyor renginin sariligi beyaza donuyor.
Merhaba beni de ekler misin 20 Temmuz sat 12 ağustosta 5.gün embriyo transferi oldum pozitif 🥰🥰
tubaslk tubaslk bizim basligin sahibi ama artik baskasinin devralip bilgilerinizi yazmasi gerek :KK43: En kisa zamanda guzel haberlerle gelirsin insallah tubaslk tubaslk sorunsuz dusugun gerceklesmesine cok sevindim ugrasmamis oldun betan da hizlica dusecektir insallah canim dinlen iyi bak kendine

Kızlar ben su içmeyi bıraktım resmen ya, aklıma gelmiyor resmen:KK43: soğuk su içmek istemiyorum geçen hafta üşüttüm diye ılık su da gitmiyor resmen 😂

Kızlar ben su içmeyi bıraktım resmen ya, aklıma gelmiyor resmen:KK43: soğuk su içmek istemiyorum geçen hafta üşüttüm diye ılık su da gitmiyor resmen 😂
Ben de oyleyim, gecen hafta ne guzel likir likir iciyodum ama sanki simdi icim almiyor. Zorla icmeye calisiyorum :KK43: Icin siz de zorlayin ben enfeksiyon olur diye korkumdan icmeye zorluyorum da bu iki gundur totalde 2 litre icememisimdir :KK43:

Ben de oyleyim, gecen hafta ne guzel likir likir iciyodum ama sanki simdi icim almiyor. Zorla icmeye calisiyorum :KK43: Icin siz de zorlayin ben enfeksiyon olur diye korkumdan icmeye zorluyorum da bu iki gundur totalde 2 litre icememisimdir :KK43:
Aynen bende öyle, ilk zamanlar çom içiyordum ama şu ara hiç içemiyorum resmen

Merhaba, bende Allah nasip ederse Nisan annelerinden olacağım.
Sat tarihine göre 7+4 günlük ultrason ölçüsüne göre 6+4 günlük hamileyim.
Bir hafta geç döllenme yaşayan var mı ?

Merhaba, bende Allah nasip ederse Nisan annelerinden olacağım.
Sat tarihine göre 7+4 günlük ultrason ölçüsüne göre 6+4 günlük hamileyim.
Bir hafta geç döllenme yaşayan var mı ?
Biz daha bebeği göremedik ama kese boyutuna göre benim doktorum da öyle tahmin etmişti yaklaşık 1 hafta geride sanırım. Siz keseyi ne zaman gördünüz ve boyutu kaçtı ?

Biz daha bebeği göremedik ama kese boyutuna göre benim doktorum da öyle tahmin etmişti yaklaşık 1 hafta geride sanırım. Siz keseyi ne zaman gördünüz ve boyutu kaçtı ?
02.08 de vajinal muayene ile ilk gördüm 3.6 mm
09.08 de karından ultrasonda 7.9 mm
Sata göre 6+6 ultrason ölçüsüne göre 5+6 haftada yani 16.08 tarihinde 1.41 cm bebek kalp atışını gördük.
Doktor kalp atışını dinletmedi şuna bebeye zarar verir diye

02.08 de vajinal muayene ile ilk gördüm 3.6 mm
09.08 de karından ultrasonda 7.9 mm
Sata göre 6+6 ultrason ölçüsüne göre 5+6 haftada yani 16.08 tarihinde 1.41 cm bebek kalp atışını gördük.
Doktor kalp atışını dinletmedi şuna bebeye zarar verir diye
Biz de sata göre 5+5 te 9 mm kese gördük. Ama kese 4 haftalık duruyor dedi doktor. Eylülde bebeği görmeye gidicem inşallah 🙏🏻

X